לדלג לתוכן

שרונה אלימלך – הבדלי גרסאות

נוספו 199 בתים ,  לפני שנתיים
←‏ביוגרפיה: הוספת מידע לערך.
(←‏ביוגרפיה: הוספת מידע לערך.)
תגיות: עריכה ממכשיר נייד עריכה דרך האתר הנייד
 
==ביוגרפיה==
נולדה ב[[נהריה]] בשם שרון אלימלך, כילדה כישרונית במשחק ושירה.
ב[[צה"ל]] שירתה ב[[צוות הווי]] של [[חיל החינוך]] וצוות הווי של [[מפח"ש]]. ב-[[1994]] סיימה שלוש שנות לימוד בבית הספר הגבוה לאמנויות הבמה "[[בית צבי]]" לצד [[אורלי פרל]], [[איריס קול]], [[יגאל זקס]], [[יוסי טולדו]], [[יוסי מרשק]], [[ליאור אשכנזי]], [[נתי רביץ]] ו[[שרון מלכי שמש]].
 
בשנת [[2008]] החליטה לאחר יעוץ עם רב קבלי להוסיף ה' לשמה.
===בתיאטרון===
====בתיאטרון הקאמרי====
ב-[[2000]] גילמה את לאה בסרט הקצר "מוש", [[סרט גמר|סרט הגמר]] של [[ארז תדמור (במאי קולנוע)|ארז תדמור]] ב"[[קמרה אובסקורה - בית הספר לאמנות|קמרה אובסקורה]]". הסרט מספר על בני זוג ש[[אימוץ|מאמצים]] תינוק שננטש וכך מתאחדים מחדש. הסרט זכה בפסטיבלים רבים ברחבי העולם ביניהם [[יוסטון]], [[טייפה]], [[קרלה]] שב[[הודו]], פאלם ספרינגס ב-2001 ובעוד כ-20 פסטיבלים נוספים. הסרט הוקרן ב[[ערוץ 2]]. באותה שנה שיחקה בקלטת הווידאו לילדים "אצבעות לי" שביים [[מרקו כרמל]]. ב-[[2001]] שיחקה בסדרת הטלוויזיה "האישה האחרת" שביימו [[אורי ענבר]] ו[[שמי זרחין]]. ב-[[2003]] גילמה את אתי וענונו לצד [[איציק כהן (שחקן)|איציק כהן]] בסרטו של [[דרור שאול]] "[[סימה וקנין מכשפה]]". ב-[[2004]] גילמה את יפית אביטל בסדרת הטלוויזיה "[[המשאית]]" שביים [[ערן ריקליס]]. ב-[[2005]] גילמה את ציונה בסרט "[[שושלת שוורץ]]" שכתב אמיר הספרי וביים [[שמואל הספרי]]. באותה שנה גילמה את זהבה בסרט הטלוויזיה "עד מדינה" שכתב וביים [[אמיל בן שמעון]].
 
ב-[[2007]] גילמה את דניאלה בסרט הקולנוע "מתוק ומר" שביים דורון בנבנישתי. ב-[[2009]] שיחקה בסדרת הטלוויזיה "[[נשרים (סדרת טלוויזיה)|נשרים]]" שביים [[מרקו כרמל]]. ב-[[2011]] גילמה פרחה בסרטו של מרקו כרמל "[[אחותי היפה]]". באותה שנה גילמה את ויויאן אשרוב בסדרת הטלוויזיה "[[פולישוק (סדרת טלוויזיה)|פולישוק]]" שכתב וביים [[שמואל הספרי]]. ב-[[2013]] השתתפה בסדרת הטלוויזיה "[[חברות (סדרת טלוויזיה)|חברות]]" שביימו [[רני סער]] ו[[שי בן עטר]]. בשנת [[2016]] השתתפה בסרט "[[ישמח חתני]]" של הבמאי [[אמיל בן שמעון]]. ב-[[2017]] הופיעה בגרסה הישראלית לסדרה "[[נשואים פלוס]]". בשנת [[2019]] הופיעה בסדרה "[[מצולמים]]".
 
אלימלך הופיעה בשלל פרסומות, וכן עסקה גם ב[[דיבוב]]. ב-[[1995]] השתתפה בדיבוב המקהלה במוזיקת הסרט "[[גופי: הסרט]]". ב-[[1996]] דיבבה את בו-פיפ בסרט "[[צעצוע של סיפור]]". ב-[[2013]] דיבבה את תיאודורה בסרט "[[ארץ אוז]]".
אלימלך כיכבה בשלל פרסומות.
 
אלימלך עסקה גם ב[[דיבוב]]. ב-[[1995]] השתתפה בדיבוב המקהלה במוזיקת הסרט "[[גופי: הסרט]]". ב-[[1996]] דיבבה את בו-פיפ בסרט "[[צעצוע של סיפור]]". ב-[[2013]] דיבבה את תיאודורה בסרט "[[ארץ אוז]]".
 
===מוזיקה===
משתמש אלמוני