סאות' פארק - דמויות

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

להלן פירוט של מרבית הדמויות בסדרה סאות' פארק. בנוסף לארבע הדמויות הראשיות, הסדרה כוללת כמות גדולה יחסית של דמויות משנה בהם מורים, בני משפחה, חברים, משפחה מורחבת, אנשי העיירה, ודמויות דמיוניות שונות. מרבית מדמויות הסדרה מתבססות על סטריאוטיפים נפוצים בחברה האמריקאית. חלק גדול מדמויות המשנה בסדרה קיבלו תפקידים נרחבים יותר לאורך הסדרה ולעתים אף פרקים שלמים התמקדו בהם.

הדמויות הראשיות[עריכת קוד מקור | עריכה]

ארבע הדמויות הראשיות של "סאות' פארק", מימין לשמאל: קני מקורמיק, סטן מארש, קייל ברופלובסקי ואריק קרטמן.
 • סטן מארש (מדובב על ידי טריי פארקר) – הילד הרגיל, הסקרן, המאוזן ונטול התסביכים, בעל הגיון פשוט ובריא והבנה בסיסית ואינטואיטיבית ביחסי אנוש, וידע על החברה ודרך התנהלותה. לעתים קרובות הוא רואה את האמת הפשוטה מאחורי המציאות המעוותת בעוד שאר העולם, לפעמים אף חבריו, מחמיץ אותה.
 • קייל ברופלובסקי (מדובב על ידי מאט סטון) – ילד יהודי נוח לבריות וקל להשתכנע, לבד מבנושאים הקשורים באתיקה ובמוסר, שם הוא מפגין דבקות רבה יותר משל רעיו במוסר המקובל.
 • אריק קרטמן (מדובב על ידי טריי פארקר) – ילד עב בשר, גס לשון ואלים, חמדני, אנוכי, מניפולטיבי, סקסיסטי, הומופובי וגזעני. קרטמן בדרך כלל נוהג לקנטר את קייל על יהדותו (רמז לאנטישמיות), את סטן בטענה שהוא "נקבה" ואת קני על כך שהוא עני. אף שקרטמן החל את דרכו כדמות משנית לסטן וקייל, הפופולריות הרבה לה זכתה דמותו משולחת הרסן הביאה לכך שרבים מסיפורי הסדרה נסובים סביב מזימותיו הכושלות, וסביב מגוון התכונות הרעות שהכותבים מייחסים לו בקלות יתרה. לאורך הסדרה נרמז שהתנהגותו הושפעה באופן ניכר מהעובדה שאף פעם לא היה לו אבא ושאמו היא למעשה אנדרוגינוס, זנותית ומפנקת את אריק במתנות רבות (בעיקר אוכל) ונכנעת באופן תמידי לדרישותיו הרבות.
 • קני מקורמיק (מדובב על ידי מאט סטון) – בן עניים הבא מבית הרוס עם אב אלכוהוליסט וחבריו, במיוחד אריק קרטמן, מנצלים עובדה זו על מנת להשפילו. קני לובש מעיל כתום המסתיר את פניו, דרכו נשמעים בעיקר מלמולים חסרי פשר. דבר אשר מנוצל על ידי יוצרי הסדרה על מנת לאפשר לו לומר דברים גסים במיוחד. הפעמים היחידות שבהן הופיע ללא המעיל הייתה ב"סאות' פארק – הסרט", בפרק בעונה השמינית ובפרק נוסף בעונה השלישית. בעונות הראשונות מת כמעט בכל פרק, ומופיע בפרק העוקב ללא כל הסבר. בסוף העונה החמישית מת לכאורה באופן סופי ונעדר במשך רוב העונה השישית, אך שב בסופה.

