לדלג לתוכן

ויקיפדיה:פיתוח התשתית/מכשירים ניידים – הבדלי גרסאות

תבניות הניווט אכן לא מוצגות. כאמור, זו לא תקלה או משהו ש"לא עובד", אלא החלטה לא להציגן, מן הסתם משום שלא נמצאה דרך להציגן בנידים בצורה מועילה. לא התעמקתי בשיקולים ולא אנסה להסבירם. המילה "עדיין" בשאלתך מצביעה על אי הבנה. זו לא תקלה שיש להמתין לתיקונה, אלא החלטה שנלקחה אחרי שיקול דעת. אין קושי לעשות שינוי קטן כך שתבניות הניווט כן תוצגנה, אבל שינוי כזה יהיה שיפור לרעה ולא לטובה. [[שיחת משתמש:קיפודנחש|קיפודנחש]] 16:33, 23 בספטמבר 2021 (IDT)
: למה שיפור לרעה? [[משתמש:אבגד|'''<span style="color: blue;">א</span>בגד''']] - [[שיחת משתמש:אבגד|שיחה]] 17:47, 23 בספטמבר 2021 (IDT)
::כאמור, לא התעמקתי בשיקולים. הרושם השטחי שלי הוא שהם שיקולים טובים. ההנחתי היא שבתצוגת ניידים התבניות הללו לא מועילות. לתבנית ניווט מבנה מסוים שמחלק את הערכים המקושרים למחלקות ומחלקות משנה, דבר שבנייד, בגלל רוחב המסך המצומצם, הולך לאיבוד. מה שנשאר זה סלט קישורים שבמקרים רבים נראה למי שקורא את הערך סתמי. הערכים החשובים שקרובים לערך הנקרא צריכים להופיע ב"ראו גם", שמוצג כמובן בניידים. קישור לעשרות האחרים שמופיעים בתבנית הניווט זה "סוכר" בתצוגת מחשבים, מעין "מיני פורטל", אך עדיף בלעדיו בתצוגת ניידים. ואחזור בפעם הרביעית: לא התעמקתי, ומה שנכתב הוא "למיטב הבנתי". כך הדבר בוויקיפדיות רבות, אולי בכולן. [[שיחת משתמש:קיפודנחש|קיפודנחש]] 05:13, 24 בספטמבר 2021 (IDT)