לדלג לתוכן

הבדלים בין גרסאות בדף "שיחת משתמש:Lostam"

נוספו 1,642 בתים ,  לפני שנתיים
אין תקציר עריכה
תגיות: הסרה או הוספה של תבנית הדורשת שינוי בערך חשיבות
::::ציינתי בפני נרו יאיר שעל אף שהסוגייה נמצאת כעת בטיפול של המפעילים (אתה) אני מבקש שיאפשר שיתקיים תהליך חתירה לקונצנזוס מסודר כמקובל אשר בסיומו תתקבל הכרעה ברורה שמתבססת על הקונצנזוס בקהילת הויקיפדיה העברית כמקובל (ולא על סמך הדעה של צד אחד במחלוקת). קיוותי שתסייע לי לוודא שננהג במקרה הזה לפי הכללים עד ליישוב המחלוקת, אך לצערי אתה מבקש ממני כעת שנערוך מלחמת העברות על מנת להכריע את הנושא במקום להחזיר את הצבעת המחלוקת ולתת לקהילה להכריע מה השם המוצלח ביותר. אודה לך אם תוכל להסביר לי - האם אסור לנו לערוך הצבעת מחלוקת מסודרת בנושא הספציפי הזה? אם לא, למה בדיוק? אם כן, אנא הסבר מה בדיוק צריך לקרות על מנת שיהיה מותר לקיים הצבעת מחלוקת? (מהתגובה שלך אני נוטה להניח שהתשובה שלך לכך תהיה שחייבים "מלחמת שיחזורים" על מנת להסלים את המחלוקת לפני שפותחים הצבעת מחלוקת). [[משתמש:WikiJunkie|WikiJunkie]] - [[שיחת משתמש:WikiJunkie|שיחה]] 16:01, 2 באפריל 2019 (IDT)
:::::תחום ההתמחות שלי הוא דיוני חשיבות והצבעות מחיקה. בהצבעות מחלוקת אני פחות מתעסק וגם כמעט לא מצביע בהן. לא בטוח שפנית לאדם הנכון. לא אמרתי שאסור לערוך הצבעת מחלוקת בנושא. אמרתי שאני יכול להבין את הטיעון של ערן. הסוגייה לא נמצאת בטיפול שלי ואני חושב שעדיף למצוא מישהו אחר שמבין יותר בהצבעות מחלוקת וגם אולי שהנושא הספציפי הזה מעניין אותו. [[משתמש:Lostam|Lostam]] - [[שיחת משתמש:Lostam|שיחה]] 10:46, 3 באפריל 2019 (IDT)
 
== מחיקת ערך ==
שלום גיא,
קודם כל אני שמחה לראות שיש בן אדם רציני שעומד מאחורי המשתמש, זה מאוד מעודד לראות. אני דוקטור מיקי סמוני-בלנק. לאחרונה מחקת את הערך שלי מויקיפדיה. מצטטת לך כאן מתוך הבהרת חשיבות, ויקפדיה: חשיבות אנציקלופדית (שאתה בטח מכיר): "אם הנכם בעלי זכות הצבעה ונתקלתם בערך שחשיבותו אינה ברורה (לדוגמה, צייר שאינכם מכירים, סדרת טלוויזיה שאינכם יודעים עד כמה הייתה לה השפעה וכדומה), חפשו מידע עליו בוויקיפדיה זרה ובגוגל, ואם החשיבות עדיין לא הובהרה, סמנו אותו בתבנית {{הבהרת חשיבות עם זמן|זמן=3.04.2019}} (חשוב לא לשכוח את ה"ס:", שמוסיף חתימת זמן לתבנית)." אני מבינה שעורכי ויקיפדיה לא מכירים אותו ואת תרומתי אבל האם נעשה המינימום של חיפוש השם שלי בגוגל? אם תחפש "סמוני-בלנק" ובאנגלית "Samuni-Blank" תמצא מאות תוצאות במגזינים ואתרים איכותיים. מבקשת לעשות את החיפוש המתבקש הזה בגוגל (לפי ההנחיות של ויקפדיה בעצמה) ולשקול שוב את מחיקת הערך. תודה רבה, מיקי [[משתמש:Mickeysamuni|Mickeysamuni]] - [[שיחת משתמש:Mickeysamuni|שיחה]] 17:15, 3 באפריל 2019 (IDT)
272

עריכות