לדלג לתוכן

הבדלים בין גרסאות בדף "הבית הלבן"

הוסרו 2 בתים ,  לפני שנה
מ
קישורים פנימיים
(מלחמת האזרחים האמריקאית ==> מלחמת האזרחים האמריקנית)
מ (קישורים פנימיים)
עם פרוץ [[מלחמת האזרחים האמריקנית]] בשנת [[1861]], הלך ונעשה הבית הלבן צפוף למדי. גם מיקומו היה בעייתי - מצפון ל[[תעלה]] ולאדמות [[בוצה|בוצתיות]], שהיוו תנאים נאותים להתפתחות מחלות כגון [[מלריה]]. על הבריגדיר ג'נרל נת'ניאל מיצ'לר הוטלה המשימה למצוא פתרונות לבעיות אלו; הוא הציע לנטוש את הבית הלבן כמקום מגורים, ולהשתמש בו רק לעבודה, ובמקומו הציע לבנות אחוזה חדשה למשפחת הנשיא, בגבעת מרידיאן שבתחום העיר [[וושינגטון די. סי.]]. התוכנית נדחתה על ידי הקונגרס.
 
ב-[[1881]] נכנס לתפקידו הנשיא [[צ'סטר ארתור]], שהורה על שיפוץ וקישוט החלל הפנימי בבית הלבן; השיפוץ הושלם ב-[[1882]]. בשנת [[1891]], הגברת הראשונה [[קרוליין הריסון]] הציעה לבנות הרחבות לבית הלבן, שכללו אגף לאומי במזרח ל[[גלריה|גלריית]] אמנות היסטורית, ואגף במערב לשימושים רשמיים. הקולונל תיאודור א. בינגהם הכין תוכנית בנייה לפי הצעותיה של הריסון. בשנת [[1901]], הנשיא [[תיאודורתאודור רוזוולט]] נכנס לתפקידו ושכר את חברת [[מ'קים, מיד וויט]] כדי להוציא לפועל את השיפוצים וההרחבות, שכללו את הוספת [[האגף המערבי של הבית הלבן|האגף המערבי]]. אחריו, הנשיא [[ויליאם הווארד טאפט]] גייס את עזרתו של האדריכל נייתן ס. וויט', כדי להוסיף שטח נוסף לאגף המערבי, שכלל את [[החדר הסגלגל]].
 
האגף המערבי נפגע בשריפה בשנת [[1929]], ונבנה מחדש בשלהי כהונתו של הנשיא [[הרברט הובר]]. ב[[שנות ה-30 של המאה ה-20]], נבנתה קומה שנייה לאגף, וכן מרתף גדול יותר לצוות הבית הלבן; בתקופה זו העביר הנשיא [[פרנקלין דלאנו רוזוולט]] את המשרד הסגלגל למקומו הנוכחי תוך בנייה מחודשת שלו, צמוד ל[[גן הוורדים של הבית הלבן|גן הוורדים]].