לדלג לתוכן

ראשו נסטרוביץ' – הבדלי גרסאות

מ
לוירטוס->לווירטוס - תיקון תקלדה בקליק
מ (הסבת תבנית שני טורים ==> תבנית טורים והוספת פרמטר רוחב (תג))
מ (לוירטוס->לווירטוס - תיקון תקלדה בקליק)
בעונת 1995-96, לאחר שלוש עונות בפאוק סלוניקי, חזר למדינת מולדתו, סלובניה, כשעבר לשחק במדיה של [[אולימפיה ליובליאנה (כדורסל)|אולימפיה ליובליאנה]]. בעונתו הראשונה בקבוצה השיג ממוצעים של 17 נקודות ו-14 כדורים חוזרים ב-30 דקות. בעקבות יכולת זאת, זומן לראשונה לנבחרת סלובניה שהתחרתה ב[[אליפות אירופה עד גיל 22]], באותו טורניר, נבחר לשחקן המצטיין של האליפות. עונה לאחר מכן, נסטרוביץ' שהגיע עם קבוצתו ל[[פיינל פור]] ה[[יורוליג]] שנערך ב[[רומא]]. באותה עונה השיג ממוצעים של 14 נקודות ו-8 ריבאונדים בכ-24 דקות.
 
לאחר עונה, בעקבות יכולתיו, נחשף נסטרוביץ' למספר קבוצות פאר באירופה שהתחרו ביניהן על החתמתו למספר שנים. הוא חתם ב[[וירטוס בולוניה|קינדר בולוניה]]. במשך עונותיו בקבוצה עזר לוירטוסלווירטוס לזכות באליפות היורוליג לאחר שבגמר התבלט וקלע 16 נקודות והוריד 9 כדורים חוזרים וכן ב[[ליגת העל האיטלקית בכדורסל|אליפות איטליה]] וב[[הגביע האיטלקי בכדורסל|גביע האיטלקי]].
 
בשנת [[1999]] נרשם נסטרוביץ' ל[[דראפט ה-NBA]] ונבחר במקום ה-17 הכללי על ידי ה[[מינסוטה טימברוולבס]]. הוא הצטרף אל הקבוצה רק בסוף עונת 1998-99 בה שיחק עד סיום עונת 2002-03.