לדלג לתוכן

שיחת משתמש:צהוב עולה – הבדלי גרסאות

משתמש תרם לערך [[כדורגל בישראל]], אולם אני ממליץ שנעבור על הדברים כדי לבדוק האם יש טעויות. אני מצאתי אי דיוק אחד, לא כזה נורא אבל אולי יש עוד. זה גם הפך את הערך לארוך מאוד, אולי זה מיותר? למרות שזו עבודה יפה. השאלה אם אין מקום המידע הזה בשנים בספורט? אני מציע שהוא יועבר בדרגה לשנים המתאימות. מאחר ורוב השנים בספורט לא קיימות מבחינת ערכים, כדאי להשאיר את זה בינתיים. לדוגמה, [[1990 בספורט]] כבר מכיל המידע שבני יהודה ת"א זכתה באליפות הראשונה בתולדותיה, האם יש צורך בכפילות? קצת קשה להתרגל לזה כי זה הפך את הערך לענק, אבל לי זה לא כזה מפריע. [[משתמש:Kremerg|Kremerg]] 20:26, 5 ביולי 2007 (IDT)
:היי קרמר, לדעתי יש מקום לרכז מידע הזה אבל לא בצורה שבה הוא מופיע עכשיו. אולי אפשר להעביר את זה ל[[ציר הזמן של הכדורגל בישראל]]. [[משתמש:צהוב עולה|צהוב עולה]] 12:37, 6 ביולי 2007 (IDT)
::כן אפשרי אבל נדחה את זה בינתיים. אני גם ממליץ להוריד את עניין הפסקה של הסכסוך המשפחתי בערך של אבי רן, [http://www.mhaifa.co.il/Fanzone/Columns.asp?col=24] זה לא ייגמר ומגיע לאבי שהערך שלו יהיה נקי מכל הדברים האלו. טעיתי אז שעירבתי את זה, משה אכן ממורמר, והאמן לי שרק בגלל שהוא היה מול מצלמה הוא חסך במחמאות כלפי מכבי חיפה כפי שעושה בד"כ (פולסה דה נורא זה כלום לעומת זה). קשה העניין הזה, ולרחל אפירגן לא היה זכות לכתוב את הטור הזה. היא הייתה צריכה לתת לעניין להישכח ולא להוסיף אש למדורה, כביכול שהיא מרמזת שהוא כינה את אוהדי מכבי נאצי מה שבכלל לא נכון. אוהדי מכבי תמיד אהבו והוקירו את זכרו של אבי לאורך השנים. צריך לנסות להפריד את ויקיפדיה מהרעל הזה. [[משתמש:Kremerg|Kremerg]] 18:02, 6 ביולי 2007 (IDT)
 
:::אין לי מושג על מה אתם מדברים, אבל יכול להיות שרכילות של עולם הכדורגל יכולה להשאר מחוץ לאנציקלופדיה. [[משתמש:קומולוס|קומולוס]] • [[שיחת משתמש:קומולוס|שיחה]] 18:45, 6 ביולי 2007 (IDT)
כן אפשרי אבל נדחה את זה בינתיים. אני גם ממליץ להוריד את עניין הפסקה של הסכסוך המשפחתי בערך של אבי רן, [http://www.mhaifa.co.il/Fanzone/Columns.asp?col=24] זה לא ייגמר ומגיע לאבי שהערך שלו יהיה נקי מכל הדברים האלו. טעיתי אז שעירבתי את זה, משה אכן ממורמר, והאמן לי שרק בגלל שהוא היה מול מצלמה הוא חסך במחמאות כלפי מכבי חיפה כפי שעושה בד"כ (פולסה דה נורא זה כלום לעומת זה). קשה העניין הזה, ולרחל אפירגן לא היה זכות לכתוב את הטור הזה. היא הייתה צריכה לתת לעניין להישכח ולא להוסיף אש למדורה, כביכול שהיא מרמזת שהוא כינה את אוהדי מכבי נאצי מה שבכלל לא נכון. אוהדי מכבי תמיד אהבו והוקירו את זכרו של אבי לאורך השנים. צריך לנסות להפריד את ויקיפדיה מהרעל הזה. [[משתמש:Kremerg|Kremerg]] 18:02, 6 ביולי 2007 (IDT)
:אין:::זו לילא מושגרכילות עלאלא מהזה אתם מדבריםענייני, אבל יכולאוריד להיות שרכילותלבקשתו של עולם הכדורגל יכולה להשאר מחוץ לאנציקלופדיהקרמר. [[משתמש:קומולוסצהוב עולה|קומולוס]]צהוב • [[שיחת משתמש:קומולוס|שיחהעולה]] 1822:4539, 6 ביולי 2007 (IDT)
12,316

עריכות