לדלג לתוכן

פאוור ריינג'רס ביסט מורפרס – הבדלי גרסאות

אין תקציר עריכה
מ (בוט החלפות: \1על ידי, פרויקט, ארכאולוג, \1אדמס\2)
* '''איווקס'''/'''ונג'יקס'''- האויב הראשי בעונה הראשונה. וירוס מרושע שרוצה להשתמש ברשת ההתמרה בצורה זדונית. בפרק האחרון של העונה הראשונה מקבל גוף גשמי והתמזג עם ראש העיר. לקראת סוף העונה השנייה מתגלה שהוא בעצם ונג'יקס שחזר לאחר שנייט ערך ניסוי עם אחד המורפרים של פאוור ריינג'רס סיבובים לדקה, בו ונג'יקס היה כלוא.
* '''בלייז (אווטר)''' ([[קולבי סטרונג]]) - בעבר יועד ליהיות הריינג'ר האדום, אך איווקס השתלט עליו ויצר ממנו אווטר מרושע. שאפתן, חמדן ומקנא בדבון. שב לחיים בפרק ה20 של הסדרה. האווטר שלו בעל חליפה בצבע ארגמן. בעונה השנייה האווטר לאחר שנהרס הופך לרובוט וצבע חליפתו הוא צהוב ומושמד באותה עונה בפרק 19.
* '''רוקסי (אווטר)''' ([[ליאנה רמירס]]) -בעבר יועדה ליהיות הריינג'רית הצהובה, אך איווקס השתלט עליה ויצר ממנה אווטרית מרושעת. בעבר הייתה בת זוגו של ראבי. היא הרשעית היחידה בסדרה שעוד נשאר בה שריד של טוב, ניתן לראות זאת בפרק הרביעי בסדרה. שבה לחיים בפרק 19. צבע חליפת האווטר שלה הוא צהוב. בעונה השנייה האווטר חוזרת כרובוט לאחר שנהרסה וצבעה משתנה לסגול והיא הושמדה בעונה ה2ה 2 בפרק 18
* '''סקרוזל''' ([[קמפל קולי]])- המדען של איווקס. נוהג לעיתים ליצור מפלצות על ידי הזרקת וירוס בחפצים דוממים, וכן ליצור מפלצות ענקיות באמצעות מכונה מיוחדת, בפרק 20 בפיצוץ של מימד סייבר הוא שרד את הפיצוץ ,וב-2 הפרקים האחרונים של העונה הראשונה הוא ניסה להביס את הריינג'רס. בפרק האחרון של העונה השנייה נכנס למאסר לאחר שנתפס שנה אחרי המאורעות על ידי גנרל טרומן לאחר שנמלט ליקום של "[[פאוור ריינג'רס סיבובים לדקה]]" והושב ליקום של הסדרה הזאת.
* '''וארגויל'''- יציר של סקרוזל אשר חוזר בעונה השנייה לפרק 10.
554

עריכות