לדלג לתוכן

ויקיפדיה:בקשות ממפעילים – הבדלי גרסאות

תגית: עריכת קוד מקור 2017
:: [[משתמש:ביקורת]], אנא מחק בקשה זו או שחזר את הדיון הקודם כי אני לא מתכוון להתחיל דיון חדש על המתקפות נגדי שממשיכות כאן. ולמפעילים, מדובר בעיוות הדברים, אני שחזרתי לגרסה היציבה מכיוון שהייתה מחלוקת על ספירת הקולות בהצבעה הבלתי רשמית. לדעתי כשיש מחלוקת על ספירת הקולות יש להותיר את הגרסה היציבה על כנה וללבן את הדברים בדף השיחה, ואילו לפי אשפר כשיש מחלוקת על ספירת הקולות יש לאמץ את דעתו בניגוד לגרסה היציבה (רק מפני שזו דעתו). האם לדעתכם מותר לשנות מהגרסה היציבה כל עוד המחלוקת על ספירת הקולות לא לובנה? [[משתמש:Ronam20|Ronam20]] - [[שיחת משתמש:Ronam20|שיחה]] 15:21, 6 בספטמבר 2020 (IDT)
:::הביטוי "היתה מחלוקת על ספירת הקולות" יוצר את הרושם המוטעה שכמה עורכים התווכחו זה עם זה על הספירה, אולם הצצה בדף השיחה תראה לכם שזה לא המצב: רונאם הוא היחיד שחלק על תוצאות הספירה, כך שאמירתו "היתה מחלוקת" משמעה בעצם "לא הסכמתי". בנוסף, רונאם לא הציג בשום שלב מהי "הספירה הנכונה" לדעתו - כלומר: אין כאן באמת מחלוקת עם טענות סותרות משני הצדדים אלא רק הכחשה של המציאות. לא יתכן שעורך בודד שלא מקבל את דעת הרוב יעכב את ביצועה "מפני שהמחלוקת על ספירת הקולות לא לובנה". בכל מקרה, המפעילים מוזמנים להיכנס לדף השיחה ולספור בעצמם את הקולות, אולי זה יעזור לתהליך הליבון. לגבי הטענה "שחזרתי לגרסה היציבה" - גם כאן יש יצירה של רושם מוטעה, שכן השחזור לא נעשה לגרסה יציבה כלשהי, אלא לגרסה הקודמת של הערך, שנערכה רק לפני ימים ספורים וקשה להגיד שהיא יציבה. בנוסף, היות והמחלוקת היא על הכנסת פסקה חדשה לערך, הרי שחזור ל"גרסה היציבה" הוא למעשה כפיית דעת המתנגדים לתוספת - בניגוד לרוב יציב בדיון. בברכה, [[משתמש:איתמראשפר|איתמראשפר]] - [[שיחת משתמש:איתמראשפר|שיחה]] 15:51, 6 בספטמבר 2020 (IDT)
:::: זה לא משנה כמה עורכים מעורבים במחלוקת (אפילו לא ניתנה שעת חסד אחת לליבון המחלוקת לפני שהתחיל במלחמה, אז איך הוא יודע כמה תומכים וכמה מתנגדים יש?). יש ללבן אותה בדף השיחה ולא באמצעות עריכות נגד גרסה יציבה. אשפר נמנע מלספור את מי שהביע דעתו נגד הגרסאות בדיון במזנון, ואחר כך ספר אנשים שלא תומכים בעמדתו כאילו הם תומכים. בכל אופן השאלה כאן, בעמוד הבקשות למפעילים איננה מי צודק ומי טועה במחלוקת על ספירת הקולות (סוגיה זו אמורה להתברר בדף השיחה), אלא בשאלה האם העובדה שאשפשר שינה מהגרסה היציבה לפני שהמחלוקת על הספירה לובנה היא תקינה או לא, והאם השחזור שלי לגרסה היציבה (שלדעתי מתבקש במקרים כאלה) הוא עברה על הנהלים ומצדיק את המתקפה נגדי. [[משתמש:Ronam20|Ronam20]] - [[שיחת משתמש:Ronam20|שיחה]] 15:59, 6 בספטמבר 2020 (IDT)
 
== בקשות הגנה / הסרת הגנה ==
15,767

עריכות