לדלג לתוכן

היפים והאמיצים – הבדלי גרסאות

הוספתי את עלילת השנה הזאת
(את מספר הפרקים.. ראיתי בהוט ערוץ 92 עכשיו שזה פרק 8499)
תגיות: עריכה חזותית עריכה ממכשיר נייד עריכה דרך האתר הנייד
(הוספתי את עלילת השנה הזאת)
תגיות: תו כיווניות מפורש עריכה חזותית עריכה ממכשיר נייד עריכה דרך האתר הנייד
 
=== [[העשור הראשון של המאה ה-21]] ===
* '''2000''' ([tel:3207-3456 3207-3456]) - רידג' מצליח להפריד בין ברוק ות'ורן, והאחרון נישא למייסי בהולנד. כשהמזימה של רידג' מתגלה, ת'ורן מחליט לחזור לברוק. מייסי המיואשת הופכת שוב לאלכוהוליסטית ומתהפכת עם רכבה בביג בר. היא נחשבת למתה אף על פי שגופתה לא נמצאת. אחותה קימברלי מפתחת רגשות כלפי ת'ורן ועושה הכל כדי שלא יחזור לברוק. מורגן דוויט חוזרת לחייו של רידג' ונכנסת ממנו להריון בעורמה. טיילור זועמת על כך. אמבר מגלה לריק שאריק הקטן אינו בנם אלא בנה של בקי, והוא עוזב אותה בכעס. בקי מתאהבת בסי.ג'יי, בנם של סאלי וקלארק, והשניים נישאים. מאוחר יותר היא מתה מסרטן. ריק וקימברלי מממשים את אהבתם. לאחר מות בקי, סי.ג'יי ואמבר מגדלים יחדיו את אריק הקטן ועומדים להינשא, אך ריק מביא העירה את דיקן שארפ, אביו הביולוגי של אריק הקטן. הגעתו של דיקן טורפת את כל הקלפים. סי.ג'יי ואמבר נפרדים והיא מתאהבת בדיקן. ברידג'ט נגעלת מהרומן בין אמה, ברוק, לאחיה למחצה ת'ורן. מורגן נופלת במדרגות ומאבדת את תינוקה.
* '''2001''' ([tel:3457-3703 3457-3703]) - ת'ורן וברוק נישאים. מורגן חוטפת את סטפי, בתם התינוקת של רידג' וטיילור, ואחר כך גם את טיילור. רידג' מציל את אשתו ובתו. אמבר עוזבת את דיקן ונישאת שוב לריק. דיקן הזועם מתנקם בה ובפורסטרים בכך שהוא גורם לברידג'ט הצעירה להתאהב בו ונישא לה בלאס וגאס. אריק וברוק נחרדים לגלות שבתם נישאה לדיקן ואיבדה איתו את בתוליה. ברידג'ט זועמת כשהיא מגלה שדיקן עבד עליה, אך הוא באמת מתאהב בה ומשכנע אותה להישאר איתו. מסימו מרונה מגיע העירה ומתגלה שהוא אביו הביולוגי של רידג'. אריק עוזב את סטפני עקב כך. ברוק מבינה שהיא למעשה עדיין מאוהבת ברידג' ועוזבת את ת'ורן השבור. מסימו נחרד לגלות שברוק רודפת אחרי רידג', בנו "החדש", ועושה הכל כדי למנוע ממנה להרוס את נישואיו של רידג' לטיילור, לרבות שיתוף פעולה במזימה עם סטיבן לוגן, אביה של ברוק. ברוק שבורה מהבגידה של אביה ומהישארותו של רידג' עם טיילור ופוצחת ברומן סוער עם לא אחר מחתנה - דיקן. כריסטן פורסטר חוזרת העירה ומתאהבת במעצב נשא האיידס טוני דומינגז. טוני וכריסטן נישאים ומאמצים ילד אפריקני - זנדה. ברוק מגלה לתדהמתה שהיא בהריון מדיקן.
* '''2002''' ([tel:3704-3954 3704-3954]) - רידג' זומם להשתלט על "פורסטר" בזמן שברוק שוהה מחוץ לעיר לזמן מה. ברוק מגלה זאת ומעיפה אותו מהחברה. רידג' מתחיל לעבוד אצל אביו הביולגי מסימו. סטפני עוברת לגור עם מסימו. ברוק מספרת לכולם שאבי תינוקה הוא וויפ ג'ונס. ריק ואמבר מצפים שוב לתינוק, אך אמבר מפילה ומתמכרת אחר כך לכדורים. שילה חוזרת לעיר אחרי שנים וחיה בסתר עם בתה המתבגרת מרי, אותה היא מנסה לשדך לריק. סטפני מגלה שברוק מנהלת רומן עם דיקן ומכריחה אותה להינשא לוויפ כדי להגן על ברידג'ט. וויפ וברוק נישאים, אך ברידג'ט מגלה את האמת. ברידג'ט עוזבת את דיקן ומנתקת את הקשר עם אמה. ברוק יולדת בת - הופ. מסימו וסטפני נפרדים והוא מנהל רומן עם שילה מבלי לדעת מי היא באמת. שילה חוטפת את אמבר ומאוחר יותר יורה בטיילור ובברוק. ברוק ניצלת, אך טיילור מתה. ברוק מנחמת את רידג' לאחר מותה של טיילור. ת'ורן מגלה שמייסי חיה באיטליה ונקראת עכשיו "לנה".
* '''2003''' ([tel:3955-4204 3955-4204]) - רידג' עומד להינשא שוב לברוק, אך בד בבד מתקרב לבתה ברידג'ט, שכעת אין לו שום קשר דם איתה. ברוק נחרדת לגלות על הקשר בין רידג' וברידג'ט ומבטלת את החתונה. אמבר מגלה שיש לה אחות תאומה - אפריל. ברידג'ט יוצאת במקביל עם סי.ג'יי ועם אחיו למחצה מארק. מייסי מתחתנת עם לורנזו, אך מאוחר יותר מתחרטת וחוזרת לאל. איי ולת'ורן. ת'ורן בינתיים כבר הספיק להכניס להריון את חברתה הטובה דרלה. מייסי פגועה ומתאהבת בדיקן. דיקן ומייסי נישאים ודיקן מקבל את המשמורת על בנו, אריק הקטן. ריק ואמבר מתגרשים לאחר האובדן של אריק הקטן. מייסי מתה, הפעם על אמת, בעת הופעה כשנברשת נופלת על ראשה. ג'קי פיין חוזרת לחייו של מסימו ומגלה לו שהוא אבי בנה, ניק. ניק מתאהב בברוק. באמצעות תחבולות סטפני מצליחה להחזיר את חברת "פורסטר" לשליטתו של אריק. אריק חוזר אליה. סטפני מנסה לשדך לרידג' את סמנתה קלי. רידג' וברוק נישאים בפוארטו ויסטה, אך רידג' נחטף שם על ידי שילה, שברחה מהכלא. כולם מאמינים שרידג' מת, וברוק מתנחמת בזרועות אחיו למחצה, ניק. רידג' מתגלה בחיים, וברוק מגלה שהיא בהריון, אך היא אינה יודעת מי אבי תינוקה - רידג' או ניק. רידג' עוזב אותה כשהוא מגלה על כך. מסימו וג'קי נישאים.
