לדלג לתוכן

תפריט ניווט

הבדלים בין גרסאות בדף "משתמש:רינה חכמון/צור חכמון"

עריכה
(עריכה)
משפטים הקריה האקדמית אונו,גישור [[אוניברסיטת תל אביב]], ניהול שיווק ופרסום אוניברסיטת תל אביב, ניהול דיגיטלי מכללת ניו מדיה, לימודי חוץ שיווק אירופי משותף - [[אוניברסיטת חיפה|אוניברסיטת חיפה.]]   
 
עבודתו האקדמית בנושא ביטול זכות מעסיק להפסקת יחסי עובד מעביד בהגיע אדם לגיל פרישה זכתה בפרס ע"ש אודליה לוי-אטינגר לקידום שיוויון נשים בעבודה.הפרס של הקריה האקדמית אונו בשיתוף אוניברסיטת ניו יורק, ושדולת הנשים בישראל.
 
=== קורות חייםביוגרפיה ===
צור חכמון נולד בפתח תקווה. למד בבית ספר היסודי פיק"א (8 שנות לימוד – מחזור ראשון להקבצות) למד תקופה קצרה בבוייאר ירושלים ולאחר מכן למד בבי"ס תיכון "אחד העם" במגמה הומנית.
צור חכמון נולד בפתח תקווה, למד בבית ספר יסודי פיק"א,ובתיכון "אחד העם" בפתח תקווה.בתיכון הצטיין בספורט והפך לשחקן כדורעף באגודות הספורט ובבית ספר למאמנים של וינגייט. שיחק בליגות הכדועף של הפועל פ"ת, מכבי פ"ת, אליצור ת"א ועוד. שירות צבאי: לוחם בחיל השיריון, שירות משמעותי בסיני ועם פינוי סיני רכז החינוך של חטיבת הבקעה. עם סיום השירות היה מדריך ומחנך של נוער שלא השתלב במערכות הלימוד הרגילות והתנדב להיות רכז גרעיני נח"ל של הנוער העובד והלומד החטיבה המקצועית.
 
היה שחקן כדורעף מצליח בתיכון, בקבוצות ליגה פעילות באגודות הספורט ובבית ספר למאמנים של מכון וינגייט.
 
צור חכמון נולד בפתח תקווה, למד בבית ספר יסודי פיק"א,ובתיכון "אחד העם" בפתח תקווה.בתיכון הצטיין בספורט והפך לשחקן כדורעף באגודות הספורט ובבית ספר למאמנים של וינגייט. שיחק בליגות הכדועף של הפועל פ"ת, מכבי פ"ת, אליצור ת"א ועוד. שירות צבאי: היה לוחם בחיל השיריון, שירות משמעותי בסיני ועם פינוי סיני רכז החינוך של חטיבת הבקעה. עם סיום השירות היה מדריך ומחנך של נוער שלא השתלב במערכות הלימוד הרגילות והתנדב להיות רכז גרעיני נח"ל של הנוער העובד והלומד החטיבה המקצועית.
 
'''מסלול פוליטי'''
 
ייסד והנהיג את "עלומי אמת" קבוצות צעירים משפיעים שגילושהטביעו מעורבותחותמם ופעילותעל מקבלי החלטות, בזכות מעורבותם בפעילות פוליטית מגיל צעיר . הקבוצה הוזמנה התארחהוהתארחה מידי שנה במדינות אירופה והייתה שותפה לשיח רב לאומי במפגשים פוליטיים. בבריטניה (מיד לאחר הפגנות הכורים הגדולות)  ובאיטליה.
 
בשנת 1983 נקרא על ידי מזכיר המפלגה אז, חיים בר לב, להיותהיה רכז הצעירים במרכז מפלגת העבודה, שימש גם יועץ ועוזר ליו"ר המפלגה שמעון פרס. ונבחר למזכיר ארצי ארגוני של המשמרת הצעירה של מפלגת העבודה בראשותו של חיים רמון ולאחריו אפרים זינגר (זיגי) .
 
נבחר למזכיר ארצי ארגוני של המשמרת הצעירה של מפלגת העבודה בראשותו של חיים רמון ולאחריו אפרים זינגר (זיגי) .
 
בשנת 1984 נבחר למזכיר המשמרת הצעירה בפתח תקוה, לאחר שגבר בהתמודדות מול אבי שקד<ref>{{צ-ספר|מחבר=אבי שקד|שם=הכסף צומח על העצים|מקום הוצאה=תל אביב|מו"ל=|שנת הוצאה=2008}}</ref>
 
כמזכיר המשמרת הצעירה של מפלגת העבודה הוביל חכמון את הפגנות הצעירים בעיר, בעד החלטתו של ראש העיר אז [[דב תבורי]], לפתוח את קולנוע "היכל" בשבת, הפגנות שהפכו לסמל למאבק בין דתיים וחילוניים באותה תקופה והסתיים בנצחונם של החילוניים ובפתיחת הקולנוע בשישי/שבת. (פרשת קולנוע היכל והבג"צ)בפ[[פרשת קולנוע היכל|ת]]
 
צור חכמון היה חבר צוות ההקמה של התנועה הבינלאומית לשלום ONE VOICE ופרסם את יוזמתצעדיה פההראשונים אחד (one voice) בישראל.
 
