לדלג לתוכן

הבדלים בין גרסאות בדף "רויאל ראמבל (2020)"

נוספו 5,919 בתים ,  לפני שנה
הרחבה, הוספת תוכן מוסתר שיהיה זמין בהמשך
(←‏Raw: הרחבה)
(הרחבה, הוספת תוכן מוסתר שיהיה זמין בהמשך)
===קרבות מקדימים===
 
האירוע עצמו נפתח בקרב ספירות בכל מקום בין רומן ריינס לבין המלך קורבין. לקראת אמצע הקרב, ריינס וקורבין נאבקו ביניהם ברחבי הקהל, שם ריינס ביצע על קורבין את מהלך הסמואן דרופ על שני שולחנות. בזמן שריינס תיכנן לתקוף את קורבין בעזרת ציוד הפקה, ריינס הותקף על ידי דולף זיגלר ורוברט רוד. האוסוס (ג'יי אוסו וג'ימי אוסו) הגיעו ונחלצו לעזרת ריינס, כשתקפו את זיגלר ורוד. לאחר מכן, ריינס השליך את קורבין אל תוך מתקן שירותים כימיים, הפך את המתקן והמשיך לתקוף את קורבין ברחבי הקהל. בסיום, ריינס ביצע על קורבין את מהלכי "אגרוף הסופרמן" והספיר כדי להצמידו לניצחון.
 
מאחורי הקלעים, קווין אואנס אמר לסמואה ג'ו שהוא לא יכול לחכות כדי להדיח את סת' רולינס מקרב הרויאל ראמבל ואף הוסיף שלאחר מכן הוא ינצח בקרב. מנגד, ג'ו אמר לאואנס שגם הוא רוצה לעשות את אותו הדבר לרולינס, אך אם לאחר מכן, אואנס יעמוד בדרך של ג'ו להשגת המטרה הנעלה, הוא ידיח אותו.
 
הקרב שבא לאחר מכן היה קרב הרויאל ראמבל של הנשים אשר קבע את הטוענת לכתר לאחת מאליפויות הנשים ברסלמניה 36. [[אלכסה בליס]] ו[[ביאנקה בלייר|ביאנקה בלאייר]] פתחו את הקרב כשתי המשתתפות הראשונות. במהלך הקרב, [[קתרין ג'וי פרי|לאנה]] הודחה על ידי [[ליב מורגן]] עקב היריבות המתמשכת בין השתיים, כשלאחר שלאנה הודחה, היא הדיחה את מורגן מהקרב. בזמן שהיה נראה ש[[מנדי רוז]] עשתה את דרכה לקראת הדחה, היא נחתה על [[ניקולה בוגוז'ביץ'|אוטיס]], ששכב על הריצפה ומנע ממנה לגעת בה. בלאייר ניסתה להדיח פעם נוספת את רוז, אך אוטיס תפס את רוז בידיו. כשבלאייר הדיחה את שותפתה של רוז, סוניה דוויל, האחרונה נפלה על רוז ואוטיס, כך שגם דוויל וגם רוז הודחו מהקרב באופן בלתי מכוון. בלאייר המשיכה ושברה את שיא ההדחות בקרב הרויאל ראמבל נשים של מישל מקול ושארלוט פלייר, שעמד על חמש הדחות (מקול קבעה את השיא בשנת 2018, ואילו פלייר השוותה את השיא שנה לאחר מכן). מייטי מולי, נעמי, [[בת' פיניקס]], [[ברברה בלנק|קלי קלי]] וסנטינה מארלה, כולן היו כניסות מפתיעות. [[שיינה בייזלר]] נכנסה לקרב אחרונה וסיימה יחדיו עם בלאייר עם שמונה הדחות. בסיום, שארלוט פלייר, שנכנסה כמספר ה-17, הדיחה אחרונה את בייזלר וניצחה בקרב, מה שהקנה לה את הזכות להתחרות על אליפות נשים לבחירתה ברסלמניה.
 
לאחר מכן, ביילי הגנה על אליפות הנשים של סמאקדאון נגד לייסי אוואנס. בסיום, אוואנס ניסתה לבצע על ביילי את מהלך המונסולט, מנגד, ביילי התחמקה מכך והצמידה את אוואנס לניצחון לאחר שאחזה במכנסיים של האחרונה בצורה לא חוקית. ניצחון זה של ביילי הקנה לה הגנה מוצלחת על התואר.
 
אז, "השד" בריי וויאט הגן על האליפות האוניברסלית נגד דניאל בריאן בקרב רצועה. "השד" שלט במחצית הראשונה של הקרב, כשהכה את בריאן בעזרת הרצועה. לפתע, בריאן החל לצבור מומנטום וביצע על "השד" את מהלך ההכנעה שלו, ה-LeBell Lock, תוך כדי שהוא משתמש ברצועה הקושרת ביניהם לטובתו. כשבריאן ניסה לבצע על "השד" את מהלך ה-Running Knee, האחרון תפס אותו וביצע עליו את מהלך "האחות אביגיל", אך בריאן הצליח לצאת מניסיון ההצמדה שבא לאחר מכן. בריאן לבסוף הצליח לבצע על "השד" את מהלך ה-Running Knee, שלא הספיק לו כדי להצמיד את האחרון לניצחון. בסיום, "השד" ביצע על בריאן את מהלך ההכנעה שלו, המנדיבל קלאו. בריאן ניסה להתחמק, אך "השד" הניף אותו באוויר וביצע עליו את מהלך הצ'וקסלאם, כשהוא עדיין המשיך לבצע את מהלך ההכנעה. לבסוף, "השד" ניצח בקרב ושמר על התואר בהצלחה. לאחר הקרב, צוות רפואי הגיע כדי לטפל בבריאן.
 
בקרב הלפני אחרון, בקי לינץ' הגנה על אליפות הנשים של Raw נגד אסקה (שלוותה לקרב על ידי קיירי סיין). סיום הקרב התנהל כך שאסקה ניסתה לירוק את התרסיס הירוק בפניה של לינץ', האחרונה בעטה באסקה, מה שגרם לתרסיס להתפזר באוויר ובפניה של אסקה. לינץ' ניצלה זאת כדי לבצע על אסקה את מהלך ההכנעה שלה, ה-Dis-arm-her, מה שלא הותיר לאסקה דבר מלבד להיכנע ובכך היא רשמה הגנה מוצלחת על התואר.
 
===הקרב המרכזי===
 
-->
 
==תוצאה לאורך זמן==
===Raw===