מר עגבנייה

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
מר עגבנייה
סוגה קומדיה, לילדים
שחקנים יובל שם טוב, גיל וסרמן, ליאת אזר, לורן סביר, אלי גלפרין, אורי אוריין, בן פרי, דקלה הדר, עמי סמולרצ'יק, אמנון וולף, שרה קרפ, מיכל גבריאלוב, שראל פיטרמן, אלדד פריבס, דני קרפל, לוטוס אתרוג, תמרה קליינגון
ארץ מקור ישראל
שפות עברית
מספר עונות 4
מספר פרקים 69
תוכנית מקור יובל המבולבל
הפקה
חברת הפקה ברוש הפקות איכות
שידור
רשת שידור בישראל ערוץ הופ
תקופת שידור מקורית 20122015

מר עגבנייה היא ספין אוף נוסף של יובל המבולבל שמשודרת בערוץ הופ! משנת 2012.

עלילת הסדרה[עריכת קוד מקור | עריכה]

בזמן טיול יובל מוצא הודעה "דרוש עוזר לפרופסור פוקס" והוא מגיע למעבדה, שם הוא הופך לגיבור על חדש שאין לו כוחות מיוחדים אלא הוא עוזר לכל מי שנמצא בצרה (הוא יצר את מר עגבנייה) גיבור על שנוצר מעגבנייה, בסוף כל בעיה יובל משתמש בהמצאות של פוקס לפתירת הבעיה.

העונה השלישית של הסדרה מכונה "הרפתקה בזמן אחר " ובה יובל עוזר למספר דמויות מההיסטוריה באמצעות מכונת זמן שהפרופסור בנה.

בעונה רביעית מצטרפת ריבי הרובוטית שהפרופסור בנה ובמקום המצאות היא מביאה לו עגבניות מיוחדות שהן גם המצאות כדי לעזור למספר דמויות חדשות מההיסטוריה באמצעות מכונת זמן שהפרופסור בנה.

דמויות ראשיות[עריכת קוד מקור | עריכה]

  • יובל המבולבל - מר עגבנייה (יובל שם טוב) - ילד מבולבל שחלם להיות גיבור על, לאחר הצלחתו בגיבורי האור יובל מוצא הודעה שדרוש עוזר לפרופסור פוקס, הוא מפעיל בטעות את אחת המכונות של הפרופסור והוא הפך למר עגבנייה (גיבור על שנוצר מעגבנייה) גיבור על שאין לו כוחות מיוחדים אלא שהוא עוזר לכל מי שבצרה.
  • פרופסור פוקס (גיל וסרמן) - הגאון של המעבדה, ממציא המצאות שעוזרות ליובל.
  • ריבי הרובוטית (ליאת אזר) (עונה 4) - רובוטית שהפרופסור בנה, אומרת את המשפט "אני יודעת הכל על הכל" ונותנת במקום המצאות עגבניות מיוחדות שהם גם המצאות.

דמויות משניות[עריכת קוד מקור | עריכה]