לדלג לתוכן

דאסטין ראנלס – הבדלי גרסאות

הוסרו 52 בתים ,  לפני שנתיים
מ
←‏WWE: ניסוח
מ (←‏WWE: ניסוח)
מ (←‏WWE: ניסוח)
בינואר [[2002]] חזר ראנלס ל-[[WWE|WWF]] (שנקרא עתה WWE) שוב בדמותו הישנה "גולדאסט". ראנלס זכה לפופולריות רבה והעלילה זימנה לו מספר תארים ושיתוף פעולה עם דמותו של המתאבק [[בוקר טי]]. הצמד הפך לפופולרי ביותר עקב המשחק ה[[קומדיה|קומי]] שהציגו בין מופעי הקרבות.
 
תסריטאי ה-[[WWE]] החליטו לרענן את דמותו של ראנלס ולהוסיף לה מאפיין חדש. לשם כך בוימה תקיפתו על ידי דמויותיהם של [[רנדי אורטון]] ו[[דייב בטיסטה|בטיסטה]]. דמותו של ראנלס הייתה כביכול מזועזעת מהטראומה עד כדי כך שלקתה ב[[תסמונת טורט]] והחלה לגמגם ולהטיח עלבונות באנשים שונים. תקופה זו של ראנלס ב-WWE הסתיימה עם פוג חוזהו בסוף שנת [[2003]].
 
ראנלס הבליח לזמן מה בדמותו הישנה מה-[[WCW]] בליגות שוליות ב[[יפן]], עד אשר לבסוף הצטרף לארגון ההיאבקות של אביו - [[TNA]]. הקריירה שלו נקטעה כאשר נעצר לאחר ריב קולני עם חברתו. מנהלי ה-TNA, שאביו כבר לא היה ביניהם, אילצו אותו לעזוב, וראנלס חזר לארגון ה-[[WWE]] בדמות "גולדאסט". גם הפעם שהותו הייתה קצרה לאחר שנעדר מאחד ממופעי ה-WWE עקב בעיה משפטית, אך לא הודיע מראש למנהליו.
 
ב-8 בספטמבר 2013, נודע שהוא חוזר לארגון בקרב נגד רנדי אורטון. הקרב נגד אורטון היה על עבודתו שלו ושל אחיו, אך הפסיד בקרב ופוטר. "החלום האמריקני" דאסטי רודס, בא בתוכנית שלאחר מכן להילחם על מקומם של בנם, כש[[סטפני מקמהן]] הציעה לו להחזיר או את קודי רודס או את גולדאסט, אך הוא לא הסכים לעשות בחירה והיא פקדה על [[פול וייט ג'וניור|ביג שואו]] להכות אותו. הם זכו לעוד הזדמנות מ[[טריפל H]]; אם גולדאסט וקודי ינצחו את [[רומן ריינס]] ואת [[סת' רולינס]] באירוע [[באטלגראונד (WWE)|באטלגראונד]], הם יזכו להישאר בארגון. מנגד, אם הם יפסידו - יפוטרו לתמיד. באירוע זה, קודי וגולדאסט ניצחו וזכו בעבודתם חזרה. לאחר הקרב, הגיעו מתאבקים כדי לחבק ולברך אותם על הצלחתם. כעבור שבועיים, לקודי וגולדאסט היה קרב על אליפות הזוגות, ובו הם ניצחו בעזרתו של ביג שואו שהכה את כל חברי "המגן" וכתוצאה מכך, קודי הצמיד את רולינס והוא ואחיו זכו באליפות הזוגות.
ב-8 בספטמבר 2013, נודע שהוא חוזר לארגון ויתאבק נגד רנדי אורטון.
הקרב נגד אורטון היה על עבודתו שלו ושל אחיו, אך הפסיד בקרב ופוטר.
"החלום האמריקני" דאסטי רודס, בא בתוכנית שלאחר מכן להילחם על מקומם של בנם, [[סטפני מקמהן]] הציעה לו להחזיר או את קודי רודס או את גולדאסט אך הוא לא הסכים לעשות בחירה והיא פקדה על [[פול וייט ג'וניור|ביג שואו]] להכות אותו.
הם זכו לעוד הזדמנות מטריפל אייץ׳: אם גולדאסט וקודי ינצחו את [[רומן ריינס]] ואת [[סת' רולינס]] באירוע [[באטלגראונד (WWE)|באטלגראונד]], יזכו להישאר בארגון, אבל אם יפסידו יפוטרו לתמיד.
באירוע זה, קודי וגולדאסט ניצחו וזכו בעבודתם חזרה. אחרי סוף הקרב, כל המתאבקים חיבקו אותם וברכו אותם על הצלחתם בו.
לאחר שבועיים לקודי וגולדאסט היה קרב על אליפות הזוגות, וניצחו בעזרתו של ביג שואו שהיכה את כל חברי "המגן" וכתוצאה מכך, קודי הצמיד את סת' רולינס והוא ואחיו זכו באליפות הזוגות.
 