* '''2004''' ([tel:4205-4460 4205-4460]) - דרלה יולדת בת לת'ורן, אלי, ומאוחר יותר הם נישאים. ת'ורן עוזב את "פורסטר" בכעס וחובר לסאלי ספקטרה. ברוק יולדת את אר.ג'יי, שמתגלה כבנו של רידג'. היא ורידג' נישאים שוב. ברידג'ט מתארסת לאוסקר מרונה ועוזבת איתו לקופנהגן. תומאס, בנו של רידג', מתאהב במתמחה קייטלין רמירז, אך מאבד את בתוליו דווקא עם אמבר. ניק מנהל רומן עם פלישיה פורסטר שחוזרת העירה. ג'קי מנהלת רומן עם דיקן. כשמסימו מגלה זאת הוא חוטף שבץ.
* '''2005''' ([tel:4461-4713 4461-4713]) - מאסימו גורם לדיקון לחזור לשתות אלכוהול כנקמה על כך שהוא הרס את נישואיו לג'קי. דיקון עוזב את העיר. אמבר כועסת על ניסיונו של רידג' להרוס את הקשר שלה עם תומאס, ולכן היא מחליטה להרוס את הקשר שלו עם ברוק כנקמה: היא גורמת לרידג' וברידג'ט להתנשק, והיא מראה לברוק תמונה שלהם כשהם מתנשקים. ברוק עוזבת את רידג', אך כאשר התרמית של אמבר מתגלה, הם חוזרים להיות ביחד ותומאס עוזב את אמבר. ריק וקייטלין נפרדים. תומאס חוזר לקייטלין, אך מאוחר יותר הוא מתאהב בגבי מורנו, ולכן הוא עוזב את קייטלין. תומאס וגבי מתחתנים. מורגן דוויט חוטפת את רידג' לאחר שהוא איבד את הזיכרון, והיא טוענת בפניו שהם זוג. מורגן גורמת לברוק לחשוב שרידג' עזב אותה. כשרידג' חווה פלאשבקים של ברוק, מורגן שוכרת אישה שתשחק את ברוק ותגיד לרידג' שזה נגמר ביניהם, אך לבסוף אמבר מצילה את רידג'. רידג' ואמבר רוצים להגיש תלונה נגד מורגן, אך אמה של מורגן נטלי משכנעת אותם שלא לעשות זאת. אמבר עוזבת את העיר. תומאס וגבי מתגרשים. ניק וברידג'ט מתאהבים. מתגלה שטיילור הייז היא עדיין בחיים: לאחר ששילה קרטר ירתה בה, הנסיך המרוקאי עומאר ראשיד חטף אותה מבית החולים, והחליף אותה בבובת [[שעווה]] שנוצרה על ידי האמן האיטלקי דנטה דמיאנו. בסופו של דבר דנטה עזר לטיילור לברוח מהארמון של עומאר, וככה טיילור הצליחה לחזור לעיר. עומאר ודנטה מחזרים אחרי טיילור, אך היא נשארת נאמנה לבעלה רידג'. רידג' מוצא את עצמו מתלבט בין טיילור לברוק, אך כאשר הוא בוחר בברוק, סטפני מזייפת התקף לב יחד עם הרופא שלה מארק מקליין, וכשהיא מעמידה פני גוססת היא מבקשת מרידג' לחזור לטיילור. רידג' מכבד את בקשתה והוא עוזב את ברוק וחוזר לטיילור. ג'קי מחזרת אחרי מארק, ובעזרת כך היא מצליחה לחשוף את התרמית של סטפני. אריק מתגרש מסטפני והוא חוזר לג'קי. ניק וברידג'ט מתחתנים. ברידג'ט נכנסת להריון מניק. דנטה מנסה לחזור לברידג'ט, אך היא נשארת נאמנה לבעלה ניק. ברוק מגלה שעדיין יש לה רגשות לחתן שלה ניק, אך כדי לא להרוס את נישואיו לבתה ברידג'ט היא מנהלת רומן קצר עם דנטה והיא נישאת שוב לאריק. סטפני וג'קי מתאכזבות לגלות שאריק נישא שוב לברוק. רידג' וניק מחזרים אחרי ברוק, אך היא נשארת נאמנה לבעלה אריק. הקטור רמירז מחזר אחרי טיילור, אך היא נשארת נאמנה לבעלה רידג'. פלישיה יולדת את דינו, והיא חושבת שדינו הוא בנו של ניק, אך מאוחר יותר מתגלה שהוא בנו של דנטה. דנטה ופלישיה חוזרים להיות ביחד.
* '''2006''' ([tel:4714-4966 4714-4966]) - אריק וברוק מתגרשים. ברידג'ט יולדת לניק תינוקת מתה בשם ניקול ולאחר מכן היא מתגרשת ממנו כדי שהוא יוכל לחזור לאמה ברוק. טיילור מתנשקת עם הקטור רמירז אף על פי שהיא נשואה לרידג', ומכיוון שברוק ראתה את הנשיקה, טיילור מתוודה בפני רידג' על הנשיקה עם הקטור ועל ה[[סטוץ]] עם ג'יימס וורוויק לפני שנים. רידג' מתגרש מטיילור כדי לחזור שוב לברוק, אך היא נישאת לניק. אריק מתאהב בג'קי והם מתארסים, אך כאשר בתו הגוססת מסרטן פלישיה מבקשת ממנו לחזור לאמה סטפני, אריק מכבד את בקשתה והוא עוזב את ג'קי ונישא שוב לסטפני. סטפני תורמת לבתה פלישיה כבד ובכך היא מצילה את חייה. יחסיהם של דנטה ופלישיה נקלעים למשבר חמור בעקבות הרומן שלו עם ברידג'ט והרומן שלה עם כריסטיאן רמירז. סטיבן לוגן חוזר לעיר והוא מנהל רומן קצר עם טיילור וג'קי. טיילור הופכת לאלכוהוליסטית לאחר שרידג' עוזב אותה ובטעות היא דורסת את דרלה למוות. לאחר מכן ת'ורן וטיילור חוזרים להיות ביחד מבלי שהוא יודע שהיא זו שדרסה למוות את אשתו דרלה. שיין מקגראת' האיש המסתורי שצפה במותה של דרלה, מפתח אובססיה אל פיבי פורסטר בתם המתבגרת של רידג' וטיילור. הארי ג'קסון ושיין מקגראת' מתחרים על ליבה של פיבי. רידג' דורש משיין להתרחק מבתו פיבי. טיילור מודה באשמת דריסת דרלה, אף על פי שהקטור עושה הכל כדי שהיא לא תעשה זאת. הקטור מחזר אחרי טיילור, אך היא נשארת נאמנה לת'ורן. סטורם לוגן חוזר לעיר כדי להגן על טיילור במשפט שמתנהל נגדה. טיילור מזוכה במשפט הודות לעדותם של ת'ורן ושיין. דונה לוגן חוזרת לעיר והיא מתחילה לנהל רומן עם רידג'. ניק שוכב עם ברידג'ט לאחר שהוא מגלה שברוק התנשקה עם רידג'. ברידג'ט חושבת שהיא בהריון מניק בעלה של אמה ברוק, אך היא מגלה שאבי תינוקה הוא דנטה בן זוגה של אחותה למחצה פלישיה. ברוק מתגרשת מניק לאחר שהיא מגלה שהוא שכב עם בתה ברידג'ט. דונה מתאכזבת לגלות שרידג' חזר לאחותה ברוק. ברידג'ט מפילה את תינוקה. ג'קי נפצעת במהלך התעמתות עם סטפני, וניק הזועם משתלט על חברת "פורסטר". דנטה ופלישיה נפרדים. סטפני מספרת לבעלה אריק שאביה ג'ון התעלל בה בילדותה. סטפני מחדשת את הקשר עם אמה אן ואחותה פאם.
