לדלג לתוכן

תפריט ניווט

הבדלים בין גרסאות בדף "ויקיפדיה:בירורים"

מ
אין תקציר עריכה
(הרחבה)
מ
:::::לדעתי, הצעת הפשרה של ניב היא טובה. אני מאמין שגארפילד יאמץ את הצעת הפשרה כוויקיפד שמניסיוני איתו, הוא מקפיד באופן אדוק על הנושא של ניגוד עניינים, ועל כך הוא ראוי לשבח. [[משתמש:אנונימי מדי|peledy]] - [[שיחת משתמש:אנונימי מדי|שיחה]] 15:43, 18 בספטמבר 2020 (IDT)
::::::ניב ואנונימי מדי, תודה על הדברים. מעריך זאת מאוד. ניב, אני אכן חש שחלק מהקהילה, כולל כל הביוקרטים וחלק לא מבוטל מהמפעילים, שבראשם גארפילד ואלי גודין, שהגיב למעלה (שלדבריו אתייחס בנפרד בהמשך) עושה לי עוול גדול. איני טלית שכולה תכלת, ולעתים לאחר פגיעה קשה בי, אני מתבטא בשפה חריפה. אני נלחם למען נשים, להט"ב, מיעוטים אחרים, ונגד כפיה דתית, וזה לצנינים בעיני חלק לא מבוטל מהקהילה, במיוחד אלו שתקפו אותי כאן בצורה קשה ואלימה ביותר (נרו יאיר, אדמור, גילגמש), למרות שאין זה המקרה במקרה של גארפילד ושל אלי גודין, בעלי הדעות הליברליות. חולק על דעתך (למרות שמכבד אותה) על כך שגארפילד לא חרג מסמכויותיו, ואין מדובר ב"מחלוקת" אלא בהתנהגות אלימה ובריונית חד-צדדית, שעוברת על מספר כללי קהילה ויש בה מעילה בתפקיד המפעיל לתפיסתי. בנוגע להצעה -אני בעד, כמובן. ביקשתי מספר פעמים מגארפילד עוד בשלב מוקדם בהתכתבות בינינו (שלא הבאתי אותו כאן) שלאור ההתנכלות המתמשכת שלו אליי, עליו לפסול את עצמו מלהתערב בענייני, אך לא רק שהוא לא קיבל זאת, נהפוך הוא: הוא פעל כפי שתיארתי בראשית הדיון, ואחר כך המשיך להתערב, באופן שאני רואה אותו כדווקאי, על מנת להכעיס. ובהזדמנות זו, אני קורא גם לאלי גודין, שפעל מולי בצורה דומה מאוד לזו של גארפילד, ואף הוא חרג מסמכויותיו ומעל בתפקידו בעיניי (וגם מולו יש לי ראיות וחשבתי לפתוח בירור, אך הבנתי שאין טעם), ואף הגדיל לעשות ומספר פעמים גרם לחסימת שווא שערורייתית שלי, לפסול גם הוא את עצמו מלדון בענייני. [[משתמש:נעם דובב|נעם דובב]] - [[שיחת משתמש:נעם דובב|שיחה]] 16:03, 18 בספטמבר 2020 (IDT)
אני לא בקיא בפרטים, והדף ארוך מדי, (כבר 88K לשתי התלונות), ובקרוב יהיה ארוך יותר מ[[היסטוריה של מדינת ישראל]] (102K). ברמה העקרונית, כבר לפני שנים רבות כתבתי כאן, שכאשר יש סכסוך ממושך בין מפעיל למשתמש ותיק, על המפעיל להימנע מלעסוק בענייניו של המשתמש שאיתו הוא מסוכסכך. יש מספיק מפעילים אחרים שיתעסקו בכך. זה כלל אתי אונברסלי כמו [[פסלות שופט]], וזאת גם כדי שהצדק ייעשה ויראה. ועכשיו אני מציע להקפיא את הדיון כאן עד לצאת חג. [[משתמש:אגסי|אגסי]] - [[שיחת משתמש:אגסי|שיחה]] 17:30, 18 בספטמבר 2020 (IDT)