לדלג לתוכן

הבדלים בין גרסאות בדף "ויקיפדיה:מפעיל נולד"

תגית: עריכת קוד מקור 2017
# אם התשובה לשאלה הקודמת היא "כן", מה תעשי אם תגיעי למסקנה שהטענה מוצדקת?
להבהרה וחזרה, השאלות הללו אינן "אישיות". למעשה אין לי היכרות עם פעילותך כמפעילה, ואשמח לשמוע תשובות לשאלות הללו מכל מפעיל. חידוש המינוי נראה לי הזדמנות טובה לשאול, ורצוי שעורכים אחרים יציגו שאלות נוספות. תודה. [[שיחת משתמש:קיפודנחש|קיפודנחש]] 00:55, 19 בינואר 2021 (IST)
:שלום קיפודנחש, אם מדובר בשאלות רוחביות לא עדיף להעלות אותן במזנון? מה גם שעד שכל המפעילים יפתחו דיון ויגיעו לענות על השאלות יחלפו שלוש שנים.. בכל אופן הנה התשובות שלי:
:# משתדלת לא להגיע למצב כזה, אבל תיאורטית כן. דוגמה: משתמש מעדכן שוב ושוב פטירה בערך על אישיות בוויקיפדיה, אין לכך אסמכתאות ברשת, הוא משוחזר ומוזהר ולא מגיב בדף השיחה. בדיעבד מתברר שאכן הייתה פטירה.
:# אבדוק את עצמי שוב. אם אחשוב שהחסימה מוצדקת, אנמק, ואם אחשוב ששגיתי אתנצל ואבטל את החסימה.
:# לדעתי מן הנימוס לפנות ראשית למפעיל שביצע את הפעולה, ולו כדי להבין אם יש מידע שלא מודעים לו טרם הביטול. אני לא חושבת שצריך לקבל הסכמה לביטול פעולה של מפעיל אחר אבל כן חשוב להבין את התמונה המלאה.
:# מפעילים יכולים לבטל פעולות של מפעילים אחרים. אם איני משוכנעת בצדקת הפעולה, לרוב אפנה ראשית למפעיל שביצע את הפעולה ואשאל אותו בדבר הפעולה ואם יש סיבות לכך.
:# אם איני מקבלת תשובה - אזכיר או אבטל את הפעולה. אם יש ויכוח - אם אני חושבת שהמצב בתחום האפור והפעולה סבירה בהתאם לנהוג בוויקיפדיה, אניח לנושא גם אם אישית דעתי שונה. אם לדעתי הפעולה לא סבירה, אעלה את זה לדיון בפורום רחב יותר או אבטל את הפעולה.
:# אם מדובר בתיוג אישי שלי, אגיב בנושא. אם מדובר בתיוג כללי מסוג "מפעילים, מה דעתכם?" אתייחס לנושא כמו כל בקשה שנמצאת בבקשות ממפעילים ואטפל ככל שאני פנויה וככל שלא הגיעו לנושא מפעילים אחרים שטיפלו. אגב, משתמש שנחסם יכול להשתמש בתבנית בקשה לשחרור חסימה ואין צורך בתיוג.
:# אגיב שלדעתי הטענה מוצדקת, אשמע אם יש טיעונים נוספים, ואם צריך אבטל את החסימה.
בברכה [[משתמשת:BlueHorizon|אופק כחול]] - [[שיחת משתמשת:BlueHorizon|ביבר הזכוכית]] 13:05, 19 בינואר 2021 (IST)
 
== הצבעה ==