* '''2007''' ([tel:4967-5217 4967-5217]) - הפורסטרים מקימים חברת אופנה חדשה לאחר השתלטותו של ניק. ניק וטיילור מתאהבים אף על פי שהיא מאורסת לת'ורן. ת'ורן עוזב את טיילור לאחר שבתו אלי לא מוכנה לקבל את הקשר ביניהם. ברידג'ט מקנאה בקשר של ניק עם טיילור. ניק וטיילור מתחתנים. ניק מגלה שאמו ג'קי עסקה בזנות עם ג'רי קרמר לפני שנים, וסטפני חושפת את העניין כדי להשפיל את ג'קי. ג'קי ודונה מנסות להפריד בין רידג' לברוק. ריק פורסטר חוזר לעיר והוא מתאהב בפיבי, אך רידג' מתנגד בתוקף לקשר ביניהם. כשרידג' תופס את ריק ופיבי יחד, הוא מכה את ריק, ובעקבות כך ברוק עוזבת אותו. ברוק מנסה לחזור לניק, אך הוא מסרב לעזוב את טיילור. כשטיילור נכנסת להריון באמצעות [[הפריה מלאכותית]] מתגלה שבטעות הביצית שייכת לברוק. ריק בוגד בפיבי עם אשלי אבוט. ריק מקנא בקשר של פיבי עם קונסטנטין פארוס. שיין מקגראת' חוזר להיות אובססיבי לפיבי, אך היא דוחה את חיזוריו מכיוון שהיא מעוניינת בריק. שיין מאיים על רידג' באקדח והוא מאשים אותו בכך שהוא ופיבי כבר לא ביחד מכיוון שרידג' תמיד יתנגד לקשר ביניהם. כשרידג' מנסה לקחת ממנו את האקדח, שיין יורה בעצמו ומתאבד כדי שרידג' יואשם במותו. רידג' מזוכה במשפט רק לאחר שריק מודה שהוא זה שירה בגרנט צ'יימברס לפני שנים ולא רידג'. קונסטנטין ופלישיה מתנשקים. רידג' מתחיל לצאת עם אשלי אבוט. סטפני שולחת את אנדי ג'ונסון לחזר אחרי ברוק כדי להרחיק אותה מרידג', אך אנדי אונס את ברוק. כשרידג' מתעמת על כך עם אנדי, אנדי מאיים עליו עם אנטנה חשמלית, אך לבסוף הוא מתחשמל למוות. אריק עוזב את סטפני לאחר שהוא מגלה שבגללה ברוק נאנסה. קייטי לוגן חוזרת לעיר. דונה מפתה את ת'ורן כנקמה בסטפני על שעוללה לאחותה ברוק, אך לבסוף אחותה קייטי מספרת לת'ורן את האמת והוא עוזב את דונה. ת'ורן וקייטי מנהלים רומן קצר. רידג' עוזב את אשלי והוא חוזר לברוק. ברוק מעודדת את אחיה סטורם לחזר אחרי אשלי כדי להרחיק אותה מרידג'. טיילור יולדת לניק את ג'ק, אך היא נחרדת לגלות שג'ק הוא בנה הביולוגי של ברוק, וכתוצאה מכך היא וניק נפרדים. אריק ודונה מתאהבים. לבקשת דונה ניק מסכים להחזיר לפורסטרים את החברה שלהם בתנאי שאריק יתגרש מסטפני. ניק מקים יחד עם אמו ג'קי חברת אופנה חדשה בשם "ג'קי אם". ג'קי מנסה לחזור לאריק, אך היא מתאכזבת לגלות שהוא מנהל רומן עם דונה. פאם מנסה להרחיק את ג'קי ודונה מאריק בעלה של אחותה סטפני. סטיבן מתנגד בתוקף לקשר בין אריק לבתו דונה. סטורם יורה בסטפני כנקמה על שעוללה לאחותו ברוק, והוא מפליל את אביו סטיבן במעשה.
* '''2008''' ([tel:5218-5471 5218-5471]) - אשלי עוזבת את סטורם לאחר שהיא מגלה שהוא זה שירה בסטפני. סטפני מאיימת להסגיר את סטורם למשטרה אם דונה לא תעזוב את אריק, ולכן דונה גורמת לאריק לראות אותה מתנשקת עם ג'ייק מקליין. ניק וטיילור מתגרשים. ניק מנסה לחזור לברוק, אך היא מסרבת לעזוב את רידג'. ריק עוזב את פיבי לטובת אמה טיילור. ברוק מתנגדת בתוקף לקשר בין בנה ריק לטיילור. סטורם יורה בטעות באחותו קייטי וכדי להציל את חייה הוא מתאבד ומעניק לה את ליבו. בת' לוגן חוזרת לעיר. ניק שוכב עם קייטי, אך לבסוף הוא נישא שוב לברידג'ט. ברידג'ט מתגרשת מניק לאחר שהיא מגלה שדודתה קייטי נכנסה להריון ממנו. סטפני, פאם, רידג', ת'ורן ופלישיה מנסים להפריד בין אריק לדונה כדי שאריק יישאר עם סטפני, אך לבסוף אריק מתגרש מסטפני והוא נישא לדונה. מתגלה שלדונה יש בן בשם מרקוס וולטון שאותו היא שלחה לאימוץ בנעוריה. בעזרת אוון נייט מרקוס מצליח לאתר את אמו דונה. מרקוס מתאהב בסטפי פורסטר בתם המתבגרת של רידג' וטיילור, אך רידג' מתנגד בתוקף לקשר ביניהם. פלישיה מציעה לאוון כסף רב בתמורה לכך שהוא יגרום לדונה לבגוד באריק, אך לבסוף אוון מסרב להצעה הזו, והוא אף מספר לדונה על ההצעה שפלישיה הציעה לו. פאם מרעילה את אריק, ואף על פי שהיא מנסה להפליל את דונה במעשה, אוון הוא זה שמואשם בכך. פאם מנסה להרוג את דונה, אך אוון מציל אותה. פאם ממשיכה במסע הנקמה שלה כנגד דונה והיא פוצעת את מרקוס ובת'. פאם מאיימת על דונה שאם היא לא תעזוב את אריק, היא תהרוג את אריק ואת כל המשפחה שלה. אריק נחרד לראות את אשתו דונה מתנשקת עם אוון, אך לבסוף הוא סולח לה. ניק וקייטי נפרדים לאחר שהיא מפילה את תינוקה. טיילור עוזבת את ריק מכיוון שהיא עדיין מאוהבת ברידג', וריק הזועם מנסה לחנוק את רידג', אך הוא נפצע במהלך ההתגוששות איתו. טיילור מנסה לחזור לרידג', אך הוא מסרב לעזוב את ברוק. פיבי מתחילה לקנא כשריק מתחיל לחזר אחרי האחותה התאומה סטפי. סטפי עוזבת את מרקוס לטובת בן דודו ריק. פיבי מתעמתת עם ריק על היחסים שלו עם אמה טיילור ואחותה סטפי, והיא נהרגת ב[[תאונת דרכים]] כשריק הוא הנהג.
