לדלג לתוכן

פאוור ריינג'רס ביסט מורפרס – הבדלי גרסאות

מ
בוט החלפות: \1על ידי, פרויקט, ארכאולוג, \1אדמס\2
מ (בוט החלפות: \1על ידי, פרויקט, ארכאולוג, \1אדמס\2)
* '''בלייז (אווטר)''' ([[קולבי סטרונג]]) - בעבר יועד ליהיות הריינג'ר האדום, אך איווקס השתלט עליו ויצר ממנו אווטר מרושע. שאפתן, חמדן ומקנא בדבון. שב לחיים בפרק ה20 של הסדרה. האווטר שלו בעל חליפה בצבע ארגמן. בעונה השנייה האווטר לאחר שנהרס הופך לרובוט וצבע חליפתו הוא צהוב ומושמד באותה עונה בפרק 19.
* '''רוקסי (אווטר)''' ([[ליאנה רמירס]]) -בעבר יועדה ליהיות הריינג'רית הצהובה, אך איווקס השתלט עליה ויצר ממנה אווטרית מרושעת. בעבר הייתה בת זוגו של ראבי. היא הרשעית היחידה בסדרה שעוד נשאר בה שריד של טוב, ניתן לראות זאת בפרק הרביעי בסדרה. שבה לחיים בפרק 19. צבע חליפת האווטר שלה הוא צהוב. בעונה השנייה האווטר חוזרת כרובוט לאחר שנהרסה וצבעה משתנה לסגול והיא הושמדה בעונה ה2 בפרק 18
* '''סקרוזל''' ([[קמפל קולי]])- המדען של איווקס. נוהג לעיתים ליצור מפלצות על ידי הזרקת וירוס בחפצים דוממים, וכן ליצור מפלצות ענקיות באמצעות מכונה מיוחדת, בפרק 20 בפיצוץ של מימד סייבר הוא שרד את הפיצוץ ,וב-2 הפרקים האחרונים של העונה הראשונה הוא ניסה להביס את הריינג'רס. בפרק האחרון של העונה השנייה נכנס למאסר לאחר שנתפס שנה אחרי המאורעות ע"יעל ידי גנרל טרומן לאחר שנמלט ליקום של "[[פאוור ריינג'רס סיבובים לדקה]]" והושב ליקום של הסדרה הזאת.
* '''וארגויל'''- יציר של סקרוזל אשר חוזר בעונה השנייה לפרק 10.
* '''רייג'קס'''- פושע חוצני שנמלט משבע גלקסיות שעבד בפרק 10 אצל איווקס.
*'''מוריאל ריבס''' ([[סיה טרוקניים]]) - כתבת ואשת חדשות בכירה. אימה של זואי (הריינג'רית הצהובה), מגלה בעונה השנייה שזואי היא ריינג'רת.
*'''גנרל בורק''' ([[מארק רייט]]) - אבא של בן ובטי (מגלים את זה בפרק ה-5) והגנרל של גריד באטלפורס.
*'''מייגן''' ([[מדליין אדאמסאדמס]]) - מדענית שעבדה בהתחלה עם נייט ורצתה להיות המדענית הראשית במקומו, ע"יעל ידי כך שהיא גלתה כביכול על רומן נסתר בין נייט וזואי (בגלל החוק שאוסר על ריינג'רים לנהל מערכת יחסים) וכמעט גרמה לפיטוריו, בהמשך היא בעצמה פוטרה בעקבות מניעיה. שבה בעונה השנייה כשהיא אחת מהמדענים בפרוייקטבפרויקט ליצירת זורד האריה "ביסט אקס קינג".
*'''קפטן צ'אקו'''ּ ([[ג'ק בוכנן]]) - שוטר גלקטי ממשטרת "גלקסיה ג'י 5" שבא לכדור הארץ על מנת ללכוד פושע חוצני בשם "רייג'קס". בעל [[צמח טורף|צמחים טורפים]] כחיות המחמד שלו. ומצוין שהוא אב לבת בשם "סטארלייט".
*'''מייק ריבס''' ([[בילי מק'קול]]) - אחיה הגדול של זואי. ארכיאולוגארכאולוג במקצועו.
 
==צוות המדבבים בהפקת הדיבוב העברי==