לדלג לתוכן

הבדלים בין גרסאות בדף "שיחת משתמש:NdV"

נוספו 644 בתים ,  לפני 14 שנים
::::תפריד בין שני הדברים: 1. אני חושב שיש הרבה בעיות בפורטל האישים שצריכות טיפול, אוסף ציטוטים כעקרון הוא רעיון נחמד, אבל לא עושה אותו לפורטל מוצלח. ואפשר לכתוב הרבה הערות על הציטוטים עצמם שנבחרו. 2. עזוב את הפורטל מהסיבות שציינתי קודם ואל תמשיך לעסוק בפורטלים בלי דיון מקדים. [[משתמש:השמח בחלקו (-:|השמח בחלקו]] [[שיחת משתמש:השמח בחלקו (-:|(-:]] 17:49, 10 ביולי 2007 (IDT)
::::: הרעיון של הציטוטים היה שלך לא.. ראה [[שיחת פורטל:אישים]], אוקי אני יפסיק לגעת בפרוטל.. (לא לפני שאני יוריד את תבנית "בעבודה"..) חוץ מזה למה אתם לא נותנים למשתמשים חדשים לגעת בפרוטלים.. אני לא מדבר על משתמשים שלא מבינים והורסים. זה לא שהרסתי את הפרוטל רק שיפרתי אותו (אני לא מדבר על "ביוגרפיות חשובות" שלא הספקתי לגעת, ולסים את תבניות המחקיה בתתי פרוטל שלא צריך..) --[[משתמש:NdV|NdV]] 17:56, 10 ביולי 2007 (IDT)
::::::יש רעיון ויש איכות ביצוע. לצערי, אני חושב שאין לך את הנסיון או את היכולת כרגע להרים את הפורטל הזה מתוך הבנה והכרה רחבה של אישים בהיסטוריה כמו גם נסיון טכני ועיצובי, שהוא בעיני השולי מבחינה זו. קרא את ההסברים שניתנו לך בפעם הקודמת שעסקת בפורטל זה והישאר בינתיים במרחב הערכים. [[משתמש:השמח בחלקו (-:|השמח בחלקו]] [[שיחת משתמש:השמח בחלקו (-:|(-:]] 18:05, 10 ביולי 2007 (IDT)
 
== למה לא תמונה? ==
23,211

עריכות