לדלג לתוכן

הבדלים בין גרסאות בדף "בית סבתא צילה"

הוסרו 397 בתים ,  לפני 7 חודשים
מ
אין תקציר עריכה
מ
מ
 
== מרכז המבקרים ==
שיפוצו של בית המשפחה בא מהרצון לשמר את בית המשפחה  על כל זיכרונותיו, ייחודו, והיותו נכס היסטורי. לפתוח במקום מרכז מבקרים לשימור המורשת המקומית לטובת הדור הזה והדור הבא. אוסף הכלים העתיקים שנשמר וטופח במשך השנים, על ידי דליה ויובל, מצא לו בית.                                                                         עם סיומו של השיפוץ הוחלט לקרוא לבית "בית סבתא צילה" לכבודה ולזכרה של הסבתא.       בתצוגה, כלים הממחישים את אורח חייהם של איכרי המושבה בראשית המאה שעברה, ומספרים את סיפור המשפחה, המושבה וההתיישבות במקום.                                         הבית, הבנוי אבן בזלת, מאכלס שפע מרשים של כלים הממחישים את אורח חייהם של איכרי המושבה בראשית המאה שעברה. החפצים והפריטים השונים : מגוון כלי מטבח, כלי עבודה,  כלים חקלאיים של פעם ועוד  - .מספרים למעשה את סיפור המשפחה, המושבה וההתיישבות במקום.             עוד במקום: תצוגת ממצאים ארכיאולוגיים שנמצאו בתל ינעם הסמוך ליבנאל, המזוהה עם יבנאל המקראית (יהושע י"ט, ל<nowiki>''</nowiki>ג)    
 
 עם סיומו של השיפוץ הוחלט לקרוא לבית "בית סבתא צילה" לכבודה ולזכרה של הסבתא.    
 
 בתצוגה, כלים הממחישים את אורח חייהם של איכרי המושבה בראשית המאה שעברה, ומספרים את סיפור המשפחה, המושבה וההתיישבות במקום.    
 
הבית, הבנוי אבן בזלת, מאכלס שפע מרשים של כלים הממחישים את אורח חייהם של איכרי המושבה בראשית המאה שעברה. החפצים והפריטים השונים : מגוון כלי מטבח, כלי עבודה,  כלים חקלאיים של פעם ועוד  - .מספרים למעשה את סיפור המשפחה, המושבה וההתיישבות במקום.    
 
עוד במקום: תצוגת ממצאים ארכיאולוגיים שנמצאו בתל ינעם הסמוך ליבנאל, המזוהה עם יבנאל המקראית (יהושע י"ט, ל<nowiki>''</nowiki>ג)    
 
במקום יש סרט המספר על ראשוני המשפחה והיישוב  . 
337

עריכות