לדלג לתוכן

תפריט ניווט

הבדלים בין גרסאות בדף "שיחה:המיזם למיגור העישון"

===החזרת הערך===
{{א|Lostam}}, לא הצלחתי להבין מהיסטוריית הערך האם הוסר בעקבות דיון חשיבות שמיצה את עצמו (ועל כן אין להחזירו למרחב הערכים ללא דיון שחזור), או שהועבר לטיוטה בהסכמה (ואז כל אחד יכול להחזירו אם הוא סבור שהערך שופר מספיק, ולכל היותר מישוה יפתח דיון חשיבות חדש). [[משתמש:Dovno|Dovno]] - [[שיחת משתמש:Dovno|שיחה]] 13:57, 18 ביוני 2019 (IDT)
: מאז יוני 18, חלו מספר אירועים משמעותיים מבחינת המיזם, שלעניות דעתי מצדיקה את קיומו של הערך:
::1. העתירה לבג"צ של המיזם בדרישה להשוואת המיסוי על הטבק לגלגול למס על הסיגריות התקבלה והמחירים של הטבק לגלגול עלו – צעד משמעותי במיגור העישון - [https://www.themarker.com/news/1.6956994 לינק].
::2. המיזם היה שותף מוביל בהעברת החוק לאיסור פרסום ושיווק של מוצרי טבק ועישון – חוק שעבר בקריאה שלישית בכנסת ונכנס לספר החוקים בישראל. את החוק אמנם הובילו חברי הכנסת כבל, גליק ובן ראובן, אבל המיזם לקח חלק פעיל בדיונים לאישור הסעיפים השונים.
::3. לראיה, לפני שבוע, במסגרת היום הבינ"ל ללא עישון של ארגון הבריאות העולמי, המיזם היה לארגון הראשון מישראל שזוכה לפרס כהוקרה על תרומתו - [http://www.euro.who.int/en/health-topics/disease-prevention/tobacco/news/news/2019/5/who-honours-tobacco-control-champions-in-the-european-region לינק]. [[משתמש:תוםדיגיטל|תוםדיגיטל]] - [[שיחת משתמש:תוםדיגיטל|שיחה]] 15:14, 18 ביוני 2019 (IDT)
262

עריכות