לדלג לתוכן

משתמש:הגמל התימני: הבדלי גרסאות

מ
אין תקציר עריכה
מ
הגמל החל את דרכו ב{{ה|גימנסיה הריאלית}} ב-[[2005]] כמתלמד בשיעורי ספורט וכדורגל, במקביל ללימודי [[הנדסת תוכנה]] מקיפים. כעבור שנתיים גילו ציידי הכשרונות של [[ויקיפדיה האנגלית]] את הפוטנציאל הגלום בו והביאו אותו לחיקו באופן מיידי. הגמל אמנם אהב את שיטת האימונים הליברלית, אך העדיף את הסביבה הביתית והתומכת שבו[[ויקיפדיה העברית]]. אף על פי כן, היתקלות עם ביולוג גרמה לו להיפצע ב[[שריר הבטן הישר]] שהשביתה אותו לשמונה חודשים. הוא חזר ב-[[3 בדצמבר]] [[2007]], עת חבר ל[[רודריגו טאדיי]] במה שנראה כשיתוף הפעולה המוצלח הראשון של התימני הצעיר. תוך זמן קצר גם [[תבנית:כדורגלן|הבקיע את שערו הראשון]] לרשתו של [[ז'וליו סזאר]]. עוד לפני ה[[סילבסטר]] [[מיוחד:דפים חדשים|הצטרפו]] גם [[רפאל סוביס]], [[דני אלבס]] ו[[פרנצ'סקו טולדו]] לרזומה של הגמל.
 
חודש ינואר היה אחד החודשים בעלימבעלי התפוקה המירבית של הגמל: יחד עם [[ג'ואי ברטון]] ו[[אריין רובן]] בקישור נוצר משולש כדורגל ייחודי. הגמל אף צירף את כוכבי [[ארסנל]] [[ז'ילברטו סילבה]] ו[[תיירי הנרי]] אל ויקיפדיה העברית - כאשר השני זכה ל[[ויקיפדיה:ערכים מומלצים|מעמד של כבוד]]. הגמל גם נודע בזכות האנדרטה של [[בובי מור]] שהקים בפברואר. מיזם נוסף שהגמל היה אחראי עליו היה שיקום ה[[כדורגל]] העברי. זאת ועוד, כחלק מאירוע צדקה הגמל הציג את [[קרייסיס]] בפני דוברי העברית השונים. האירוע הפך לימים לציון דרך בדרכה של ויקיפדיה העברית, כפי שהונצח ב-23 ביוני.
 
בקיץ ביקר ב[[מועדון הכדורגל ברצלונה]], חקר את ההיסטוריה שלו ואת שחקניו, ואת פאר המועדון הנציח במחווה נדירה: [[:קטגוריה:כדורגלני ברצלונה|100 כדורגלנים של ברצלונה]] הוצגו בוויקיפדיה העברית. במסגרת המחקר ערך ביקור קצר בו[[ויקיפדיה]] ה[[ספרדית]]. היה זה קיץ מיוחד, שכן הגמל זומן גם לנבחרת – ל[[ויקיפדיה:מפגשים/מפגש קיץ 2008|מפגש הקיץ]].