* '''2009''' ([tel:5472-5722 5472-5722]) - רידג' וברוק מתחתנים שוב. ריק וסטפי מתאהבים, אך רידג', סטפני, טיילור ותומאס מתנגדים בתוקף לקשר ביניהם. תומאס מנסה לנקום בריק על מות אחותו פיבי. ריק וסטפי נפרדים. מתגלה שנישואיהם של רידג' וברוק אינם תקפים. תומאס וסטפי מנסים להפריד בין רידג' לברוק כדי שרידג' יהיה עם טיילור, אך לבסוף ברוק עוצרת את החתונה של רידג' וטיילור. ברידג'ט מנהלת רומן קצר עם אוון, אך לבסוף היא נישאת לניק והוא נישא לג'קי. ניק מתנגד בתוקף לקשר בין אוון לאמו ג'קי. מתגלה שלביל ספנסר האב ולאשתו המנוחה מריון יש בן בשם ביל ספנסר הבן. ביל ספנסר האב מספר לבנו על אהבתו לסטפני ועל כך שהיא סירבה לעזוב את אריק בשבילו, והוא מבקש ממנו לנקום באריק על כך שהוא נטש את סטפני לטובת ברוק ודונה. ביל ספנסר האב מת וביל ספנסר הבן מגיע לעיר כדי לקיים את רצונו של אביו והוא מנסה לגזול מאריק את חברת "פורסטר". ביל מחזר אחרי דונה אף על פי שהיא נשואה לאריק, אך דונה דוחה את חיזוריו של ביל. וויפ ג'ונס חוזר לעיר וסטפני שולחת אותו לחזר אחרי ברוק כדי להרחיק אותה מרידג', אך ברוק דוחה את חיזוריו של וויפ. אחיו התאום הזהה של אוון קספר נייט מגיע לעיר והוא מסכסך בין אוון לג'קי. אוון נחרד לגלות שאשתו ג'קי התנשקה עם וויפ, אך לבסוף הוא סולח לה. סטפי נמשכת לאוון, אך אשתו ג'קי דורשת ממנה להתרחק ממנו. קארן ספנסר אחותו של ביל חוזרת לעיר. רידג' וברוק מתחתנים שוב. ביל וקייטי מתאהבים ומתחתנים. וויפ וטיילור מתאהבים. בת דודתו של וויפ אגי ג'ונס מתנדבת לשמש אם פונדקאית לניק וברידג'ט. אגי מתאהבת בניק. ביל נמשך לסטפי למרות נישואיו לקייטי. ביל מצליח להשתלט על חברת "פורסטר", אך סטפי מצליחה לקחת ממנו את השליטה בחברה. ג'סטין ברבר אביו הביולוגי של מרקוס מגיע לעיר. אן דאגלס מתה מסרטן.
 
=== [[העשור השני של המאה ה-21]] ===
* '''2010''' ([tel:5723-5974 5723-5974]) - אריק מקנא בקשר של דונה עם ג'סטין. בת' לוגן טובעת למוות בבריכה שבבית פורסטר. דונה מאשימה בכך את סטפני, וכשאריק מגן על סטפני היא מתגרשת ממנו. סטיבן לוגן רואה בסטפני את האחראית למותה של אשתו לשעבר בת', והוא מנסה לנקום בה על ידי ניהול רומן עם אחותה פאם, אך בסופו של דבר הוא באמת מתאהב בה. סטפני מתנגדת בתוקף לקשר בין סטיבן לאחותה פאם. סטיבן מנסה לשכנע את פאם לירות בסטפני, אך בסופו של דבר סטפני יורה בסטיבן. אריק וסטפני חוזרים להיות ביחד. ג'סטין ודונה חוזרים להיות ביחד. סטפני מגלה שיש לה סרטן. סטפני מתיידדת עם דייזי ליי. גרהאם דארוס מנסה לאנוס את הופ לוגן בתם המתבגרת של דיקון וברוק, אך ניק ואגי מצילים אותה. מתגלה שגרהאם אנס את אגי לפני שנים. ברידג'ט מקנאה בקשר של ניק עם אגי. אגי מפילה את תינוקם של ניק וברידג'ט לאחר התעמתות עם ברידג'ט. ברידג'ט שוכבת עם אוון והיא נכנסת להריון ממנו. אגי מספרת על כך לניק, והוא מתגרש מברידג'ט ומתחיל לצאת עם אגי. הופ מתאהבת באחיה של אגי אוליבר ג'ונס. סטפי מחזרת אחרי אוליבר, אך הוא נשאר נאמן להופ. הופ מבקשת מאחיה ריק לחזר אחרי סטפי כדי להרחיק אותה מאוליבר. ברוק שוכבת בטעות עם אוליבר. סטפי מגלה על כך והיא סוחטת את ברוק ואוליבר. ביל וג'סטין מפרסמים סרטון עם הקלטה שבה סטפי מדברת על הבגידה של ברוק, ובעקבות כך הופ עוזבת את אוליבר. אמבר מור חוזרת לעיר. ריק ואמבר מתנשקים. אמבר מחזרת אחרי ניק, אך בת זוגו אגי דורשת ממנה להתרחק ממנו. מתגלה שלביל יש בן בשם ליאם מאישה שנפטרה בשם קלי הופקינס. אוליבר מתחיל לקנא כשהופ מתחילה לצאת עם ליאם, ולכן הוא מתחיל לצאת עם אמבר כדי לגרום להופ לקנא. סטפי מחזרת אחרי ליאם, אך הוא נשאר נאמן להופ. אמבר חושבת שהיא בהריון מאוליבר, אך בעידוד אמה טאוני היא משקרת שאבי תינוקה הוא ליאם. אוליבר ואמבר מנסים להפריד בין ליאם להופ. וויפ וטיילור מתחתנים. בעידוד אביו החורג וויפ תומאס מנשק את אמו החורגת ברוק לעיני הוריו ההמומים רידג' וטיילור. לאחר מכן תומאס מתחיל לפתח משיכה לברוק, אך רידג' וטיילור מתנגדים בתוקף לקשר ביניהם. בעקבות הקשר הרומנטי שהתחיל להתפתח בין תומאס לברוק, רידג' מתחיל להתרחק מברוק ולהתקרב יותר לטיילור, אך בעלה של טיילור וויפ דורש ממנו להתרחק ממנה. וויפ מפרסם תמונה אינטימית של תומאס וברוק כנקמה ברידג'. ברידג'ט יולדת לאוון את בנם לוגן. ריק מחזר אחרי ג'קי כדי שהיא תעזוב את אוון, וכך אחותו ברידג'ט תוכל להקים משפחה עם אוון ועם בנם לוגן.
* '''2011''' ([tel:5975-6228 5975-6228]) - ג'סטין ודונה מתחתנים. ביל מתנגד בתוקף לקשר בין בנו ליאם לאמבר ולכן הוא מנסה להרוג אותה, אך סטפי מצילה אותה. התרמית של אמבר מתגלה כשהיא יולדת תינוקת שחורה בשם רוזי, ומתברר שאביה הוא בכלל מרקוס. ליאם והופ חוזרים להיות ביחד. טיילור מתגרשת מוויפ מכיוון שהיא עדיין מאוהבת ברידג'. תומאס מתחיל לצאת עם דייזי, אך הוא ממשיך להימשך לברוק. מטוסם של תומאס וברוק מתרסק, והם נתקעים על [[אי בודד]]. לבקשת סטפי ביל מסייע בחילוצם של השניים. בעידודה של סבתו סטפני, תומאס משקר שהוא וברוק שכבו כשהם היו על האי. רידג' מתגרש מברוק והוא עומד להינשא שוב לטיילור, אך סטפני נשברת והיא מספרת לו את האמת. רידג' וברוק חוזרים להיות ביחד. דייזי עוזבת את תומאס בגלל השקר שלו. ביל בוגד בקייטי עם סטפי, אך רידג' וטיילור מתנגדים בתוקף לקשר בין ביל לסטפי. קייטי חוטפת התקף לב לאחר שטיילור מספרת לה על הרומן של ביל וסטפי, ובעקבות כך ביל מחליט להישאר עם קייטי. סטפי מתאהבת בליאם והיא מצליחה להפריד בינו לבין בת זוגו הופ. ליאם וסטפי מתחתנים. ת'ורן וטיילור חוזרים להיות ביחד. ניק ואגי נפרדים. ג'קי עוזבת את בעלה אוון כדי שהוא וברידג'ט יוכלו לגדל יחד את בנם לוגן. אריק מתנשק עם ג'קי אף על פי שהוא מאורס לסטפני. ג'סטין ודונה מתגרשים. מרקוס ודייזי מתאהבים. אמבר רוצה להקים משפחה עם מרקוס ועם בתם רוזי, אך הוא מסרב לעזוב את דייזי. סטיבן עוזב את פאם, והיא מאשימה בכך את סטפני. בעידודה של אמו ג'קי ניק מתחיל לצאת עם פאם כדי שפאם תגנוב דגמים מ-"פורסטר" ותיתן אותם ל-"ג'קי אם". תומאס מתאהב בהופ.
