לדלג לתוכן

תפריט ניווט

הבדלים בין גרסאות בדף "קארי מאליגן"

אין שינוי בגודל ,  לפני שנה
קישור לערך ראשי במקום לדף הפניה
מ (הסבת תבנית שחקן לתבנית אישיות משחק (תג))
(קישור לערך ראשי במקום לדף הפניה)
מאליגן נולדה ב[[וסטמינסטר|ווסטמינסטר]] שב[[לונדון]] לסטפן ונאנו. יש לה אח בכור ששמו אוויין. כשהייתה בת 3 עקרה עם משפחתה ל[[גרמניה]] בעקבות עבודה שאביה השיג שם בתחום המלונאות. מאליגן מעידה על עצמה כי בשנות התבגרותה הייתה ביישנית, והגדירה את עצמה כ"טום-בוי". היא החלה להתעניין במשחק בגיל 14, לאחר שצפתה בהצגת בית ספר של "[[המלך ואני (מחזמר)|המלך ואני]]" בה שיחק אחיה. היא מתארת את החוויה: "הוא (אחיה) היה על הבמה, והתחלתי לבכות כי הייתי צעירה מכדי לעמוד שם. הם אמרו, בסדר, אנו מסכימים שתעלי כי את האחות הצעירה של אוויין. הם העלו אותי על הבמה, ומאז זה כל מה שרציתי לעשות". היא מתארת את המשך ניסיונותיה: "רציתי לשחק במשך זמן רב, ולימודי הדרמה בבית הספר היו טובים בהשוואה לבתי הספר האחרים. כולם עודדו אותי. אתה יכול לעשות כל מה שאתה רוצה - ובלבד שזה ייעשה ברצינות. אם החמצת את החזרות - אתה בחוץ".
 
מאז היותה בת 14 לקחה אותה אמה לצפות במחזות ב[[תיאטראות ברודוויי|ברודוויי]] שב[[ניו- יורק]], דבר שהגביר את התעניינותה בתחום, ושהוביל אותה לבסוף לקבל תפקיד במחזה "השחף".
 
בטרם התחילה לשחק באופן מקצועי, היא נדחתה משלושה בתי ספר אליהם ניסתה להתקבל. דחיות אלה עוררו בה שאלות באשר להמשך הקריירה שלה כשחקנית, והיא עברה "תקופה מבלבלת", כהגדרתה. במקביל לספקותיה בעניין, לחצו עליה הוריה ללמוד באוניברסיטה מתוך מחשבה שהתשוקה שלה למשחק תחלוף. במהלך שלב זה בחייה היא עבדה תקופה קצרה כ[[ברמן (מקצוע)|ברמנית]] ב[[פאב]] מקומי.