לדלג לתוכן

ICarly – הבדלי גרסאות

נוספו 5 בתים ,  לפני שנתיים
←‏התפתחות הסדרה: הוספתי קישורים
מ (ארותור->ארות'ור - תיקון תקלדה בקליק)
(←‏התפתחות הסדרה: הוספתי קישורים)
תגיות: עריכה ממכשיר נייד עריכה מיישום נייד עריכה מאפליקציית אנדרואיד
 
== התפתחות הסדרה ==
"איי קרלי" היא הסדרה הרביעית שאותה [[דן שניידר]] יצר לניקלודיאון. במקור, שניידר רצה ליצור סדרת טלוויזיה חדשה ובה [[מירנדה קוסגרוב]] תהיה הכוכבת הראשית; הרעיון המקורי היה שהיא תשחק ילדה נורמלית, שבנסיבות הגורל מקבלת תפקיד לשחק בתוכנית הטלוויזיה האהובה עליה, "סטארס - טראק". למרות זאת, כשנזדמן לו להיפגש בחדר עבודתו עם אשתו וחברו סטיב, שניידר החליט שיהיה הרבה יותר עדיף אם קרלי תקבל תוכנית משלה - תוכנית רשת שהיא תנחה בעצמה ובה היא תעשה כל דבר שתרצה לעשות. בנובמבר 2006, שניידר זרק את התסריט שכתב לרעיון ה"סטארט טראק" והחל לכתוב פיילוט חדש הנקרא "איי קרלי" במהלך דצמבר. פיילוט זה צולם בינואר 2007.
 
במהלך הפקת הסדרה "זואי 101", שניידר וחברו סטיבן מולארו עלו עם הרעיון לסדרה ורעיון לשם הסדרה. הם ניסו לחשוב על שם שיתאים לסדרה על ילדים שמצלמים תוכנית רשת משלהם. לפי הפיילוט שכתב שניידר, השם של הכוכבת הראשית היה "סאם" אבל כתובת האתר "iSam.com" בשביל האתר שהוא יצור כבר הייתה תפוסה. שניידר ניסה שמות שונים של בנות ולבסוף קנה את כתובת האתר "iJosie.com" אך לאחר מכן החליף ל-''Carly'' והשם הזה מצא חן בעיניו. שמותן של שתי הבנות שונה מ"סאם וקירה" ל"קרלי וסאם".
 
== עלילה ==
בפרק הראשון, קרלי וסאם נאלצות לקיים [[אודישן|אודישנים]] לתחרות כישרונות בית ספרית. כאשר הן מתחילות לדבר באופן מצחיק, פרדי, בעל הידע הטכנולוגי מצלם אותן ומעלה קטע זה לרשת ללא רשותן. כאשר הגולשים באינטרנט רואים את הסרטון, הם מתעניינים ורוצים לראות עוד קטעים של סאם וקרלי. חבורת איי קרלי מתעניינת להציג עוד קטעים ובכך, תוך כדי התמודדות בבעיות היום יום, קרלי מעלה עם חברתה הטובה סאם וידידה פרדי תוכנית אינטרנט בשם iCarly, הכוללת סרטונים מצחיקים שמעריצים שלחו, אנשים עם כישרונות מיוחדים, מערכונים, מתכונים, פתירת ריבים וריקודים אקראיים. התוכנית צוברת פופולריות בינלאומית ו[[הערצה|מעריצים]] רבים. קרלי וסאם משתתפות בתוכנית ומנחות אותה ופרדי הוא העורך הטכני.
47

עריכות