סברי מרנן (סדרת טלוויזיה)

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
סברי מרנן
סמליל הסדרה
סוגה קומדיית מצבים
יוצרים רובי דואניאס
יניב פולישוק
כותבים רובי דואניאס
יניב פולישוק
ימית סול
אלי דראי
בימוי רובי דואניאס
שחקנים דביר בנדק, רותם אבוהב, יונה אליאן, יהורם גאון, סנדרה שדה, טוביה צפיר, עדנה בליליוס, ימית סול, עמי סמולרצ'יק, קובי מרציאנו, תמרה קליינגון, יניב פולישוק, תום אבני, ליאת הר לב (עונות 1–2), ירדן ברכה (עונה 3)
ארץ מקור ישראל
שפות עברית
מספר עונות 3
מספר פרקים 122
הפקה
מפיק נאוה קולטון
עינת זילבר
חברת הפקה טדי יזמות והפקות
מוזיקה דורית ראובני - "מי אוהב את השבת"
אורך פרק 23-30 דקות
שידור
רשת שידור בישראל קשת, ערוץ 2 (עונות 1-3)
קשת 12 (עונה 4)
תקופת שידור מקורית 4 באוגוסט 2011 – רץ
קישורים חיצוניים
אתר הסדרה, בפורטל "mako"
דף הסדרה ב-IMDb

סברי מרנן היא סדרה קומית ישראלית המשודרת החל מאוגוסט 2011 בערוץ 2 במסגרת "שידורי קשת". הסדרה נוצרה על ידי רובי דואניאס ויניב פולישוק. הסדרה מופקת על ידי טדי יזמות והפקות ומצולמת באולפני ברודקאסט.

ב-2014 החל ביוון שידורה של גרסה מקומית ל"סברי מרנן" - "Το σόι σου". באפריל 2015 החל שידור העונה הראשונה של גרסה אמריקאית לסדרה, ששמה "Your Family or Mine", ומשודרת ברשת TBS[1][2].

עלילה[עריכת קוד מקור | עריכה]

העלילה מתארת את סיפורה של משפחה ישראלית בה מתקיימים נישואים בין-עדתיים, ובאופן קומי את הסטיגמות העדתיות. משפחת חסון היא משפחה מזרחית ממוצא צפון אפריקאי, ומשפחת רוזן היא משפחה אשכנזית, ממוצא מזרח אירופי משווידניצה.

הסדרה עוקבת אחרי שי ושני, צאצאי שתי המשפחות תוך הצגת סיטואציות קומיות המתרחשות בעת ביקוריהם אצל הוריהם בימי שישי בערב לצורך הקידוש המסורתי (ממנו נגזר שם הסדרה) וארוחה מסורתית. הביקורים מתקיימים לסירוגין אצל רחל, סילבן ומירב חסון, לשם מגיעים גם אורנה ומשה כץ ושתי בנותיהם, ואלין ומני וילדיהם, ואצל פנחס וריקי רוזן, לשם מגיעים מיכל ואיתמר (ולעתים יחד עם ילדיו), אדם, ובת זוג המתחלפת כמעט מדי מפגש.

כיוון שהסדרה עוסקת בשוני שבין שתי המשפחות הופקו לפתיח הסדרה שלוש גרסאות, כאשר בתחילת כל פרק מופיעה אחת הגרסאות הרומזת באיזו משפחה יעסוק הפרק ובגרסת הפתיח השלישית רואים את שי שני ובנותיהם מתפצלים לשתיים והולכים לשתי המשפחות. וזה אומר שבפרק יראו את שתי המשפחות. ואכן יש דילמות בין כל משפחה בפני עצמה ולכל אחד יש מה לומר על השני. ריקי חושבת שהחינוך האירופאי טוב יותר ורחל חושבת שריקי מכבסת אוכל.

