לדלג לתוכן

תפריט ניווט

הבדלים בין גרסאות בדף "ויקיפדיה:בירורים"

נוספו 2,373 בתים ,  לפני חודשיים
:ראש וראשון למבצעי הלינ'צטרנט בי, הידוע בתוקפנותו כי רבה, שרודף אותי זמן רב, שמסית, מכפיש ומשקר במצח נחושה ללא בושה, בדיון שלא עסק בי, אלא בתוקפנותו הבריונית וחסרת המעצורים של גארפילד, אומר שאני לא מתאים למיזם. האירוניה התאבדה. במקום תקין היה נחסם לצמיתות, ללא קציבת זמן, ואות קלון היה נישא מעל שם המשתמש שלו. פגיעתו רבה ועמוקה לאין שיעור. והדברים של קיפודנחש, שהצטרף ללינצ'טרנט שהחל בו גילגמש, ואליו הצטרפו בחדוה אדמור ונרו יאיר המסיתים הידועים, אכן שפלים, מרושעים, שקריים ומתועבים. [[משתמש:נעם דובב|נעם דובב]] - [[שיחת משתמש:נעם דובב|שיחה]] 13:54, 18 בספטמבר 2020 (IDT)
::{{לפני התנגשות}}אני בדר"כ נמנע מלהתערב בדיונים כאלו, אבל הפעם אחריג את עצמי. נעם, ביקשו ממך כמה פעמים לספק קישורים לטענותיך לגבי התנהגות פסולה במיזם (ולא רק הודעות המסנג'ר בפייסבוק, שאינן מספיקות). בירור עושים עם קישורים המוכיחים כי ישראל ישראלי עשה דבר פסול בניגוד לכללי המיזם. לטעון טענות זה יפה, אבל צריך להביא ביסוס (אסמכתא) לטענות, אחרת זה לא יתקדם לשום מקום ואנחנו סתם מבזבזים זמן ואנרגיה לחינם. קח את הזמן, אסוף את כל הראיות שיש לך והצג אותם באופן מסודר. ‏[[משתמש:HiyoriX|HiyoriX]] • [[שיחת משתמש:HiyoriX|שיחה]] • חציל-צילון • 14:02, 18 בספטמבר 2020 (IDT)
:::נעם, הכתבה עליך בגלריה משקפת כמה אתה אדם איכותי ואמן מדהים, אבל ככל שזה נוגע להתנהלות בין עורכי ויקיפדיה ניכר פער משמעותי - וחבל מאוד שכך! ::אתה שוב ושוב חוטא בלקיחת אמירות ופעולות למגרש האישי, ומאשים את כל העולם ואשתו, גם אלו שאמורים לכאורה לגלות סולידריות כלפיך - כמוני למשל. כאנציקלופדיה חפצת חיים וכקהילת מנהלי מערכת שרואים את טובת הפלטפורמה - אנחנו בשום פנים ואופן לא מעוניינים בהרחקתך מכאן, אבל אמת המידה שלנו - שנושאת בפרשנות רחבה בקרב רבים מהמפעילים - מגדירה את התנהלותך ככאלה החורגים מ״מתחם הסבירות״ שנוגע לכללי התנהגות.
:::שיהיה ברור, גארפילד ממש לא התנהג לעניין באותה התכתבות שצירפת לתלונה, אולם ישנן נסיבות להקל: האחת, ההתכתבות הבלתי-הולמת לא נעשתה על גבי הפלטפורמה, כך שממילא הם גם לא סותרים את כללי התנהגות בין חברי הקהילה שנוגעים לאתר ולא לרשתות החברתיות. כנ״ל ננהג בסכסוך שכנים או בעבודה - תפקידנו הוא לא לחנך את העולם אלא לעשות את המרחב הויקיפדי לסימפטי יותר לבני אדם. שנית, מהתלונה שלך עולה הרושם שהיא כוונה לגארפילד המפעיל ולא גארפילד העורך. אם כן, כעל שזה נוגע להתנהלותו כמפעיל הרי שלא נפל דופי, שכן בשום שלב לא זוהה ״שימוש לרעה״ בהרשאות מנהל.
:::אבקשך למחוק את המילים הבוטות שכתבת בתגובה מעליי בתוך 12 שעות. להזכירך, חסמתי אותך בשל כך מספר פעמים ובכוונתנו לחסום אותך לפרקי זמן ארוכים בגין כל פעם שתעשה שימוש בטרמינולוגיה כזו. [[משתמש:אלי גודין|eli ]] - [[שיחת משתמש:אלי גודין|שיחה]] 14:16, 18 בספטמבר 2020 (IDT)