לדלג לתוכן

קארין אופיר – הבדלי גרסאות

נוספו 4 בתים ,  לפני שנתיים
מ
הוספת קישור לבזק בינלאומי
מ (בקרת זהויות)
מ (הוספת קישור לבזק בינלאומי)
בשנים [[1997]]–[[2001]] שיחקה בתפקיד ראשי את דמותה של תותי טל ב[[סדרת טלוויזיה|סדרת הטלוויזיה]] של [[איתן פוקס]] "[[פלורנטין (סדרת טלוויזיה)|פלורנטין]]", ששודרה ב[[ערוץ 2]]. ב-[[2001]] שיחקה בתוכנית המערכונים "[[קן הקוקיות]]". בשנת [[2002]] שיחקה בסדרה הקומית "[[שאול (סדרת טלוויזיה)|שאול]]", ששודרה ב-[[HOT3]] ובסדרה "[[כאן ועכשיו (סדרת טלוויזיה ישראלית)|כאן ועכשיו]]" בערוץ 1. בשנת [[2008]] עורכת החדשות אנה נקדימון בסדרת הדרמה "[[חשופים]]". בשנת [[2009]] שיחקה ב"[[תיאטרון חיפה]]" במחזה "[[פיגמליון (מחזה)|פיגמליון]]". גילמה ארבעה תפקידים ב"[[תיאטרון הבימה]]", במחזה "[[אלינג]]" בבימויו של [[רמי הויברגר]].
 
אופיר דיבבה תוכניות טלוויזיה רבות. מקריינת בפרסומות, בין היתר הפרסומות המזוהות עם קולה "בוקר טוב, ה[[פטריה]] שלך חזרה" לאגיסטן ו"מה לא?", משפט שהיה פרי המצאתה הבלעדית עוד במהלך האודישן, לפרסומת לבזקל[[בזק בינלאומי]] אשר שיחקה בו ותרמה את המשפט "אבל אתמול זה היה יותר עם עננים". כמו כן מולר, איי רובוט לרדיו, ווולייט.
 
הופיעה אופיר בסבב הופעות שירי משוררים, עורכת מופעי שירה ופרוזה, הופיעה בסדרת מופעים במדיטק, "[[תן למילים לעשות בך]]". כמו כן יש לאופיר פינה קבועה בסדרה "[[הופ כתה א']]" ב[[ערוץ הופ!]].