הבדלים בין גרסאות בדף "דן ערב"

קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
הוסרו 1,116 בתים ,  לפני שנה
(←‏סדנת ספוט: כמרצה אני מניח שהעביר הרבה סדנאות)
===גיבור תרבות===
גיבור תרבות היא תוכנית רדיו והסכת ([[פודקאסט]]) המשודרים ברשת [[כאן תרבות]] ([[תאגיד השידור הציבורי|תאגיד השידור הישראלי]]).
בעריכתו של העיתונאי יונתן גת משוחחים מדי תוכנית ד"ר [[דוד גורביץ']] וד"ר דן ערב על גיבורי תרבות נערצים ובזויים, פורצי דרך ושנויים במחלוקת, מן העבר וההווה, מרחוק ומקרוב. בראש השנה תשע"ט (ספטמבר 2018) בחר אתר [[mako]] את גיבור תרבות לפודקאסט הטוב בישראל.
 
התוכנית גיבור תרבות נולדה בתחנת הרדיו [[קול הקמפוס]] בנובמבר 2009, כתוכנית נלווית לאנציקלופדיה של הרעיונות אותה כתבו דוד גורביץ ודן ערב באותן שנים. במהלך 111 התוכניות ששודרו בתחנת רדיו סטודנטיאלית זו, עסקה התוכנית, אז בהגשת גורביץ' וערב, בגיבורי תרבות ובתופעות חברתיות שונות כשמדי תוכנית מתארח באולפן סופר או משורר. תוכניות מיוחדות הוקדשו ל[[המחאה החברתית בישראל 2011|מחאה החברתית של שנת 2011]]. תוכנית מיוחדת על מצב ה[[עובדים זרים בישראל|פליטים]] בתל אביב שודרה מניידת השידור של התחנה שמוקמה בגינת לוינסקי. רוב רובן של התוכניות שודרו בשידור חי.
 
במאי 2017, עם תחילת שידורי כאן תרבות, חזרה "גיבור תרבות" אל גלי האתר ואל מרחבי הרשת.
בראש השנה תשע"ט (ספטמבר 2018) בחר אתר [[mako]] את גיבור תרבות לפודקאסט הטוב בישראל.
{{הערה|טל גלעדי, [https://www.mako.co.il/special-rosh_hashana/2018/Article-22c8a9496be9561006.htm {{כ}}100 הדברים הכי טובים בישראל], באתר [[mako]], {{כ}}9 בספטמבר 2018}}
 

תפריט ניווט