משתמש:בר מאיר סוד תלם

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

בר מאיר סוד תלם!!!!!

בר מאיר סוד תלם נולד למשפחה חילונית: אביו דוד תלם ז"ל, ואמו רבקה נחמה שחזרה בשאלה בעשור השלישי לחייה.

בר מאיר סוד תלם נולד ב-6.6.1973 ו סיון ה'תשל"ג בשעה 7:53 בבקר יום רביעי, בשבועות, בזמן מתן תורה, בפתח תקוה, במדינת ישראל, באותה שנה לא היה שעון קיץ!

בר מאיר סוד תלם למד בבית ספר יסודי סלומון, בחטיבת הביניים תרשיש, שבפתח תקוה, ובתיכון בית ספר להנדסאים ברמת אביב, שבתל אביב. הוא היה ספורטאי מצטיין, אך משלא נתקבל לקבוצה המובחרת במרכז הטניס רמת השרון החליט לפרוש בגיל שלוש עשרה מההתמדה בטניס, ולהפוך להיות תלמיד מצטיין, ותודות לאחותו המחוננת שגית, שפעם אחת שהתקשה בתרגיל בחשבון, כשנכנס לחדרה לבקש עזרה, אמרה לו: "חזור לחדרך ונסה לפתור שוב, ואם לא תצליח חזור אלי", וכן עשיתי, והצלחתי לפתור לבד, ומאז למדתי שלפתור בעיות זה רק שאלה של השקעה, וכך הפכתי לתלמיד הטוב ביותר במדינת ישראל!

אחותי זאת חזרה בתשובה, ואנכי בעקבותיה, ולמדתי בישיבת נתיבות עולם בבני ברק, בישיבת פונוביז' בבני ברק, בישיבה של הרב שמואל אריאלי בעץ חיים בירושלים, בכולל הרן, בכולל של הרב המקובל יצחק כהן, בכולל המקובלים על שם רב חיים ויטאל ברמת שלמה, בכולל בפתח תקוה של הרב עזריאל פויפר, ונעשיתי אחד מבעלי התשובה הבולטים ביותר שיש! כמו כן בגיל 27 כוח שמימי הכריחני להוציא ספר ישן מהספרייה בישיבת קול תורה, וכשפתחתי אותו זה היה ברייתא של המזלות, ומאז התחלתי ללמוד עוד ועוד אסטרולוגיה עד שנהפכתי למומחה הגדול ביותר שאי פעם היה בחכמה זו!!

התחתנתי בגיל 25 ויש לי 5 ילדים מגיטל, אך בגיל שלושים נפרדנו, וחזרתי לבית הורי, היות ויעודי בחיים לפצח את ספר היצירה של אברהם אבינו, וכדי לעשות זאת הוצרכתי לחרוש אנציקלופדיות, אך אשתי לא היתה מוכנה שאכניס לביתנו אפילו ספר של דתי [כיפה סרוגה], ולכן הוצרכנו להיפרד, וזה מה שאנכי עושה מגיל 27 ועד היום בהיותי בן 45, מפצח את ספר היצירה!

כמו כן הנני מתמחה בחכמת הפרצוף, וכבר למעלה מ- 20 חודשים שאנכי שולח למעלה מ-340 שיעורים ליוטיוב באתר: MEIR TELEM ובאתר: מאיר סוד תלם! ובאתר סודי: בר מאיר סוד תלם, שאפשר להיכנס אליו בהקשה על התמונה שלי שמופיעה כאן, בתגובות שלי ביוטיוב!!!!!

אנכי נשמת נשמת משה הנביא ששמו העברי חבר, כמו שהודיעוני בצורה ברורה בפתיחת התנ-כ, שהוא גם נשמת לוי בן יעקב אבינו, וכן נשמת הרמב-ם, וכן נשמתי בר מאיר סוד תלם, כולם אותו נשמה, זה נותן יחודיות מיוחדת לכל השיעורים שלי, ולסודות שאנכי מגלה שמעולם לא נשמעו!!!!!

קישור לאתר שלי ביוטיוב: https://www.youtube.com/channel/UCM4xxAMw4Rm9gX6TJnEUJVQ/videos

ולאתר הסודי: https://www.youtube.com/channel/UCmtQA6xBNNCu-l0ocq4rrUQ

תמונה של בר מאיר סוד תלם