משתמש:Rubinjo

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

יוסף רובין, הקרוי בשמות משתמש המראים על פי רוב על עקשנות או עניין בהדמיה רפואית כגון "משתמש:ואף_על_פי_כן", משתמש:נע תנוע, משתמש:הדמיה קלינית, משתמש:דוד לוי 28, משתמש:משה זוכמיך.

מתעקש להכניס גרסה שגויה של הערך הדמיה רפואית, הקרובה או זהה לגרסה המקורית של הערך, שנכתבה במקור על ידו. ערך זה נמחק במקור על ידי גלגמש, בגלל שגיאותיו המדעיות המרובות, אך שוכתב על ידי (אורנה) כך שלא יכיל שגיאות. יוסף רובין הביע את שביעות רצונו מן הפשרה, בזמנו (שיחת משתמש:Ladypine/ארכיון4#תודה על ערך נפלא).

ניתן לזהות משתמש אנונימי או חדש בוודאות גבוהה עם יוסף רובין על ידי כך שהוא מזין טקסט שגוי זה תחת שמות שונים, למשל הדמיה טומוגרפית, טומוגרפיה רפואית. לחליפין, הוא מבקש את אישורו וחסותו של ויקיפד ותיק מראש לעריכת ערכים בנושאים כגון ביוחשמל רדיוביולוגיה הדמיה קלינית ביומטריק אוקסימטר. למשל שיחת משתמש:עוזי ו.#מעוניין לכתוב ערך "הדמיה טומוגרפית". לחליפין, יבקש להוכיח כי הטקסט לא היה ראוי מעולם למחיקה (אף כי בעבר כבר הסכים לשכתוב).

במישור האישי, נראה כי חלק ניכר ממטרתו של יוסף רובין בהעלאה חוזרת ונשנית של הערך השגוי הוא להטריד את משתמש:גילגמש, כפי שעולה מהערתו בדף השיחה שלי: שיחת משתמש:Ladypine/ארכיון4#בדיקת זמן התגובה של גילגמש.ladypine 17:36, 17 מרץ 2006 (UTC)