* '''2012''' ([tel:6229-6479 6229-6479]) - אוון וברידג'ט נפרדים. אוון חוזר לאשתו ג'קי. פאם חוזרת להתעלל בדונה כשהיא מגלה שבן זוגה ניק מתחיל להתעניין בה. ברידג'ט, לוגן, אוון וג'קי עוזבים לניו יורק. אריק וסטפני מתחתנים שוב. רידג' וברוק מתחתנים שוב. מרקוס ודייזי מתחתנים. תומאס וסטפי מנסים למנוע מליאם והופ לחזור להיות ביחד, אך הופ מסרבת להצעת הנישואים של תומאס, וליאם מתגרש מסטפי לאחר שהוא מגלה על תחבולותיה. ליאם והופ חוזרים להיות ביחד. ביל מתנגד בתוקף לקשר בין בנו ליאם להופ, ולכן הוא מנסה לעצור את החתונה שלהם בעזרת אביה של הופ דיקון שארפ. דיקון מנהל רומן קצר עם אליסון מונטגומרי. ליאם והופ מתחתנים, אך לאחר מכן מתגלה שהנישואים שלהם הם לא חוקיים. ביל מצליח להפריד בין ליאם להופ. ליאם חוזר לסטפי. קארן ספנסר אחותו של ביל חוזרת לעיר יחד עם בתה קרוליין. ביל מגלה שאחותו קארן היא לסבית הנשואה לבת זוגה דניאלה. אמבר מנסה לחזור לריק, ולכן היא גם מנסה להרחיק ממנו את בוורלי רודריגז וקרוליין ספנסר שגם מעוניינות בו. תומאס מתחיל לצאת עם קרוליין. ריק מנסה לקרב בין תומאס להופ כדי שקרוליין תעזוב את תומאס ותהיה איתו. ריק נפצע במהלך התעמתות עם תומאס, ובעקבות כך קרוליין עוזבת את תומאס לטובת ריק. ת'ורן וטיילור נפרדים. קייטי יולדת לביל את בנם וויל. סטפני מתה מסרטן. רידג' מקנא בקשר של ברוק עם דיקון, ולכן הוא מתגרש ממנה. רידג' עוזב לפריז.
* '''2013''' ([tel:6480-6731 6480-6731]) - פאם ודונה מתחרות על ליבו של אריק, אך לבסוף שתיהן מתאכזבות לגלות שהוא התחיל לצאת עם טיילור. ביל בוגד בקייטי עם אחותה ברוק. ברוק מגלה שהיא בהריון מביל. ברוק מבקשת מאריק להעמיד פנים שהוא אבי תינוקה, ולגדל איתה את התינוק שלה ושל ביל כדי שקייטי לא תפגע, אך אריק מסרב לעזוב את טיילור. ברוק מפילה את תינוקה. אישה בשם מאיה אוונט מגיעה לעיר כדי לקבל בחזרה את הבת שלה שאותה היא מסרה לאימוץ לפני שנים, אך היא מגלה שבתה נהרגה בתאונת דרכים יחד עם המשפחה שאימצה אותה. ריק מתאהב במאיה ובת זוגו קרוליין נעזרת בדודה ביל כדי להפריד ביניהם. ביל מביא לעיר את ג'סי גרייבס בן זוגה לשעבר של מאיה כדי להפריד בינה לבין ריק. ג'סי רוצה להקים משפחה עם מאיה ועם בתם, אך מאיה מספרת לו שבתם מתה. קרוליין מתנשקת עם רפאל זונו כדי לגרום לריק לקנא. קרטר וולטון אחיו המאמץ של מרקוס מגיע לעיר והוא מתאהב במאיה. קרטר מחזר אחרי מאיה, אך היא דוחה את חיזוריו מפני שהיא מעוניינת בריק. קרוליין מנסה לקרב בין קרטר למאיה כדי שריק יעזוב את מאיה ויחזור אליה. אוליבר מנהל רומן קצר עם טרסה קורזון. סטפי נכנסת להריון מליאם והם מתחתנים, אך היא מפילה את התינוק בתאונת אופנוע. ליאם וסטפי מתגרשים. מתגלה שלביל יש בן נוסף בשם וואייט מאישה בשם קווין פולר. ליאם וואייט מתחרים על ליבה של הופ. טיילור חושפת בפני קייטי את הרומן של ביל וברוק, ובעקבות כך ביל וקייטי נפרדים, וגם אריק וטיילור נפרדים. קייטי לוקחת מביל את החברה שלו. טיילור, תומאס וסטפי עוזבים לפריז. פאם מתאהבת בצ'ארלי וובר. לאחר שריק ומאיה נפרדים, הוא נישא לקרוליין והיא מתארסת לקרטר. קווין ודונה מתחרות על ליבו של אריק. רידג' חוזר לעיר לאחר היעדרות של שנה והוא מצהיר שהוא רוצה את ברוק בחזרה. קווין מחזירה לעיר את סטפי כדי לחבל בחתונתם של ליאם והופ.
