לדלג לתוכן

בית הינשוף – הבדלי גרסאות

נוספו 47 בתים ,  לפני חודשיים
* '''לוז נוסאדה''' - בת אדם בת 14. מגיעה לאיים הרותחים בטעות והופכת לשוליה של אידה. לוז מאוד אוהבת פנטזיות ואגדות קסומות וחולמת להפוך למכשפה. לפעמים הדמיונות שלה מפריעים לה לראות את המציאות. מעריצה של סדרת הספרים "המכשפה הטובה אזורה". היא [[ביסקסואליות|ביסקסואלית]] ובת הזוג של אמיטי בלייט.{{הערה|[https://www.ynet.co.il/entertainment/article/SJXyBOIzP לראשונה: ערוץ דיסני מציג גיבורה ביסקסואלית], באתר [[ynet]]{{כ}}, 16 באוגוסט 2020}}
* '''אידלין "אידה" קלווטורן''' - המכשפה החזקה ביותר באיים הרותחים. המורה של לוז, ופושעת מבוקשת באיים הרותחים, בעיקר כי היא לא הצטרפה לאיגוד. הכינוי שלה הוא "גברת הינשוף" מפני שהיא קוללה בצעירותה להפוך למפלצת בצורת ינשוף על ידי אחותה, אם היא לא תשתה את ה[[שיקוי (כישוף)|שיקוי]] היומי שלה, שככול שעובר הזמן משפיע פחות ופחות.
* '''קינג''' ('''קלווטורן מעונה שנייה)''' - שד קטן חמוד ביותר. השותף לדירה של אידה, טוען שהוא היה בעבר "מלך השדים" עד שנגנב ממנו הכתר והוא קולל להיתקע בגוף הקטן שלו.
*'''לילית קלווטרון''' (מעונה 2 פרק 1 - 4) - אחותה של אידה שנמצאת באיגוד הקיסר. הייתה במשימה לתפוס את אידה על הפשעים שלה, מצטרפת לאידה בעונה שנייה כשגילת את האמת באיגוד הקיסר.
 
113

עריכות