משתמש:Daniel1

  מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
  תיבות משתמש/ת

  כישורי שפה

  he משתמש זה דובר עברית כשפת אם.
  en-4 This user speaks English at a near-native level. (אנגלית)
  ro-2 Acest utilizator poate contribui în română la un nivel intermediar.
  sv-1 Denna användare har grundläggande kunskaper i svenska.
  es-1 Este usuario puede contribuir con un nivel básico de español. (ספרדית)
  ar-1 هذا المستخدم يعرف مبادئ العربية. (ערבית)
  ... משתמש זה מעוניין ללמוד עוד שפות.  שונות

  למשתמש זה נמאס ממחרחרי הריבים, והוא יקפיד מעתה לא להגיב יותר מפעם אחת בדיונים בהם הם משתתפים, כדי שלא לספק את תאוות הווכחנות שלהם.
  אם נגררתי, אנא הסבו את תשומת לבי.

  משתמש זה נמצא בוויקיפדיה במשך
  17 שנים ו־12 ימים.


  שלום, שמי דניאל. תחומי העניין העיקריים שלי ב"ויקיפדיה" הם בלשנות, מחשבים והיסטוריה. עורך וכותב כשיש לי זמן וכוח. משתדל להימנע מכתיבת יתר במרחבים שאינם המרחב הראשי, לפעמים אפילו מצליח.

  תרמתי ללא מעט ערכים בוויקיפדיה, לחלקם בעריכות משניות יותר ולחלקם בצורה קצת יותר אינטנסיבית. עם זאת, בניגוד לוויקיפדים רבים אחרים, איני רואה צורך לפרוש כאן מגילה שלמה, כאשר את הכול אפשר לראות כאן.

  מספר ערכים שכתבתי: אטימולוגיה רומנית (אוחד עם רומנית), עולם קוביות, חוק גרים, גלעד שליט, הונדוארה, אוזבקיתק, טבעת (סימן דיאקריטי)ק, מכנף נאה, היסטוריה של רומניה, אלכסנדרו יואן קוזהק, מיכאי האמיץק, תעתיק, שכתבתי את שטפאן הגדולק, כתבתי את טודור ולאדימירסקוק, את שרה שלקהאזי, את הערך המומלץ קלוז'-נאפוקה, את הערכים רב-לשוניות, מרדכי קיקיון, מרכז תחמושת, המקרה המוזר של הכלב בשעת לילה#אמצעים ספרותיים, מהרן פרוזנפר, ממלכת הולנד, סיגישוארה, קורטוש, דראקוליןק, קאנוניזציה (קדושים נוצריים) וכן כתבתי מספר קצרמרים נוספים, שלא ראיתי לנכון להכלילם כאן.

  פה רואים סטטיסטיקות. (אזהרה!)