דמויות משנה[עריכת קוד מקור | עריכה]

ילדי הכיתה[עריכת קוד מקור | עריכה]

 • ליאופולד "באטרס" סטוץ' (מדובב על ידי מאט סטון) – ילד עליז, נאיבי, מנומס, אופטימי וחסר מזל אשר נוטה לפתח לעתים רבות חרדות, במיוחד כאשר הוא נאלץ להתמודד עם הסבירות שהוריו יענישו אותו. בעקבות הפופולריות הגוברת שלו בקרב מעריצי הסדרה, במהלך העונה החמישית באטרס קיבל תפקיד מרכזי יותר בסדרה. דמותו של באטרס מבוססת על במאי האנימציה של התוכנית, אריק סטו, הרגיש מאוד לרגשותיהם של אחרים.
 • ונדי טסטבורגר (דובבה על ידי מרי קיי ברגמן, אלייזה שניידר, מונה מרשל ואפריל סטיוארט) – בחירת לבו של סטן, המעוררת אצלו את רפלקס ההקאה בכל פעם בה הוא פוגש בה. היא אחת האויבות הגדולות ביותר של קרטמן, פעילה סביבתית וחובבת טבע.
 • קרייג טאקר (מדובב על יד מאט סטון) – הוא ילד בעל קול מנוזל ובעיות התנהגות, נראה לעתים קרובות מחוץ למשרדה של המנהלת או במשרדו של היועץ מאקי. הוא נוהג להציג אצבע משולשת לאנשים אחרים ללא כל סיבה, ונראה שהוא לא ממש מודע להתנהגותו או שאינו עושה זאת בכוונה. התנהגות זו גרמה למעריצים רבים להאמין כי הוא סובל מתסמונת טורט. בעונה ה-19, החל בקשר הומוסקסואלי מזויף עם טוויק בעקבות לחץ חברתי.
 • קלייד דונבן (מדובב על ידי על ידי טריי פארקר) – חברו הטוב ביותר של קרייג. ילד רגיש המרבה לבכות.
 • ג'ימי וולמר (מדובב על ידי טריי פארקר) – ילד נכה, הסובל משיתוק מוחין – מצב המחייב אותו ללכת עם קביים. הילדים הכירו את ג'ימי בעונה החמישית כשהצטרפו לצופים ומיד חברו אליו. טימי, לעומת זאת, קינא בג'ימי על תשומת הלב שקיבל כשסיפר בדיחות, ולבסוף רבו השניים אך השלימו ונהיו חברים טובים מאוד. ג'ימי נכה, כאמור, כעונש מאלוהים להוריו, שצחקו על ילדים נכים כשהיו בתיכון. סובל מגמגום קשה ומתקשה לגמור משפט אבל בכל זאת הוא סטנדאפיסט מצליח בעיר. ג'ימי הוא הילד הישר והאמין בכיתה והוא גם חבר טוב אף על פי שידוע כי גם הוא מרבה לקלל כמו כל שאר הבנים בכיתה והוא גם הילד הראשון בכיתה שקיים יחסי מין ולקח סמים. בעונה ה-19 מתגייס למחתרת של אנשי התקשורת נגד התוכן השיווקי, בעקבות האיסור שחל עליו לחלק את עיתון בית הספר בבית הספר עצמו, לכן חילק אותו בבתי התלמידים ואנשי הצוות ובהמשך גם לכל תושבי העיירה. בעונה 19 פרק 9 ג'ימי מתאהב בלזלי מייארס, פרסומת שמסתווה בגוף של ילדה. לאחר מכן, גילה שיריבו נייתן הוא חלק מקנוניית התוכן השיווקי.
 • טימי בורץ' (מדובב על ידי טריי פארקר) – ילד נכה בעל פיגור שכלי המשתמש בכיסא גלגלים ממונע. מלבד הילדים, איש בעיירה אינו מבין שלטימי יש פיגור שכלי, ורובם חושבים כי התנהגותו המוזרה נגרמת מהפרעת קשב.
 • טוקן בלאק (מדובב על ידי אדריאן בירד) – הילד העשיר ביותר בסאות' פארק וגם האפרו אמריקאי היחיד חוץ משף. טוקן סולד מאזכורים לצבע עורו (מה שקורה הרבה בסדרה). שמו בתרגום חופשי מאנגלית הוא "השחור הסמלי".
 • טוויק טוויק (מדובב על ידי מאט סטון) – ילד היפראקטיבי המכור לקפאין. הוא שותה כל הזמן קפה ויש לו עווית בלתי נפסקת. טוויק החליף את מקומו של באטרס בחבורה הראשית בפרק "פרופסור כאוס" בעונה השישית, אך עזב לאחר ארבעה פרקים והוחלף בטימי. בעונה ה-19, החל בקשר הומוסקסואלי מזויף עם קרייג בעקבות לחץ חברתי.
 • בייבה סטיבנס (מדובבת על ידי ג'ניפר האוול) – החברה הטובה ביותר של וונדי. בדרך כלל היא נחמדה לכולם ואדיבה, והיא רואה את הצד הטוב ביותר באנשים. עם זאת, מספר פעמים היא הוכיחה שהיא עלולה להיות מסוכנת. בנוסף יש לה מיומנות בשימוש בכלי נשק חמים והיא גרמה פעמיים למותו של קני.
 • רבקה "רד" טרנר (מדובבת על ידי מונה מרשל) – רבקה, המכונה על ידי חבריה 'רד' היא חברתן הטובה ביותר של וונדי ובייבה. היא ילדה ג'ינג'ית בעלת מזג חם, וכשהיא מתעצבנת היא נוהגת לצעוק ולקלל אנשים. למרות האופי הבוטה שלה, היא הילדה הפופולרית ביותר בכיתה.
 • לזלי מייארס (מדובבת על ידי אפריל סטיוארט) – ילדה שהצטרפה לסדרה בעונה 19 פרק 2. בעונה 19 פרק 8 מתגלה שלזלי היא בעצם פרסומת שלקחה גוף של בן אדם.

