לדלג לתוכן

הבדלים בין גרסאות בדף "She Wolf (Falling to Pieces)"

אין תקציר עריכה
| תאריך סינגל אחרי2 = 2013
}}
'''{{משמאל לימין|She Wolf (Falling to Pieces)}}''' הוא שיר של הדי. ג'יי. הצרפתי ומפיק המוזיקה [[דייוויד גטה]], בשיתוף פעולה עם הזמרת האוסטרלית [[סיה]]. הוא שוחרר כסינגל הראשי מההוצאה המחודשת של האלבום [[Nothing but the Beat]] ומתקיים כסינגל השביעי של האלבום בסך הכל. השיר שוחרר להורדה דיגיטלית ב-21 באוגוסוט 2012.
 
== וידאו קליפ ==
*'''רקע כללי'''
ב- 21 בספטמבר 2012 הועלה לערוץ [[Vevo]] הרשמי של גואטה סרטון עם מילים. ב- 26 בספטמבר 2012, פורסם טריילר לסרטון המוזיקה, ובו כתוב תאריך הבכורה הרשמי ה-3 באוקטובר 2012. הסרטון הרשמי הועלה לערוץ VEVO הרשמי של גואטה חמישה ימים קודם לכן ב- 28 בספטמבר 2012.
 
ב- 21 בספטמבר 2012 הועלה לערוץ [[Vevo]] הרשמי של גואטהגטה סרטון עם מילים. ב- 26 בספטמבר 2012, פורסם טריילר לסרטון המוזיקה, ובו כתוב תאריך הבכורה הרשמי ה-3 באוקטובר 2012. הסרטון הרשמי הועלה לערוץ VEVO הרשמי של גואטהגטה חמישה ימים קודם לכן ב- 28 בספטמבר 2012.
הסרטון מתחיל בצילום של אישה עירומה, ועובר לזאב פצוע המתחמק מקומץ ציידים אנושיים. הזאב מוצג כעל טבעי, מכיוון שהוא מסוגל לגרום לציידים להתפוצץ. במהלך הפיצוצים הציידים והנוף מתוארים כמצולעים כאילו הכל חלק ממציאות מדומה ממוחשובת. בסוף סרטון המוזיקה, הזאב הופך בחזרה לאישה העירומה בהתחלה.
 
הסרטון מתחיל בצילום של אישה עירומה, ועובר לזאב פצוע המתחמק מקומץ ציידים אנושיים. הזאב מוצג כעל טבעי, מכיוון שהוא מסוגל לגרום לציידים להתפוצץ. במהלך הפיצוצים הציידים והנוף מתוארים כמצולעים כאילו הכל חלק ממציאות מדומה ממוחשובתממוחשבות. בסוף סרטון המוזיקה, הזאב הופך בחזרה לאישה העירומה בהתחלה.
 
== ביקורת ==
רוברט קופסי מ- ''Digital Spy'' העניק לשיר ביקורת מעורבת ובה נאמר: <blockquote> "לאחר שיתוף פעולה כובש עולם עם [[פלו ריידה]] היא (סיה) חזרה למקום בו הכל התחיל עם דייוויד גואטהגטה, שקיווה שברק יכהבויכתבו פעמיים אחרי ששמע את "[[Titanium]]" המרהיב והמצוין בתרשים. שוב, זה המילים הלבביות שזורקות מעל ביתי השיר כשהיא מתוודה: "צידת אותי כמו זאב, טורף . . . הרגשתי כמו אייל באורות שלך " עם אותו משלב בלתי ניתן להבחנה. התוצאה היא דבר ששמענו כבר, אבל זה לא בהכרח דבר רע". <ref>{{Cite web|url=http://www.digitalspy.co.uk/music/singlesreviews/a406484/david-guetta-ft-sia-she-wolf-falling-to-pieces-single-review.html|title=David Guetta ft. Sia: 'She Wolf (Falling To Pieces)' - Single review|website=Digital Spy|accessdate=4 March 2015|date=2012-09-18}}</ref> </blockquote>
 
== תרשימים ואישורים ==