לדלג לתוכן

הבדלים בין גרסאות בדף "חוש-חש הבלש"

נוספו 525 בתים ,  לפני 7 חודשים
מ (שוחזר מעריכות של 46.117.62.125 (שיחה) לעריכה האחרונה של GUNR7229)
* '''ד"ר רשע''' ([[עמי מנדלמן]] / [[יורם יוספסברג]]): הנבל הראשי בסדרה. מנהיג ארגון פשע אכזרי. הוא מדבר בקול עמוק ומאיים, ופניו ורוב גופו לעולם לא נחשפים לאורך הסדרה - הוא מוצג תמיד בזווית אחורית כאשר הצופים מסוגלים לראות רק את ידיו ואת הכפפות שעל ידיו. הוא נראה יושב על כיסא מול מסוף מחשב, בדרך כלל, בו הוא עוקב אחר מזימותיו. למרות שהוא מודע לאי-יוצלחותו של חוש-חש, הוא מאמין כי חוש-חש הוא היריב הכי גדול שלו, ולא מבין כי אלו הם למעשה קרן ו"מוח" אשר מטרפדים את מזימותיו בכל פרק (אם כי הוא וסוכניו לכדו את קרן ומוח מספר פעמים).
* '''המפקח שפמון''' (עמי מנדלמן / [[ניר רון]]): הבוס של חוש-חש. הוא מופיע בתחילת כל פרק כדי למסור לחוש-חש את מכשיר אשר משמיע לו את משימתו. בשל חוסר המודעות של חוש-חש, בכל פעם הוא מוצא את עצמו נפגע מעוצמת הפיצוץ של מנגנון ההרס העצמי של המכשיר מיד לאחר ששמע אותה. המפקח מופיע שוב בסוף כל פרק כאשר הוא מברך את חוש-חש על הצלחת המשימה.
** '''טאלון''': אחיינו המרושע של ד"ר רשע העוזר לו לשלוח סוכני רשע שונים ולהשתלט על העולם, טאלון התחזה לבחור נחמד כדי שקרן תאהב בו אבל שקרן גילתה שהוא רשע חוש חש עוזר לה להילחם בו וגם בדודו ד"ר רשע. דובב על ידי [[דן קיזלר]] בדיבוב של ערוץ הילדים, ועל ידי [[ברק ברויטמן]] בדיבוב של ג'וניור. ומופיע רק ב 2015
 
==סדרות בת==
משתמש אלמוני