=== פרסום ועיתונות ===
בשנת 19871986 ייסד,הקים וערך את העיתון המקומי [[מלאבס (מקומון)|"מלאבס"]] העיתון המקומי הראשון בעיר פתח תקוה. בסוף שנות התשעים העיתון נמכר לרשתל[[רשת "שוקן"]].
 
בשנת 1992 הקים את משרד הפרסום "צור חכמון בע"מ" ושימש יועץ אסטרטגי של מערכות בחירות מקומיותשונות ואיזוריותביניהם:
 
'''יועץ אסטרטגי של מערכות בחירות'''
 
בשנת 1997 היה יועץ ואסטרטג הבחירות של שחר בן עמי ראש המועצה שוהם (לינק)
 
בשנת 1998. היה יועץ ואסטרטג הבחירות של איציק אוחיון לראשות עיריית פ"ת עד שנת 2013 (משך 3 מערכות בחירות) (לינק)
 
בשנת 2001 היה יועץ ואסטרטג הבחירות של דרורלילך בירנבאוםמורגן לראשותראש העירהמועצה קריתהאזורית אונוערבה תיכונה (לינק)
 
בשנת 20012003 היה יועץ ואסטרטג הבחירות של לילךחי מורגןאדיב ראשלראשות המועצהעירית האזוריתהוד ערבה תיכונההשרון (לינק)
 
בשנת 2003.2007 היה יועץ ואסטרטג הבחירות של חייאיר פרג'ון למועצה האזורית חוף אשקלון (לינק)  אדיבומאז לראשותליווה עיריתאותו הודעד השרוןשנת 2016
 
בשנת 2018  היה יועץ ואסטרטג הבחירות של יהודה אלבויים לראשות המועצה המקומית בית אריה -נבחר(לינק)
במועצה האזורית שדות נגב יועץ ופרסומאי של מאיר יפרח ב-2 קדנציות ונבחר
 
בשנת.2007 היה יועץ ואסטרטג הבחירות של יאיר פרג'ון למועצה האזורית חוף אשקלון ומאז ליווה אותו עד שנת 2016
 
בשנת 2018  היה יועץ ואסטרטג הבחירות של יהודה אלבויים לראשות המועצה המקומית בית אריה -נבחר
 
בשנת 2018 בחירות לראש רשימת גנאדי בורשבסקי שהתמודד למועצת העיר והכפיל את כוחו
 
שימש כפרסומאי לבחירות של יו"ר הועד המיתולגי פנחס עידן בבחירות לארגון עובדי רשות שדות התעופה
 
צור חכמון הוא הבעלים והמנכ"ל של "פ"ת עכשיו" (לינק) אתר חדשות ואפליקציה, המביא חדשות ועידכונים שוטפים, ידיעות, כתבות עומק, מבזקים, סרטונים וצילומים חמים מאירועים המתעדכנים 24/7 על כל מה שקורה בעיר פתח תקווה. "פ"ת עכשיו" הוא מערך תקשורתי הכולל: אתר, אפליקציה, דף פייסבוק עיסקי, חשבון פייסבוק אינסטגרם וערוץ יוטיוב.הוא גם הבעלים והמנכ"ל של "נאון דיגיטל" העוסק בשיווק אינטרנטי ובבניית אתרים.
שימש כאסטרטג ויועץ לבחירתו של שלמה דורני יו"ר ארגון העובדים בפתח תקווה משך 5 קדנציות
 
בחירות נוספות:
 
יחיאל דמתי למועצה אזורית חבל מודיעין – 2 מערכות בחירות בהצלחה
 
ברמת ישי, בהן נבחר זאב שוורץ
 
מיכאל רצון לכנסת,
 
צור חכמון הוא הבעלים והמנכ"ל של "פ"ת עכשיו" אתר חדשות ואפליקציה, המביא חדשות ועידכונים שוטפים, ידיעות, כתבות עומק, מבזקים, סרטונים וצילומים חמים מאירועים המתעדכנים 24/7 על כל מה שקורה בעיר פתח תקווה. "פ"ת עכשיו" הוא מערך תקשורתי הכולל: אתר, אפליקציה, דף פייסבוק עיסקי, חשבון פייסבוק אינסטגרם וערוץ יוטיוב.
 
צור מתגורר בהוד השרון. הוא נשוי לרינה חכמון, עיתונאית, בעבר, מפיקה בכירה בטלוויזיה בערוץ הראשון, ואב לשניים.
צור חכמון הוא גם הבעלים והמנכ"ל של "נאון דיגיטל" העוסק בשיווק אינטרנטי ובבניית אתרים.
 
צור מתגורר בהוד השרון. הוא נשוי לרינה חכמון, עיתונאית, בעבר, מפיקה בכירה בטלוויזיה בערוץ הראשון, ואב לשניים.
 
 
47

עריכות