בני משפחתם של הדמויות הראשיות[עריכת קוד מקור | עריכה]

 • רנדי מארש (מדובב על ידי טריי פארקר) – אביו של סטן. גאולוג המאייש את תחנת חיזוי רעידות האדמה של העיירה. הוא היחיד בעיר שעוסק במדע (מלבד ד"ר מפסטו - ראה בהמשך) ועל כן פונים אליו בכל סוגיה מדעית. רנדי הוא אבא אמריקאי טיפוסי למדי שאוהב לשתות בירה עם חברים בפאב וללכת מכות עם אבות של בנים מקבוצת הבייסבול המתחרה נגד בנו. הוא יחסית ליברלי ודמוקרטי בהשקפותיו ודיעותיו הפוליטיות. בנוסף, הוא קצת היפוכונדר, נסחף בקלות, נוטה להתפס וליצור פאניקה ציבורית ולהיסחף עם ההמון, ובאופיו הוא אידיוט. בעונה 18 מתגלה שרנדי הוא הוא למעשה הזמרת המפורסמת לורד, דבר שהוא מסתיר מקרוביו (למעט סטן). בעונה ה-19 הצטרף לאחוות ה-PC (תקינות פוליטית) לגמרי במקרה (במקור הוא בא אליהם על מנת לבקש מהם שקט ולשוחח עימם) והחל לפעול לשינוי העיירה בפעולות כגון הבאת סניף של רשת מרכולים גדולה. לאחר מכן מסתבר שהוא נוצל כחלק מהתוכן השיווקי ובסוף העונה מגרש רנדי את הסניף שהתרומם מעל לפני האדמה. בעונה ה-20 בעקבות מקרי גרגרי הזכרונות (גרגרים מדברים שגורמים לכל האוכל אותם לשקוע בנוסטלגיה) להקים סדנת גמילה מהם ובהמשך נדבק מהמיץ שניתז עליו על ידי קייטלין ג'נר ובהמשך הדביק את בנות משפחתו.
 • שרון מארש (דובבה על ידי מרי קיי ברגמן, אלייזה שניידר ואפריל סטיוארט) – אמו של סטן, נשואה לרנדי. שרון מוצגת כאישה חכמה מאוד וצודקת ומבינה את כל מה שרנדי לא. ככל הנראה, שרון היא הדמות הנורמלית ביותר בסדרה.
 • שלי מארש (דובבה על ידי מרי קיי ברגמן, אלייזה שניידר ואפריל סטיוארט) – אחותו הגדולה של סטן, בעלת רסן בשיניים. אינה מחמיצה אף הזדמנות להתעלל באחיה.
 • סבא מארש (מדובב על ידי טריי פארקר) – אביו של רנדי, על כיסא גלגלים, זקן מאוד ושונא את החיים. בנוסף הוא קורא לנכדו בילי ומאוד לא רוצה שיגדל להיות הומו.
 • ג'ימבו קרן (מדובב על ידי מאט סטון) – דודו השמרני, הלאומני וחובב הצייד של סטן. אינו נפרד מידידו מזמן מלחמת וייטנאם, נד. מנהל חנות לממכר נשק בעיר.
 • ג'ראלד ברופלובסקי (מדובב על ידי מאט סטון) – אביו של קייל, יהודי חובש כיפה ועורך דין במקצועו. פועל בעונה העשרים כטרול באינטרנט, דבר המביא לו סיפוק ופריקת עצבים.
 • שילה ברופלובסקי (דובבה על ידי מרי קיי ברגמן ומונה מרשל) – אמו של קייל, אמא יהודייה סטריאוטיפית. שילה היא אמא מאוד מגוננת וחונקת, ובדרך כלל מאשימה אחרים בהשחתת נפשו וחינוכו של בנה, ומוכנה להפוך עולמות כדי להגן על נפשו הרכה (אף על פי שבכך היא כמעט גרמה למותו מספר פעמים). במקור מגיעה מניו-ג'רזי.
 • אייק ברופלובסקי (מדובב על ילדים שונים של חברי צוות ההפקה של התוכנית) – אחיו המאומץ של קייל שהגיע מקנדה (אפשר להבחין לפי צורת הראש והדיבור) ועבר ברית מילה בגיל מאוחר. אייק נחשב גאון ועל אף גילו הצעיר (בן שלוש) הוא נמצא בגן ילדים בחברתם של ילדים בני חמש, קורא ספרים וצופה בחדשות. קולו של אייק מורכב מהקלטות של אחד הילדים הקטנים של אחד העובדים על הסדרה.
 • ליאן קרטמן (דובבה על ידי מרי קיי ברגמן, אלייזה שניידר ואפריל סטיוארט) – אמו של אריק קרטמן. משרתת את בנה כעבד כנוע, ומפטמת אותו כאוות רצונו וכאוות נפשו. ליאן הוצגה תחילה כמתירנית מאוד מבחינה מינית, אך בהמשך הסדרה התברר כי היא מחוננת באיברי רבייה גבריים ונשים כאחד, ובפועל היא גם אביו של קרטמן ואף מרביצה לו לעתים רחוקות כגבר בעל רמת טסטוסטרון גבוהה (עונה 7). בעונה ה-14 (200 ו-201) מתברר שכל הסיפור של שני איברי רבייה הוא שקר שנועד על מנת להגן על קרטמן.
 • סטיוארט מקורמיק (מדובב על ידי מאט סטון) – אביו של קני. גזען דרומי עני טיפוסי וחובב אלכוהול.
 • קרול מקורמיק (דובבה על ידי מרי קיי ברגמן, אלייזה שניידר ואפריל סטיוארט) – אמו של קני, אשר לה מבטא דרומי וחולצת "I'm with stupid" שמצביעה על בעלה.
 • קווין מקורמיק (דובב על ידי טקיי פארקר) – אחיו הגדול של קני.
 • קארן מקורמיק (דובבה על ידי סלסט חבייר) – אחותו הקטנה של קני.
 • סטיבן כריס סטוץ' (מדובב על ידי טריי פארקר) – אביו של באטרס, הידוע בכך שהוא מרתק את באטרס בכל פעם שהוא עושה משהו לא לרוחו. לפעמים סטיבן מתנהג בצורה אלימה כלפי בנו ואף מתברר שהוא הומוסקסואל ובוגד באשתו ביום נישואיהם. בתחילת הסדרה שמו היה כריס.
 • לינדה סטוץ' (דובבה על ידי מרי קיי ברגמן ומונה מרשל) – אמו של באטרס, נשואה לסטיבן סטוץ' ומתברר שיש לה הפרעות ניקיון עקב בעלה ההומוסקסואל.

דמויות משנה נוספות[עריכת קוד מקור | עריכה]