* '''2014''' ([tel:6732-6984 6732-6984]) - ביל וקייטי מתגרשים. רצונו של רידג' לחזור לברוק נמוג ברגע שהוא מגלה שהיא ניהלה רומן עם ביל בהיעדרו. רידג' וקייטי מתאהבים. ברוק נחרדת לגלות על הקשר הרומנטי שהתפתח בין רידג' לאחותה קייטי והיא מתארסת לביל. בעזרת ברוק ביל מצליח לקחת מקייטי את החברה שלו בחזרה. קווין עושה הכל כדי לאחד בין בנה וואייט להופ, וזה גורם לה להסתכסך עם אלי פורסטר בתם המתבגרת של ת'ורן ואשתו המנוחה דרלה שרוצה לאחד בין ליאם להופ. אלי מתנגדת בתוקף לקשר בין וואייט להופ, ולכן קווין מנסה להרוג אותה. מאיה מתנשקת עם אוליבר על אף שהיא מאורסת לקרטר. אוליבר מתחיל לצאת עם אלי כדי לשמור על עבודתו בחברת "פורסטר", אך בסופו של דבר הוא באמת מתאהב בה. מאיה מקנאה בקשר של אוליבר עם אלי, ולכן היא חושפת בפני אלי הקלטה שבה אוליבר מודה שהוא מנצל את אלי. אלי כועסת על אוליבר, אך לבסוף היא סולחת לו. אלי נחרדת לגלות שת'ורן וטיילור חזרו להיות ביחד, ולכן היא מנסה להרוג את טיילור. בעזרת בן זוגה אוליבר, אלי מצליחה לקבל את הקשר בין ת'ורן לטיילור. ביל שוכב עם קווין והיא שולחת לרידג' תמונה שלה ושל ביל מאותו הלילה. כשהוא מצויד בתמונה שקווין שלחה לו, רידג' יוצא לעצור את חתונתם של ביל וברוק באבו דאבי, אך ביל וג'סטין גורמים לו ליפול למפרץ הפרסי מהמסוק. דיקון שארפ אביה של הופ חוזר לעיר והוא מנסה לחזור לברוק, אך היא נשארת נאמנה לביל. קווין מנסה להרוג את ליאם כדי שוואייט והופ יהיו ביחד, אך וואייט מציל אותו. רידג' מתגלה כחי והוא טוען שביל ניסה להרוג אותו. דיקון וקווין מנסים להפריד בין ביל לברוק וקווין שולחת את דיקון להשיג ראייה לטענתו של רידג'. דיקון מחזר אחרי אליסון ובעזרת כך הוא מצליח להשיג ראייה לטענתו של רידג' ובעקבות כך ברוק עוזבת את ביל. ברוק דוחה את חיזוריהם של ביל ודיקון. אייבי פורסטר אחייניתו של אריק מגיעה לעיר והיא מתאהבת בליאם. קווין מפילה את אייבי לנהר הסיין בפריז כדי למנוע מליאם להגיע להופ בזמן, וכתוצאה מכך וואייט והופ מתחתנים. כשהדבר מתגלה הופ רוצה לחזור לליאם, אך היא משנה את דעתה כשהיא מגלה שהיא בהריון מוואייט. הופ מתחילה לקנא כשליאם מתחיל לצאת עם אייבי. הופ רוצה שקווין תתרחק מהילד שיוולד לה ולוואייט. דיקון וקווין מתאהבים, אך הופ מתנגדת בתוקף לקשר ביניהם. ג'ון פורסטר אחיו של אריק מגיע לעיר. צ'ארלי מתרגז כשג'ון מחזר אחרי בת זוגו פאם. מאיה עוזבת את קרטר והיא מנסה לחזור לריק, אך הוא נשאר נאמן לאשתו קרוליין. רידג' וקרוליין מתאהבים ומאיה מספרת לריק על הקשר הרומנטי שהתפתח ביניהם. ריק עוזב את קרוליין והוא חוזר למאיה, וקייטי עוזבת את רידג' והיא חוזרת לביל. ביל מתנגד בתוקף לקשר בין רידג' לאחייניתו קרוליין. אריק ממנה את ריק למנכ"ל החדש של חברת "פורסטר" למרות התנגדותו של רידג'. ת'ורן וטיילור נפרדים. הופ מפילה את תינוקה לאחר התעמתות עם קווין. ביל מעודד את קווין להתאבד, אך דיקון מונע ממנה לעשות זאת. הופ עוזבת למילאנו.
* '''2015''' ([tel:6985-7238 6985-7238]) - ריק וקרוליין מתגרשים. וואייט והופ מתגרשים. סטפי פורסטר חוזרת לעיר. סטפי מתנגדת בתוקף לקשר בין אביה רידג' לקרוליין. סטפי מנסה לחזור לליאם, אך הוא מסרב לעזוב את אייבי. כולם שואפים להדיח את ריק מתפקידו החדש כמנכ"ל של חברת "פורסטר". ביל וקייטי מתחתנים שוב, וברוק מבטיחה לה שהיא לא תפגע בנישואיהם שוב. ברוק מנסה לחזור לרידג', אך הוא מסרב לעזוב את קרוליין. כשהיא מאוכזבת מדחייתו של רידג', ברוק פונה לנחמה אצל דיקון, ובכך היא מעוררת את קנאתה של ארוסתו קווין. קווין דורשת מברוק להתרחק מדיקון. דיקון נישא לקווין למרות התנגדותם של ברוק והופ. ניקול אוונט אחותה של מאיה מגיעה לעיר. מאיה מספרת לבן זוגה ריק שהיא נולדה כגבר בשם מיירון אוונט והיא שינתה את המין שלה. ריק הוא המום בהתחלה, אך לבסוף הוא מחליט להישאר עם מאיה בכל זאת. וואייט מתחיל לצאת עם ניקול, והוא מצליח לגרום לה לגלות לו את הסוד של מאיה. זנדה דומינגז בנם המאומץ של טוני וקריסטן חוזר לעיר. זנדה מתאהב בניקול, אך בהתחלה הוא חושב שהיא יוצאת עם וואייט. יוליוס וויויאן מגיעים לעיר כדי לבקר את בנותיהם מאיה וניקול. יוליוס מסרב לקבל את העובדה שמאיה היא נקבה. וואייט מתאהב בסטפי. ליאם נישא לאייבי כדי שהיא לא תגורש לאוסטרליה, אך הם מתגרשים זמן קצר לאחר מכן. ליאם עוזב את אייבי המאוכזבת והוא חוזר לסטפי. וואייט מאוכזב מכך שסטפי בחרה בליאם על פניו, והוא מתחיל לצאת עם אייבי. ה[[סכיזופרניה]] של אלי שוב מתפרצת והפעם בצורה חמורה יותר: היא חווה הזיות שבהן רוחה של דרלה אומרת לה להיפטר מסטפי. אלי מפנה שנאה רבה כלפי סטפי ומאיה: היא מאשימה את סטפי בהריסת נישואיהם של ליאם ואייבי, והיא מביעה דעות טרנסופוביות כנגד מאיה. ת'ורן פורסטר חוזר לעיר והוא נחרד לגלות שמצבה הנפשי של בתו אלי שוב התדרדר. אלי מנסה להרוג את סטפי כנקמה בטיילור על הריגת אמה דרלה, אך היא מתה כאשר סטפי מגנה על עצמה. ת'ורן ואייבי מאשימים את סטפי במותה של אלי. ברידג'ט פורסטר חוזרת לעיר. ריק ומאיה מתחתנים. תומאס פורסטר חוזר לעיר. תומאס שוכב עם קרוליין כשהיא שיכורה. רידג' וקרוליין מתחתנים. קרוליין מגלה שהיא בהריון, אך כאשר רידג' מספר לה על העיקור שהוא עבר בפריז, היא מבינה שתומאס הוא האב, ולכן היא נאלצת לספר לרידג' על הלילה שלה עם תומאס. רידג' וקרוליין מחליטים לגדל את הילד שיוולד לקרוליין כבנם מבלי לגלות לתומאס את האמת. זנדה מתחיל לקנא כשהוא רואה את תומאס וניקול מתנשקים. ניקול מבינה שתומאס עדיין אוהב את קרוליין, ולכן היא מתחילה לצאת עם זנדה. תומאס מנהל רומן קצר עם שרלוט סומרס. ניקול מתנדבת לשמש אם פונדקאית לריק ומאיה למרות התנגדותם של יוליוס וזנדה. תומאס מתחיל לחזר אחרי אייבי אף על פי שהיא יוצאת עם וואייט. אייבי עוזבת את וואייט, והיא מנסה לחזור לליאם. סטפי ואייבי מתחרות על ליבו של ליאם. וואייט מחזר אחרי סטפי. מתגלה שליוליוס יש בת מחוץ לנישואים בשם סשה. סשה מתאהבת בזנדה אף על פי שהוא יוצא עם אחותה ניקול.
