לדלג לתוכן

תפריט ניווט

הבדלים בין גרסאות בדף "יהלומים לנצח (סרט)"

מ
הוקדים->הקודים - תיקון תקלדה בקליק
מ (בוט החלפות: \1מבוים)
מ (הוקדים->הקודים - תיקון תקלדה בקליק)
בונד נהייה מחוסר הכרה ולאחרי כן מושאר למות בתוך קו צינורות בידי ווינט וקיד. הוא בורח ומתקשר לבלופלד, מתחזה לאחד מעובדי וויט (ויד ימינו של בלופלד), ברט סקסבי. הוא מגלה את מיקומו של וויט ומציל אותו, אבל בו בזמן בלופלד חוטף את קייס כשהוא ברוח ממלון בית וויט. בעזרתו של וויט, בונד נוסע למעבדה וחושף את תוכניתו של בלופלד ליצור לווין לייזר בעזרת היהלומים, שכרגע נמצא בחלל. בלופלד הורס כלי נשק גרעיניים ב[[ארצות הברית]], [[ברית המועצות]] וב[[הרפובליקה העממית של סין|סין]], ואז מציע [[מכירה פומבית]] בינלאומית לעליונות גרעינית.
 
וויט מזהה [[אסדת קידוח]] מעבר לחופי [[באחה קליפורניה]] כמקום פעולתו של בלופלד. כשמגיע לאסדה, בונד מחליף את ה[[קלטת שמע|קלטת]] המכילה את הקודים ששולטים בלוויין בקלטת מוזיקה, ונותן את הוקדיםהקודים לטיפאני שחייה שם כבת ערובה. עם זאת, כשהיא מנסה להיות לעזרה, היא מחליפה שוב את הקלטות, ונתפסת כשהיא מנסה לתקן את טעותה ונשלחת להצטרף לבונד בגשר. בנקודה זו, פליקס וה-CIA כבר החלו מתקפת הליקופטרים מול אסדת הקידוח. טיפאני מצליחה לברוח בין הכאוס ומתאחדת עם בונד. בלופלד מנסה לברוח במיני-צוללת, אבל בונד משיג שליטה עליה, ומרסק את הצוללת לתוך חדר הבקרה, מביס את בלופלד והורס את מתקן השליטה בלוויין ביחד עם שאר הבסיס.
 
בסצנה האחרונה, בונד וטיפאני פונים הביתה בספינה, שם ווינט וקיד עולים לסיפון - מתחזים כמלצרים. בונד רואה את תכסיסם, שורף את קיד ומפוצץ את ווינט כאשר הם מנסים לרצוח אותו. הסרט נגמר כאשר טיפאני שואלת את בונד איך הם יכולים להשיג את היהלומים מלווין הלייזר, כאשר הם רואים ניצוץ בשמי הלילה כשהלוויין ממשיך בתנועתו בחלל.