 • מר הרברט גריסון (מדובב על ידי טריי פארקר) – מורה בבית הספר היסודי. בתחילה מר גריסון היה בהכחשה לגבי נטיותיו המיניות עד כדי כך שנהג להפגין לעתים תדירות הומופוביה מדומה. כמו כן, בעונות הראשונות מר גריסון נראה תמיד עם בובת יד בשם "מר כובע" כאשר הוא נהג לציין לעתים רבות כי מר כובע הוא הומוסקסואל. בהמשך מר גריסון נעלם לאחר שהוא החליט לחיות בבידוד על הר, ובסופו של דבר הוא יצא מהארון והחליט לחזור ללמד בבית הספר היסודי. המנהלת ויקטוריה סירבה בתחילה להעסיקו בטענה שבית הספר לא מעסיק הומוסקסואלים. הוא הורשה לחזור בסופו של דבר כגנן. בהמשך, בעקבות כניסתו של חוק חדש, הותר למר גריסון לשוב וללמד את תלמידי כיתה ד'. במהלך העונה התשיעית, מר גריסון עובר ניתוח לשינוי מין ולאחר מכן משנה את שמו לג'נט גריסון. בעונה ה-12 ג'נט עוברת ניתוח שמחזיר את מינה בחזרה מנקבה לזכר. בעונה התשע עשרה החל להתעסק בפוליטיקה בעקבות ריבוי הפליטים מקנדה. שב לסאות' פארק על מנת להילחם בתוכן הפרסומי. נהיה בן זוגה של קייטלין ג'נר באותה עונה. בעונה העשרים הוא בעל ידיים ופנים שזופים, ומתמודד מול הילרי קלינטון על הנשיאות ומנצח באמצעות המיץ של גרגירי הזיכרון. עבר ניתוח פלסטי בפניו והתחיל לחבוש פאה, וסגר חשבון עם כל מי שהרגיז אותו.
 • מר מאקי (מדובב על ידי טריי פארקר) – יועץ בבית הספר היסודי. בעל ראש גדול באופן לא פרופורציונלי. נוהג לסיים כל משפט במילה "מ'קיי" (פ'סדר). מר מאקי פוטר מבית הספר לאחר שהביא לכיתה מריחואנה לצרכים חינוכיים והיא נעלמה. במהלך אותה העת הפך להיפי, אך לבסוף, בעזרת תושבי סאות' פארק, חזר למוטב. אחראי לפיטוריה של המנהלת ויקטוריה. דמותו מבוססת על היועץ שהיה בבית הספר בו למד טריי כנער.
 • מר עבד (מדובב על ידי ג'ון האנסן) – המאהב ההומוסקסואל וחובב הסאדו-מאזו של מר גריסון.
 • המנהלת ויקטוריה (דובבה על ידי אלייזה שניידר ואפריל סטיוארט) – המנהלת של בית הספר היסודי של סאות' פארק. שמה הוא משחק מילים באנגלית על שמה של השחקנית ויקטוריה פרינסיפל. בעלת שיער בלונדיני מתולתל ומשקפיים. ויקטוריה נוהגת לעתים תכופות להתייעץ עם מר מאקי לגבי הבעיות שמתחוללות בבית הספר. פוטרה בתחילת העונה התשע עשרה עקב הבעיות שמתחוללות בבית הספר והוחלפה על ידי המנהל פי.סי. שבה לסאות' פארק לאחר שהיא הבינה שהיא הוחלפה ללא הודעה מוקדמת, וגילתה שהאחראי לכך היה מר מאקי.
