לדלג לתוכן

בגוף אחד – הבדלי גרסאות

נוספו 4 בתים ,  לפני 10 חודשים
מ
הוספת קישור לצייר קומיקס
(הסרת קובץ שנמחק)
מ (הוספת קישור לצייר קומיקס)
* '''לורנה''' (קארן סנטיס) לורנה היא אחותה של מוניקה ונחשבת ל"משוגעת" של המשפחה בשל גישתה חסרת האחריות. האישיות שלה קלילה וחביבה והמוטו שלה בחיים הוא שצריך ליהנות מההווה מבלי להתחשב בהשלכות. בימי צעירותה הפרועים היא נכנסה להיריון והביאה לעולם את אלנה. היא שמרה על אלנה עד שהייתה בת 7 ובשל שרפה שפרצה באשמתה וכמעט הביאה למותן, לורנה הבינה שסגנון חייה מסכן את בתה. היא מסרה אותה לאחותה מוניקה ועברה לגור בקיבוץ בישראל, שם היא רצתה להשיג שלווה ויציבות רגשית שמעולם לא היו לה. לאחר שהשיגה זאת, היא חוזרת לארצות הברית נחושה להחזיר את בתה
* '''ויקטוריה''' (ביאטריס מונרוי) ויקטוריה היא העוזרת הוותיקה ביותר באחוזה של מוניקה וחברתה הטובה של מרתה. היא מכירה סודות רבים מהעבר של משפחת סראנו, במיוחד את הסוד הגדול של אלנה. לכן אלנה מאיימת עליה וויקטוריה נכנסת לפאניקה בכל פעם שהיא בסביבה.
* '''גבריאל''' (ג'ונתן פרודמן) גבריאל הוא בחור צעיר, תוסס ורומנטי עם חוש הומור נהדר. כמו רודריגו אביו, הוא אמן וחולם להיות [[צייר קומיקס]] מצליח. הוא חושב שבגלל מעמדו החברתי, סיכוייו להתקדם בחיים הם נמוכים. זאת הסיבה לכך שהוא מסרב לקבל את הצעתה של מוניקה למימון לימודים באוניברסיטה ומעדיף לעבוד כגנן באחוזתה. גבריאל יהיה מעורב בסיפור אהבה עם ג'ניפר, שעומד לסבך אותו מאוד
* '''ג'ניפר''' (מריה אלנה דאבילה) ג'ניפר היא בחורה צעירה ויפה. היא פוגשת את גבריאל ומתאהבת באישיות העליזה והמצחיקה שלו. הם הופכים לזוג, אך ג'ניפר נמצאת בחברה רעה, שתסכן את סיפור האהבה שלהם.
* '''ארנסטו''' (אדריאן קרבחל) ארנסטו הוא אחיו של חררדו, ובחור בעל מוסר מפוקפק. הוא יהפוך לשותפה של אלנה בכל מזימותיה ויהיה מעורב במשולש אהבה עם קמילה וריקרדו.