* '''2016''' ([tel:7239-7493 7239-7493]) - ניקול יולדת את ליזי. זנדה מנהל רומן קצר עם סשה, אך לבסוף הוא מחליט להישאר עם ניקול. סשה משקרת לזנדה שהיא בהריון ממנו, והיא אף מזייפת בדיקת הריון, אך לבסוף היא נשברת והיא מספרת לזנדה את האמת. קרוליין יולדת את דאגלס ומתגלה שתומאס הוא אביו האמיתי. רידג' וקרוליין מתגרשים. תומאס וסשה מנהלים רומן קצר, אך סשה מבינה שתומאס עדיין מאוהב בקרוליין. דיקן וקווין נפרדים. קווין מנסה לאחד בין בנה וואייט לסטפי, ולכן היא חוטפת את ליאם לאחר שהוא איבד את הזיכרון, והיא טוענת בפניו שהם בעל ואישה. קווין גורמת לסטפי לחשוב שליאם עזב אותה. וואייט וסטפי מתחתנים. דיקון מגלה שליאם נמצא אצל קווין ולכן קווין משליכה אותו מהצוק לים כדי שהוא לא יספר על כך. דיקון מתגלה כחי. וואייט מציל את ליאם. ליאם מנסה לחזור לסטפי, אך היא נשארת נאמנה לבעלה וואייט. סטפי נחרדת לגלות שאריק התחיל לצאת עם קווין, והיא ורידג' מתנגדים בתוקף לקשר ביניהם. אריק וקווין מתחתנים למרות ההתנגדות של כל בני המשפחה. אריק ממנה את קווין למנכ"לית החדשה של חברת "פורסטר" למרות התנגדותו של רידג'. כולם שואפים להדיח את קווין מתפקידה החדש כמנכ"לית של חברת "פורסטר". סטפי עוזבת את וואייט והיא חוזרת לליאם. קייטי מתאכזבת לגלות שאחותה ברוק לא עמדה בהבטחתה, והיא חזרה לנהל רומן עם בעלה ביל. ביל וקייטי מתגרשים. ביל וברוק מתארסים, אך ארג'יי פורסטר בנם המתבגר של רידג' וברוק מתנגד בתוקף לקשר ביניהם. ארג'יי מנסה לאחד בין רידג' לברוק. ברוק עוזבת את ביל והיא חוזרת לרידג'.
* '''2017''' ([tel:7494-7745 7494-7745]) - זנדה וניקול מתחתנים. לאחר שמתגלה שניקול לא תוכל להורות יותר, אביה יוליוס מעודד אותה לקחת בחזרה את ליזי מריק ומאיה ולגדל אותה עם זנדה, אך ריק ומאיה מחתימים את ניקול על מסמכי האימוץ, ובכך ליזי הופכת להיות רשמית הבת של ריק ומאיה. סטפי מתגרשת מוואייט והיא נישאת לליאם. סאלי ספקטרה מבקשת מאחותה שירלי להקים מחדש את חברת "ספקטרה" שלה, ואף על פי שבנה סיג'יי פחות מתלהב מהרעיון, שירלי מקימה מחדש את החברה בעזרת נכדותיה סאלי וקוקו, אך ביל חושק בבניין של החברה ולכן הוא מנסה להכשיל אותם. חברת "ספקטרה" חוזרת לגנוב עיצובים מחברת "פורסטר". תומאס וסאלי מתאהבים. ארג'יי וקוקו מתאהבים. קייטי מתאהבת באריק ובכך היא מעוררת את קנאתה של אשתו קווין. רידג' מתחיל לחזר אחרי קווין כדי להרחיק אותה מאריק, אך בסופו של דבר הוא באמת מתאהב בה. ברוק נחרדת לגלות על הקשר הרומנטי שהתפתח בין רידג' לקווין והיא נישאת לביל. דיקון מנסה להרוג את קווין, אך רידג' מציל אותה. דיקון נלקח לכלא. שילה קרטר חוזרת לעיר. שילה מנסה לחזור לאריק ולכן היא מספרת לו שאשתו קווין בוגדת בו עם רידג', אך לבסוף אריק סולח לקווין, ולכן שילה מנסה להרוג את קווין. סטפי יורה בשילה, אך שילה שורדת. ג'יימס וורוויק חוזר לעיר, ושילה סוחטת אותו כדי שהוא יעזור לה להפריד בין אריק לקווין. מאטאו מרטין מתחיל לעבוד באחוזת פורסטר, ושילה מציעה לו כסף רב בתמורה לכך שהוא יגרום לקווין לבגוד באריק. קווין מתעמתת עם מאטאו לאחר שהוא מחזר אחריה, והוא מספר לה על ההצעה של שילה. וואייט וקייטי מתאהבים, אך קווין מתנגדת בתוקף לקשר ביניהם. ביל מנסה להפריד בין תומאס לסאלי כדי שתומאס יהיה עם אחייניתו קרוליין, ולכן הוא משקר לתומאס שקרוליין גוססת ממחלה, ובעקבות כך תומאס עוזב את סאלי והוא חוזר לקרוליין. ביל גורם לשריפה בחברת "ספקטרה", ובעקבות כך ברוק עוזבת אותו. ליאם כועס על מעשיו של ביל, ולכן הוא לוקח ממנו את החברה שלו. ליאם מתנשק עם סאלי וכשסטפי מגלה על כך היא שוכבת עם ביל. סטפי מגלה שהיא בהריון ובבדיקת אבהות מתגלה שליאם הוא האב. ת'ורן פורסטר חוזר לעיר והוא מנסה לחזור לברוק, אך לבסוף ברוק חוזרת לרידג'.
* '''2018''' ([tel:7746-7997 7746-7997]) - ברוק מתגרשת מביל והיא נישאת לרידג'. הופ לוגן חוזרת לעיר. ליאם עוזב את סטפי לאחר שהוא מגלה שהיא שכבה עם ביל. וואייט נחרד לראות את קייטי מתנשקת עם ת'ורן, אך לבסוף הוא סולח לה. ביל מתנגד בתוקף לקשר בין וואייט לקייטי. לאחר שתומאס מגלה על השקר של ביל, הוא עוזב את קרוליין והוא חוזר לסאלי. רידג' מבקש משילה להרוג את ביל. טיילור הייז חוזרת לעיר. טיילור מאשימה את ביל בהריסת נישואיהם של ליאם וסטפי ולכן היא יורה בביל, אך ביל שורד. סטפי מצליחה לשכנע את ביל שלא להגיש תלונה נגד טיילור. ביל מחזר אחרי סטפי, אך לאחר שהיא דוחה את חיזוריו, הוא גורם לליאם להאמין שהוא וסטפי מנהלים רומן, ובעקבות כך ליאם מתגרש מסטפי והוא עומד להינשא להופ, אך ביום חתונתם וואייט מספר לליאם את האמת והחתונה מתבטלת. ליאם חוזר לסטפי לאחר שהיא יולדת לו את קלי, אך לאחר שהוא מגלה שגם הופ בהריון ממנו הוא חוזר אליה. ליאם והופ מתחתנים. ליאו מירסון מחזר אחרי סטפי, אך היא דוחה אותו מכיוון שהיא עדיין מאוהבת בליאם. כשברוק והופ מגלות שטיילור היא זו שירתה בביל, הן דורשות שטיילור תתרחק מהילד שיוולד לליאם ולהופ. קייטי עוזבת את וואייט והיא נישאת לת'ורן. וואייט וסאלי מתאהבים. סטפי רואה את ביל וברוק מתנשקים, והיא מספרת על כך לרידג', אך לבסוף רידג' סולח לברוק. זאנדר אוונט אחיינו של יוליוס מגיע לעיר. אמה ברבר אחייניתו של ג'סטין מגיעה לעיר. זאנדר ואמה מתאהבים. זואי בקינגהאם חברתו לשעבר של זאנדר מגיעה לעיר והיא מנסה לחזור לזאנדר. זאנדר עוזב את אמה והוא חוזר לזואי. ריס בקינגהאם אביה של זואי מגיע לעיר. ריס וטיילור מתנשקים. צ'ארלי ופאם מתארסים, אך קווין מתנגדת בתוקף לכך שהחתונה שלהם תתקיים בבית שלה ושל אריק. דונה לוגן חוזרת לעיר ופאם מעודדת אותה לנסות לחזור לאריק כדי להפריד בינו לבין קווין, אך קווין דורשת מדונה להתרחק מאריק.