 • השוטר ברבריידי (מדובב על ידי טריי פארקר) – השוטר של העיירה. אידיוט מושלם אשר איננו כשיר כלל לתפקיד אותו הוא מבצע, וכמו כן אינו יודע לקרוא. פוטר מתפקידו פעמיים בעונה התשע עשרה עקב תקריות ירי בלתי מתוכננות בבני מיעוטים והצטרף למחתרת של אנשי התקשורת נגד התוכן השיווקי שהם הסבירו לו שהתוכן השיווקי עמד מאחורי זה, לאחר מכן לא שב יותר לתפקיד. משתמש בכספו על מנת לממן תרופות לכלבתו החולה.
 • ביג גיי אל (מדובב על ידי מאט סטון) – גבר הומוסקסואל סטריאוטיפי. בהמשך הסדרה מנהל מערכת יחסים עם מר עבד.
 • נד גרבלאנסקי (מדובב על ידי טריי פארקר) – חברו הטוב של ג'ימבו. נד נוהג תמיד לחבוש בנדנה ומשקפי שמש. הוא אוהב לצוד. נד איבד את ידו הימנית במלחמת וייטנאם. הוא מדבר רק בעזרת מתקן מיוחד בעקבות עישון יתר, ובשל כך קולו נשמע מוזר, מונוטוני ומתכתי.
 • ישו (מדובב על ידי מאט סטון) – מתגורר בעיירה והוא המנחה של תוכנית אירוח בתחנת הטלוויזיה המקומית.
 • מיסטר הנקי (מדובב על ידי טריי פארקר) – פיסת צואה מואנשת. נוהג בכל שנה, בערב חג המולד, לצאת מהאסלה ולהביא מתנות מלוכלכות לילדים.
 • מארי מקדניאלס (דובבה על ידי מרי קיי ברגמן ואלייזה שניידר) – ראש העיר של סאות' פארק. לראש העיר לא באמת אכפת מהעיר והתושבים, והיא מחפשת כל הזמן רק דרכים להתפרסם ולפרסם את העיר. אך היא תעשה הרבה כדי להגן על העיר. אבל רב הזמן היא עושה את זה ממניעים אגואיסטיים. היא אישה סנובית, אגואיסטית ומתנשאת.
 • ד"ר אלפונס מפסטו (מדובב על ידי טריי פארקר) – המדען המטורף של סאות' פארק. נוהג לבצע ניסויים שונים והכלאות של כל מיני יצורים. נוהג להסתובב עם יצור קטן ומוזר בשם קווין.
 • טרנס ופיליפ (מדובב על ידי מאט סטון וטריי פארקר) – צמד קומיקאים קנדים שמככבים בתוכנית בידור, שעיקרה מפגן נפיחות בלתי פוסק, בה נוהגים הילדים לצפות בקביעות. ב"סאות' פארק – הסרט" יש לשניים תפקיד מרכזי יותר, כמי שמעוררים את המלחמה בין ארצות הברית לקנדה.
 • טאולי (מדובב על ידי ורנון צ'אטמן) – מגבת מדברת המכורה לסמים.
 • הסמל האריסון ייטס (מדובב על ידי טריי פארקר) – בלש המשטרה של המחוז בו נמצאת העיירה סאות' פארק.
 • המנהל פי. סי. (מדובב על ידי טריי פארקר) -המנהל החדש של בית הספר היסודי של סאות' פארק. הנחיל בבית ספר משטר של תקינות פוליטית, דבר שנראה רק לכאורה על פני השטח ומסתבר לבסוף שהוא חלק מתוכן שיווקי אחד גדול, לאחר שגילה את זה הוא ניהל מלחמה פרטית משלו נגד התוכן השיווקי שלבש צלם אנוש, ולאחר מכן המשיך לכהן בתפקיד המנהל.