===2015===
באירוע [[סדרת ההישרדות]] חזר גולדאסט ל-WWE ונלחם בקרב "סדרת ההישרדות" חמש עלנגד חמש ההדחות המסורתי עם הדאדלי בויז, טייטוס אוניל ונוויל והםבניצחונם ניצחו אתעל סטארדאסט, האסנשן, [[המיז]] ובו דאלאס.
 
'''===2016'''===
בשנת 2016 גולדאסט ניסה להצטוותלחבור עם המתאבקלמתאבק R-טרות', שלא הסכים להיות בן הזוג שלו. בשלב מסוים באוגוסטבחודש אוגוסט, R-טרות' רצה להיות בן הזוג של גולדאסט וגולדאסט היה זה שלא הסכים הפעם. טרות' חבר למתאבק [[מתיאס קלמנט|טיילר בריז]] שהיה תמידנוהג עושהלעשות סלפי עם מקל הסלפי שלו בעוד שטרות' השתמש במקל רגיל (ענף) בלבד. באותו הזמן גולדאסט הצטוות עם המתאבק פאנדאנגופאנדנגו ובאחת התוכניות התקיים קרב זוגות בין פאנדאנגופאנדנגו וגולדאסט נגד טיילרלטיילר בריז וRו-R-טרות'. בקרב זה, לא היו מנצחים, בקרבמשום כי בריזשבריז נטש את טרות' מה שפירק את הצמד של טרות' ובריז. באחת התוכניותהפרקים של התוכנית Raw, התקיים קרב בין פאנדאנגופאנדנגו וR-טרות' בזמן שגולדאסט הוא השופט המיוחד והמנצח בקרב יזכה להיות השותף של גולדאסט. גולדאסט הפריד בין טרות' ופאנדאנגוופאנדנגו, וטרות' ביצע על פאנדאנגופאנדנגו את הפינישרמהלך הסיום שלו (תרגיל סיום). הקרב הסתיים ללא הכרעה, מכיוון שטיילר בריז תקף את טרות' ואת גולדאסט ובשלב מסוים פאנדאנגופאנדנגו הצטרף אליו וכך נוצר צוות הבריזאנגוהבריזנגו שבו היו המתאבקים פאנדאנגופאנדנגו וטיילר בריז וצוות הגולדן-טרות' (אבק הזהב) שבו היו המתאבקים גולדאסט וR-טרות'.
 
===2017===
בשנת 2016 גולדאסט ניסה להצטוות עם המתאבק R-טרות' שלא הסכים להיות בן הזוג שלו. בשלב מסוים באוגוסט R-טרות' רצה להיות בן הזוג של גולדאסט וגולדאסט היה זה שלא הסכים הפעם. טרות' חבר למתאבק [[מתיאס קלמנט|טיילר בריז]] שהיה תמיד עושה סלפי עם מקל הסלפי שלו בעוד שטרות' השתמש במקל רגיל (ענף) בלבד. באותו הזמן גולדאסט הצטוות עם המתאבק פאנדאנגו ובאחת התוכניות התקיים קרב זוגות בין פאנדאנגו וגולדאסט נגד טיילר בריז וR-טרות', לא היו מנצחים בקרב כי בריז נטש את טרות' מה שפירק את הצמד של טרות' ובריז. באחת התוכניות של Raw התקיים קרב בין פאנדאנגו וR-טרות בזמן שגולדאסט הוא השופט המיוחד והמנצח בקרב יזכה להיות השותף של גולדאסט. גולדאסט הפריד בין טרות' ופאנדאנגו, וטרות' ביצע על פאנדאנגו את הפינישר שלו (תרגיל סיום). הקרב הסתיים ללא הכרעה מכיוון שטיילר בריז תקף את טרות' ואת גולדאסט ובשלב מסוים פאנדאנגו הצטרף אליו וכך נוצר צוות הבריזאנגו שבו היו המתאבקים פאנדאנגו וטיילר בריז וצוות הגולדן-טרות' (אבק הזהב) שבו היו המתאבקים גולדאסט וR-טרות'.
 
בשנת 2017 בתוכנית של Raw, הגולדן טרות' נכנסו לזירה עבור קרב צמדים, אך הקרב לא התקיים, מכיוון שגולדאסט תקף את R-טרות'.
'''2017'''
 
בשנת 2017 בתוכנית של Raw הגולדן טרות' נכנסו לזירה עבור קרב צמדים, אך הקרב לא התקיים מכיוון שגולדאסט תקף את R-טרות'.
 
==קישורים חיצוניים==