תבנית הפרקים[עריכת קוד מקור | עריכה]

לפרקים בסדרה יש תבנית קבועה. בראשית כל פרק מוצג מבוא בן כדקה וחצי, שבו שי ושני היושבים בקדמת המכונית המשפחתית. לעתים שי הוא הנהג, ולעתים הנהגת היא שני. המצלמה מתמקדת בשיחתם של שי ושני, ובתחושותיהם ביחס למפגש המשפחתי אליו הם נוסעים. הבנות יושבות בספסל האחורי, ומצותתות לשיחה, והערותיהן הבלתי צפויות, משליכות אור קומי נוסף על הסיטואציה, שלעתים השחקנים רומזים שהיא מבדחת אף אותם.

לאחר המבוא, בא הפתיח שבו יש מעין אירוע צילום משפחתי של כל בני שתי המשפחות המתגודדים לבושי מחלצות. שי ושני ניצבים במרכז במת הצילום. בני משפחת חסון, ובכלל אלו גם שני, הדורים בלבן, עומדים משמאלם של בני הזוג (ועל כן בצידה הימני של התמונה שהיא מוצגת לצופה מנקודת ראותו של הצלם המשפחתי הבלתי נראה.) מן הצד השני, ניצבים בני משפחת רוזן הדורים אף הם אך בשחור. אחת מהבנות של שי ושני לבושה בלבן ועומדת מלפניה של שני, והבת האחרת הלבושה בשחור, עומדת מלפניו של שי.

לאחר הבזקי הצילום, פונים בני משפחת חסון לצידה הימני של התמונה, ובני משפחת רוזן שמאלה. אם הפרק עתיד להתרחש בבית משפחת חסון או להיות קרוב יותר למשפחת חסון מאשר למשפחת רוזן שי, שני, ושתי הבנות מצטרפים לבני משפחת חסון. ובכל זאת, שי מתמהמה מעט ואף מביט רגע לאחור אל משפחת רוזן המתרחקת. תמונת ראי של הכוריאוגרפיה מוצגת כאשר הפרק עתיד להתרחש בבית משפחת רוזן, או להתמקד יותר במשפחת רוזן על פני משפחת חסון.

רוב הפרקים מציגים מפגש משפחתי אשר במרכזו הקידוש על היין ואמירת סברי מרנן על ידי המקדש, וסעודה משפחתית חגיגית. אולם, הפרקים בדרך כלל מתמקדים באירועים לפני הקידוש: הגעתם של בני המשפחה המורחבת לבית המארח, ו"נשנוש" מטעמים במטבח טרם הארוחה. בבית משפחת רוזן עטים הגברים על השניצלים, ובבית משפחת חסון, על מטעמי ה"מז'לוף" - שם אשר נטבע על ידי יוצרי הסדרה והמציין מאכל בלתי ידוע שצבעו צהוב. בבית משפחת רוזן, הארוחה עצמה מורכבת מ"שלופס" ומ"שלייקלעך" - אף הם מונחים שבריאתם במוח היוצרים, ואשר נתפסים כמבחילים על ידי מרבית הסועדים.

בסוף כל פרק, שי ושני ובנותיהם יישובים במכונית, ומסכמים את רשמיהם מהמפגש, תוך שהבנות מצותתות, ומקניטות בהערותיהן. טעויות צילום (פיספוסים) מוצגות בתום צילום הדקה וחצי במכונית.

התייחסות הדמויות אל שחקניהם ועל היות הסדרה סדרה[עריכת קוד מקור | עריכה]