* '''2019''' ([tel:7998-8254 7998-8254]) - ריק ומאיה מתגרשים. ת'ורן מתגרש מקייטי מכיוון שהוא חושב שהיא עדיין מאוהבת בביל. טיילור מנסה לחזור לרידג', אך הוא נשאר נאמן לאשתו ברוק. מתגלה שריס חייב הרבה כסף לאיש בשם וינסנט נרדולי. וינסנט מאיים על ריס שהוא יהרוג את בתו זואי אם ריס לא יחזיר לו את הכסף. הופ יולדת לליאם תינוקת שהם מתכננים לקרוא לה בת', אך ריס משקר להם שהתינוקת מתה כתוצאה מ[[היפרדות שליה]], והוא נותן את התינוקת לאישה בשם פלורנס פולטון כדי שהיא תעמיד פנים שהיא האמא שלה. פלורנס נותנת את התינוקת לסטפי כדי שהיא תאמץ אותה, וסטפי קוראת לתינוקת פיבי. ריס ופלורנס מתנשקים. זואי נחרדת לגלות מה ריס עשה, אך ריס משכנע אותה שלא לחשוף את האמת. שאונה פולטון אמה של פלורנס מגיעה לעיר ומתגלה שסטורם לוגן המנוח הוא אביה של פלורנס. פלורנס מספרת לשאונה מה ריס עשה ושאונה מעודדת את פלורנס שלא לחשוף את האמת כדי שיחסיה עם משפחתה החדשה לא יהרסו. מתגלה שפלורנס יצאה בעבר עם וואייט, וששאונה יצאה בעבר עם ביל. קייטי מקנאה בקשר של ביל ושאונה, אך לבסוף היא וביל חוזרים להיות ביחד. תומאס פורסטר חוזר לעיר יחד עם בנו דאגלס ומתגלה שקרוליין מתה. תומאס מתכנן להפריד בין ליאם להופ כדי שהופ תהיה איתו ושליאם יהיה עם סטפי, והוא מספר לסאלי על תוכניתו. וואייט עוזב את סאלי לאחר שהוא מגלה שהיא ידעה על תוכניתו של תומאס. וואייט חוזר לפלורנס. זאנדר, תומאס ואמה מגלים שבת' היא בחיים: זואי משכנעת את זאנדר שלא לחשוף את האמת כדי להגן על אביה ריס, תומאס מחליט שלא לחשוף את האמת כדי שהופ תעזוב את ליאם ותהיה איתו, ואמה מתכננת לספר להופ את האמת, אך תומאס גורם לה למות בתאונת דרכים. זאנדר וזואי נפרדים. תומאס קונה סמים מאיש בשם וינסנט ווקר והוא נותן אותם לליאם כדי שהוא ישכב עם סטפי. לאחר שליאם והופ מתגרשים, הוא חוזר לסטפי והיא נישאת לתומאס. הופ מסרבת לשכב עם תומאס, ולכן תומאס קונה עוד סמים מווינסנט כדי לגרום להופ לשכב איתו. דאגלס מגלה שבת' היא בחיים, אך תומאס אוסר עליו לספר על כך כדי שנישואיו להופ לא יהרסו. דאגלס מספר לליאם ולהופ שפיבי היא בת', ובעקבות כך סטפי נאלצת לתת את בת' להופ. ברוק מגנה על הופ מתומאס, ובטעות היא פוצעת את תומאס. ליאם והופ חוזרים להיות ביחד. וואייט עוזב את פלורנס והוא חוזר לסאלי. קייטי נזקקת להשתלת כליה. פלורנס תורמת כליה לקייטי. שאונה מתאהבת ברידג' והם מתנשקים. תומאס מעודד את שאונה להפריד בין רידג' לברוק. הופ מעמידה פנים שהיא נענית לחיזוריו של תומאס כדי שהוא יעביר לה את החזקה על בנו דאגלס, אך כאשר התרמית של הופ מתגלה, תומאס מנסה לנשק אותה, והיא דוחפת אותו בטעות לתוך חבית מלאה בחומצה. תומאס מתגלה כחי. תומאס מתחיל לצאת עם זואי, בשעה שהוא עדיין מאוהב בהופ.
* '''2020''' (-8255) - ליאם מציע להופ נישואים. בעידודו של תומאס, סטפי מנשקת את ליאם בזמן שהופ צופה בהם. וואייט עוזב את סאלי והוא חוזר לפלורנס. בעזרת חברתה מוניקה אסקובר סאלי משקרת שהיא חולה ושהיא עומדת למות כדי להפריד בין וואייט לפלורנס. זואי עוזבת את תומאס לאחר שהיא מגלה שהוא עדיין מאוהב בהופ. שאונה מסריטה את ביל וברוק מתנשקים וקווין מפרסמת את הסרטון.
*2021- קרטר וזואי עומדים להתחתן אך זואי רוצה את זנדה פורסטר, קרטר מגלה זאת והם נפרדים. לעומת זאת לזנדה יש חברה חדשה אחרי הגירושין, אחותה המאומצת של זואי פריס. זואי מנסה לחבל בקשר בעזרת קווין אשתו של אריק פוסטר. ולבסוף מבינה שהיא צריכה לתמוך בהם כי זה לא יעזור לה להתקרב לקרטר. תומאס מנסה להשתנות, אך בעקבות דימום מוחי שנגרם מזעזוע מוח ( שליאם גרם), הוא מדמיין שבובת תצוגה משעווה היא בעצם הופ הרשעה ולבסוף מתנשק איתה בחדר חשוך וליאם רואה זאת, מה שמוביל אותו ללכת לדירה של סטפי (אשתו לשעבר) ומבלה איתה את הלילה כי הוא מרגיש נבגד. סטפי מגלה שהיא בהריון וזה יכול להיות או מליאם או מפין (החבר שלה) בעקבות זה סטפי וליאם חייבים לספר להופ ופין שהם היו ביחד. סטפי עושה בדיקת אבהות ומגלה שליאם הוא האבא. הופ שבורה נפרדת מליאם, לאומת זאת פין רק חיזק את הקשר עם סטפי. סטפי כל הזמן אומרת שהיא הרגישה שהתינוק של פין ולא של ליאם אבל הבדיקה לא טועה. תומאס ( שעבר את הניתוח בשלום) מתחיל לחשוד בחברו הטוב ויני שכל המן אומר לו אתה תודה לי ואתה צריך להתחיל עם הופ עכשיו שהם לא ביחד, תנצל את זה ועוד. תומאס בודק ומגלה שויני התחיל לעבוד במעבדה בבית החולים‏, ‏הוא מתחיל לחקור את ויני האם ‏הוא שינה את תוצאות הבדיקה ובסוף מגלה ‏שהוא שינה אותם. ‏עבר כמה זמן לאחר התגלית ‏כולם גילו והכניסו את ויני לכלא. ‏ויני שוחרר בערבות ‏ובדרך חזרה הביתה נדרס על ידי ליאם ואבא שלו ‏‏, ליאם מרגיש רגשות האשם ולא מספר להופ. וויל אבא של ליאם מנסה לגרום לליאם לא להתוודות כדי שלא יראה כמו רצח מכוון. תומאס מגלה שויני היה מעורב בתאונת פגע וברח שבעקבותיה ויני מת. במשפחת לוגן מגלים לסטורם הייתה בת שעכשיו היא גם החברה של אח של ליאם.
 
==מאפיינים==
משתמש אלמוני