הבדלים בין גרסאות בדף "יוסי אלי"

קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
נוספו 1,424 בתים ,  לפני 6 חודשים
יוסי אלי (נולד ב-12 במאי 1982) הוא עיתונאי ישראלי. משמש כתב לענייני ירושלים בחדשות 13
מ (יוניון ג'ק העביר את הדף יוסי אלי לשם טיוטה:יוסי אלי: לא בשל למרחב הערכים)
(יוסי אלי (נולד ב-12 במאי 1982) הוא עיתונאי ישראלי. משמש כתב לענייני ירושלים בחדשות 13)
יוסי אלי (נולד ב-12 במאי 1982) הוא עיתונאי ישראלי. משמש כתב לענייני ירושלים בחדשות 13
יוסי אלי הוא כתב לענייני ירושלים בחדשות 10. אלי נולד ב-12 במאי 1982, בטביליסי, בירת גיאורגיה, משם משפחתו עברה להתגורר בצפון קווקז ברוסיה. בגיל 11 עלתה המשפחה לישראל. ב-2001 התגייס למשמר הגבול ושימש כחובש ומפקד צוות בעוטף ירושלים.
 
בשנת 2007 החל לעבוד בעיתון ״כל הזמן״ מרשת מקומוני מעריב.
אלי נולד בגיאורגיה. בגיל 11 עלה עם משפחתו לישראל. את שירותו הצבאי עשה במשמר הגבול, שם שימש חובר ומפקד צוות בגזרת עוטף ירושלים בזמן האיתיפאדה השניה.
בשנת 2010 החל לעבוד ככתב לענייני ירושלים בעיתון מעריב. בשנת 2013 מונה אלי לכתב המשטרה של אתר וואלה! ניוז.
בשנת 20162007 החל לעבוד בעיתון ״כל הזמן״ הירושלמי מרשת מקומוני מעריב. בשנת 2010 מונה לכתב לענייני ירושלים של חדשותהעיתון 10מעריב. בשנת 2013 מונה לכתב המשטרה של אתר וואלה!ניוז.
החל משנת 2016 משמש כתב לענייני ירושלים של חדשות 13 (לשעבר חדשות 10)
בין הסיפורים הבולטים שחשף: חשיפת שחרורו של ישי שליסל מהכלא, ביום בו יצא למסע הרצח במצעד הגאווה בירושלים בשנת 2015, חשיפת החשדות נגד ניצב קובי כהן בגין יחסים אסורים עם שוטרות, אחריו נאלץ להתפטר, ראיון ראשון עם ראש ארגון הפשיעה גבי בן הרוש מאז נמלט למרוקו, חשיפת תכנית זאב אלקין להיפרדות משכונות ערביות בירושלים, וחשיפת הירי הסתמי במחנה הפליטים שועפט של לוחמי ימ״ס שהביאו למותו של צעיר פלסטיני שנקלע למקום בטעות.
 
 
ב-30 ליולי 2015 חשף בשעות הבוקר באתר וואלה! ניוז כי ישי שליסל שוחרר מהכלא לאחר שסיים ריצוי מאסר של עשר שנים בגין דקירת משתתפים במצעד הגאווה ב-2005. על אף הגילוי הזה שליסל לא היה תחת פיקוח משטרתי הולם, ובאותו היום בשעות אחר הצהריים דקר שליסל שוב משתתפים במצעד ורצח את שירה בנקי ז"ל. הפרסום של אלי ובו ההתראות על מסוכנותו של שליסל הוזכר בחומרי ועדת הבדיקה שהוקמה לצורך חקירת המחדל המשטרתי שהוביל לאירוע
 
ביוני 2019 חשף אלי שורה של מחדלים וליקויים בתיק החקירה שבו הואשם מוחמד קטוסה באונס ילדה בת 7 במודיעין עלית. בעקבות פרסומיו קיימו ראשי הפרקליטות ואגף החקירות במשטרה דיונים בנושא, החקירה נפתחה מחדש וקטוסה שוחרר כעבור שבוע לאחר שעלה ספק גדול אם הוא עומד מאחורי המעשה.
הפרשה התפוצצה ב-16 ליוני 2019, אז הודיעו המשטרה והפרקליטות הצבאית כי הגישו כתב אישום חמור נגד מחמוד קטוסה בגין חטיפה ואונס של ילדה בת 7 במודיעין עלית. בעקבות הודעת הרשויות התעוררה סערה ציבורית שזכתה להתייחסות בכירי המדינה ובהם ראש הממשלה בנימין נתניהו והשר ארדן שדרש להעביר את החקירה לשב"כ כדי לבדוק מניע לאומני. בשעות הערב חשף אלי בחשבון הטוויטר שלו שורת מחדלים בחקירה מהם עלה כי ייתכן והמשטרה 'תפרה' תיק לקטוסה. בעקבות הפרסום החקירה נפתחה מחדש וכעבור שבוע הודיע הפרקליט הצבאי הראשי כי כתב האישום נגד קטוסה מבוטל.
משתמש אלמוני

תפריט ניווט