לדלג לתוכן

תפריט ניווט

הבדלים בין גרסאות בדף "משתמש:רינה חכמון/צור חכמון"

אין תקציר עריכה
צור חכמון נולד ב[[פתח תקווה]] ב(29/10/1959) פרסומאי ומשפטן יליד פתח תקווה, ייסד את העיתון המקומי "[[מלאבס (מקומון)|מלאבס]]" בפ"ת, הוביל [[פרשת קולנוע היכל|הפגנות למען פתיחת קולנוע "היכל" בשבת]] בפתח תקווה. הקים את "עלומי אמת" ארגון לטיפוח מנהיגות צעירה, היה חבר צוות ההקמה של התנועה הבינלאומית לשלום [[קול אחד]] One Voice Movement ופרסם את צעדיה הראשונים בישראל- [[קול אחד]].
 
<br />
השכלהלמד משפטים [[הקריה האקדמית אונו]], גישור [[אוניברסיטת תל אביב]], ניהול שיווק ופרסום אוניברסיטת תל אביב, ניהול דיגיטלי מכללת ניו מדיה, לימודי חוץ שיווק אירופי משותף - [[אוניברסיטת חיפה|אוניברסיטת חיפה.]]   
 
עבודתו האקדמית בנושא "ביטול זכות מעסיק להפסקת יחסי עובד מעביד בהגיע אדם לגיל פרישה" זכתה בפרס ע"ש אודליה לוי-אטינגר לקידום שיוויון נשים בעבודה.הפרס של הקריה האקדמית אונו בשיתוף אוניברסיטת ניו יורק, ושדולת הנשים בישראל.
 
=== ביוגרפיה ===
בזמן שירות הצבאי היה לוחם בחיל השיריון ועם פינוי סיני בשנת 1982 רכז החינוך של חטיבת הבקעה. עם סיום השירות היה מדריך ומחנך של נוער שלא השתלב במערכות הלימוד הרגילות והתנדב להיות רכז גרעיני נח"ל של הנוער העובד והלומד החטיבה המקצועית.
 
=== לימודים ===
'''פעילות עיתונאית ופוליטית'''
השכלהלמדלמד משפטים [[הקריה האקדמית אונו]], גישור [[אוניברסיטת תל אביב]], ניהול שיווק ופרסום אוניברסיטת תל אביב, ניהול דיגיטלי מכללת ניו מדיה, לימודי חוץ שיווק אירופי משותף - [[אוניברסיטת חיפה|אוניברסיטת חיפה.]]   
 
עבודתו האקדמית בנושא "ביטול זכות מעסיק להפסקת יחסי עובד מעביד בהגיע אדם לגיל פרישה" זכתה בפרס ע"ש אודליה לוי-אטינגר לקידום שיוויון נשים בעבודה.הפרס של הקריה האקדמית אונו בשיתוף אוניברסיטת ניו יורק, ושדולת הנשים בישראל.
 
=== '''פעילות עיתונאית ופוליטית''' ===
ייסד והנהיג את "עלומי אמת" קבוצות צעירים משפיעים שהטביעו חותמם על מקבלי החלטות, בזכות מעורבותם בפעילות פוליטית מגיל צעיר. הקבוצה הוזמנה והתארחה מידי שנה במדינות אירופה והייתה שותפה לשיח רב לאומי במפגשים פוליטיים.
 
'''יועץ אסטרטגי של מערכות בחירות'''
 
בשנת 1997 היה יועץ ואסטרטג הבחירות של שחר בן עמי ראש המועצה שוהם (לינק)
 
בשנת 1998. היה יועץ ואסטרטג הבחירות של איציק[[יצחק אוחיון]] לראשות עיריית פ"ת עד שנת 2013 (משך 3 מערכות בחירות) (לינק)
 
בשנת 2001 היה יועץ ואסטרטג הבחירות של לילך מורגן ראש המועצה האזורית ערבה תיכונה (לינק)
 
בשנת 2003 היה יועץ ואסטרטג הבחירות של חי אדיב לראשות עירית הוד השרון (לינק)
 
בשנת.2007 היה יועץ ואסטרטג הבחירות של יאיר פרג'ון למועצה האזורית חוף אשקלון (לינק)  ומאז ליווה אותו עד שנת 2016
 
בשנת 2018  היה יועץ ואסטרטג הבחירות של יהודה אלבויים לראשות המועצה המקומית בית אריה (לינק)
 
שימש כפרסומאי לבחירות של יו"ר הועד המיתולגי פנחס עידן בבחירות לארגון עובדי רשות שדות התעופה
 
כיום צור חכמון הוא בעל משרד פרסום ותקשורת שיווקית, ומשמש משפטן, מגשר, יועץ ואסטרטג בחירות לרשויות מקומיות ואזוריות.הוא הבעלים והמנכ"ל של "פ"ת עכשיו" (לינק) אתר חדשות ואפליקציה, המביא חדשות ועידכונים שוטפים, ידיעות, כתבות עומק, מבזקים, סרטונים וצילומים חמים מאירועים המתעדכנים 24/7 על כל מה שקורה בעיר פתח תקווה. "פ"ת עכשיו" הוא מערך תקשורתי הכולל: אתר, אפליקציה, דף פייסבוק עיסקי, חשבון פייסבוק אינסטגרם וערוץ יוטיוב.הוא גם הבעליםובעלים והמנכ"ל של "נאון דיגיטל" העוסק בשיווק אינטרנטי ובבניית אתרים.
 
צור מתגורר בהוד השרון. הוא נשוי לרינה חכמון, עיתונאית, בעבר מפיקה בכירה בטלוויזיה בערוץ הראשון, ואב לשניים.
 
== קישורים חיצוניים ==
47

עריכות