פעמים רבות במהלך הסדרה מתייחסות הדמויות לשחקניהם ולאופי הסדרה, לדוגמה במשפטים הבאים מתייחסות הדמיות לסדרה: בפרק "הפורמט", מציע מני חסון לעשות סדרה "שבה מפורסמים משחקים משפחה, ובכל פרק קורה בתוך אותה משפחה משהו אחר". תיאור זה הוא תיאור כמעט אחד לאחד לסדרה עצמה. או לדוגמה, שי רוזן אמר בשלב מסוים "כל ביקור כזה אצל ההורים זה פרק". ואכן, בסדרה כל ביקור כזה הוא פרק. כמו כן, מתייחסות הדמויות אל שחקניהם (לרוב בצורה צינית). כך לדוגמה, אומר סילבן חסון (שמשחק יהורם גאון) שהוא איננו שחקן טוב, וכמו כן מצוין שהוא שר בצורה נוראית למדי (מה שכמובן "צוחק" עליו, משום שיהורם גאון הוא שחקן וזמר מפורסם ונחשב). דוגמה אחרת היא ששי רוזן אומר שהוא חושב שהוא יכול להיות מנחה טלוויזיה מעולה ונתקל בזלזול מאשתו, שני. במציאות שחקנו של שי רוזן דביר בנדק הוא מנחה תוכניות טלוויזיה רבות ונחשב לאחר ממנחי הטלוויזה המפורסמים ביותר בישראל.

דמויות[עריכת קוד מקור | עריכה]

דמויות ראשיות[עריכת קוד מקור | עריכה]

 • שי רוזן (דביר בנדק): בנם של ריקי ופנחס רוזן. נשוי לשני רוזן. עד לעונה השנייה התגורר בתל אביב ולאחר מכן עבר להתגורר בפתח תקווה. שי הוא אב ובעל אוהב. בעונה הראשונה והשנייה נהג לפלרטט בעדינות עם הנשים שהתלוו לאחיו אדם, לביקור בבית משפחת רוזן. הוא נהג להציג את עצמו לנשים אלו, על ידי הושטת ידו ללחיצה, העלאת חיוך חם על פניו ובאמירה לבבית, "נעים מאוד, שי." הוא התקשה להסתפק בהצגת עצמו פעם אחת בלבד בפני אותה אישה. שי מצוי לעתים קרובות בין הפטיש (אמו ריקי, האנטגוניסטית של הסדרה), והסדן (הלא היא אשתו, שני). הוא אף מוצג לפעמים כקמצן. בעונה השלישית מצוין שהוא ושני עברו לבית פרטי. בסוף העונה השלישית הוא ושני, בעקבות העבודה שלו, עוברים לגור בפיניקס.
 • שני רוזן (רותם אבוהב): בתם של סילבן ורחל חסון. נשואה לשי רוזן. שני שרויה בחרדה מתמדת מהביקורת לה היא זוכה מריקי. העונה השנייה מתחילה כששני מצויה בשלב הריון מתקדם, והיא יולדת במהלכה. לשני ולשי שלוש בנות. שני ידועה בהיותה חמת מזג וכועסת על התערבותה של ריקי בגידול הבנות. היא נוזפת בשי על יחסו לנשים אחרות כאשר הוא נוטה להציג את עצמו בפניהן מספר פעמים. בסוף העונה השלישית שני ושי עוברים עם בנותיהן לפיניקס ונפרדים מהמשפחה,
 • בנות (גלי שמיר ושיר דויד עונה 1–2, ניצן צוק ורוני ראובן עונה 3): בנותיהם של שי ושני אשר אינן מוצגות בשמן בסדרה, וניתן להן תפקיד מינורי. במהלך העונה השנייה, נולדת הבת השלישית. נדמה שהדמויות המופיעות בסדרה מודעות היטב לכך שישנו טאבו על איזכור שמות הילדות. והן אף מתבדחות על כך, במין ארס-טלוויזיה שכזה, לקראת תום העונה השנייה.