דמויות משנה בולטות שנהרגו[עריכת קוד מקור | עריכה]

 • פיפ פיראפ (דובב על ידי מאט סטון) – ילד בריטי יתום, בעל מבטא בריטי ניכר. הילדים נהגו להציק לו לעתים קרובות. עקב התעללותיו בו למד לשחק מחניים טוב מאוד, דבר שמביא לפציעתם במשחק נגד סין. פיפ נרצח בעונה ה-14 על ידי ברברה סטרייסנד. משפחתו המאמצת נראית רק פעם אחת בפרק השישי בעונה הראשונה.
 • שף (דובב על ידי אייזיק הייז) – הטבח האפרו אמריקני של קפיטריית בית הספר. משמש מקור סמכות ידידותי לילדים, המעלים בפניו שאלות הקשורות במין ובמיניות, ונענים על ידי השף – המוצג כרב-מג מיני, בתשובות ובשירים שיש בהם רימוזים מיניים בוטים. דמותו של השף הומתה המתת חסד בתחילת העונה העשירית בשל התנגדותו של הייז למסרים סטיריים אנטי-דתיים בסדרה.
 • גברת דיאן צ'וקסונדיק (מדובבת על ידי טריי פארקר) – מורה לשעבר בבית הספר היסודי אשר נפטרה במהלך העונה השישית. פירוש שמה של הגברת באנגלית הוא "נחנקת מזין". ניהלה רומן עם יועץ בית הספר, מר מאקי, ובעקבות הרומן מצאה את מותה במהלך העונה השישית.
 • גברת ורוניקה קראבט'רי (דובבה על ידי מרי קיי ברגמן ואלייזה שניידר) – נהגת האוטובוס של בית הספר. נרצחה בעונה השמינית על ידי רוצח סדרתי.
 • סדאם חוסיין (דובב על ידי מאט סטון) – בסדרה דמותו של סדאם חוסיין בעלת הופעה וגינונים שונים באופן קיצוני מסדאם חוסיין האמיתי. בסדרה סדאם חוסיין מנהל מערכת יחסים הומוסקסואלית עם השטן. השטן בסופו של דבר הורג אותו ב"סאות' פארק – הסרט".