לדלג לתוכן

האי (סדרת טלוויזיה) – הבדלי גרסאות

נוספו 13 בתים ,  לפני 10 חודשים
 
===המשפחה של דילן===
*'''צ'יף / "דילן"''' ([[זהר ליבה]]) (עונות 1–3) – אביו הביולוגי של דילן, בעלה ואהובה של ג'יני, הבן של הלנה ואח של מקס, ה"חתן" של שון. בכל היסטוריה וזמן ממלא תפקיד חשוב אחר. חושב שהוא יותר חכם מכולם ותמיד ניסה להתחכם עם ההיסטוריה (גם בכך שהביא את דילן וג'יני לכפר שעל האי בשנת 1894, וגם בכך שהביא את דילן לאדי וסילביה למרינה שביפו בשנת 1994). לפני שחלם על ג'יני, היה חבר קונגרס וצייד שהורג את חברי המחתרת. הציל את דילן וג'יני רגע לפני יירוט האסטרואיד ומביא אותם לכפר שבשנת 1894. בעונה 2 הוא המורה של הכפר. בעונה 3 נשיא ורטיגו אך לבסוף מגיע למבוך בין עולמות לאחר שנורה על ידי מקס. מקריב את עצמו כדי שדילן יחייה ומושמד ביחד עם ג'יני במבוך האינסופי.
*'''מקס''' ([[ישי גולן]]) (עונות 1, 3) – אח של צ'יף, הבן של הלנה, הגיס של ג'יני, והדוד של דילן. כל חייו אימו השוותה אותו לאחיו, ולכן הוא שונא אותו. בעונה 3 מצטרף לממשלת וורטיגו בתור שר המשטרה כדי לנקום באחיו. מאוהב בג'יני, בלו מאיים לרצוח אותו, אבל מקס מבקש ממנו לירות בעזרת האקדח האדום, אבל לבסוף בלו הורג אותו באקדח רגיל והוא מת.
*'''הלנה''' ([[עידית טפרסון]]) (עונה 1, אורחת בעונות 2 ו-3) – אמם של מקס וצ'יף וסבתו של דילן, ה"חותנת" של ג'יני. בעונה 1 גרה עם מקס במגדל והיא מוצגת כאישה רעה. גורמת להריסת הלפיד בעונה 2 ולהשמדת האי בסוף עונה 3.
משתמש אלמוני