משפחת רוזן[עריכת קוד מקור | עריכה]

 • רבקה (ריקי) רוזן (סנדרה שדה): אמם של שי, איתמר ואדם ורעייתו של פנחס. ריקי המוצגת בדמות ה"פולניה הקלאסית" ממררת את חייהם של כל בני המשפחה, הן באמצעות הערות פוגעניות, התכחשות אליהן באמירה "מה כבר אמרתי", והן באמצעות התערבות בוטה בחייהם. בין השאר, היא תופסת את בני משפחת חסון כנחותים, ומרבה לבקר את שני. ריקי מושלת בביתה ביד רמה, מגלה תאווה כמעט בלתי נשלטת לכסף, מתקשה בנתינה ובשלנית גרועה, המרבה להפשיר מאכלים שאותם בישלה קודם.
 • פנחס רוזן (טוביה צפיר): אביהם של שי, איתמר ואדם רוזן ובעלה של ריקי. ניכר בו שהסכין עם שליטתה של ריקי, אם כי הוא מודע לקשיים הגלומים באישיותה, ומנסה ששאר בני המשפחה להתמודד עם אלו. אדם נעים הליכות ושוכן שלום, נוטל תרופות בכמות שאינה הגיונית.
 • אדם רוזן (תום אבני): בנם הצעיר של ריקי ופנחס. רווק הולל, אשר מחליף בנות זוג חטובות ויפות תואר בקצב מהיר. ריקי שופטת את בנות זוגו על פי מידת הרכוש וההכנסה אשר הן צפויות להביא לקשר. בעונה השלישית הוא נמצא בקשר רציני עם בת זוגו, ספיר והם יוצאים כבר כמעט שנה. ואף רוצה להציע לה להתחתן איתו.
 • איתמר רוזן (יניב פולישוק): בנם של פנחס וריקי. גרוש מסמדר רוזן ואב לשני ילדים מנישואין אלו, התחתן בשנית עם מיכל רוזן והתגרש ממנה לפני העונה השלישית ולכן חזר לגור עם הוריו. בעל אופי ילדותי, העוויות וביטויים אופייניים. הסדרה מאזכרת באורח תדיר את השפשפת ושלפוחית השתן הרגיזה מהן הוא סובל. בעונה הראשונה מתואר כעובד ביזמות, בשנייה הוא מובטל. בעונה השלישית דמותו מתחלפת עם דמותו של אדם מבחינת קשר משפחתי, כאשר איתמר גרוש בשנית ומביא כל שבוע בחורה לעומת אדם שבמערכת יחסים רצינית. עובר לגור עם מירב בסוף העונה השלישית בעקבות המעבר של שי ושני לאריזונה, וכן הוא מקבל גם את מכוניתם.
 • מיכל רוזן (ליאת הר לב) (עונות 1-2[3], אורחת בעונה 3): אשתו של איתמר. מוצגת כדמות ילדותית ו"חסרת טקט" אשר מכורה לאלכוהול. צמחונית, ומרבה לעסוק בטכניקות רוחניות שונות. מיכל נאנקת תחת ביקורתה של ריקי, והעדפתה הברורה של סמדר. התגרשה מאיתמר לפני העונה השלישית.
 • ספיר כהן (ירדן ברכה) (עונה 3): חיה בנווה עוז, פתח תקווה. חברה של אדם מהעונה השלישית. היא ואדם יוצאים כבר שנה והם מוכיחים לכולם שהקשר בניהם רציני. בהמשך הם עוברים לגור יחד לאחר שאדם נתן לה את המפתח לדירתו. ריקי מתגרה בה ומתנהגת אליה כנחותה בגלל מוצאה לעתים קרובות. מוצאת בסוף העונה השלישית טבעת נישואים שאדם קנה עבורה בתא הכפפות של המכונית.

במשפחת רוזן מופיעות גם הדמויות הללו בתדירות מסוימת:

 • סמדר רוזן (נינה קוטלר): גרושתו של איתמר, ואמם של שני ילדיו. ריקי תופסת את סמדר כאישה האידאלית, היא מרבה לקונן על גירושיהם של איתמר וסמדר, וליחל לחזרתם של השניים. נשאה בשנית לפני העונה השלישית. משתתפת ב"מפוצצות" (פארודיה על "מעושרות").
 • רז רוזן (ניב שטיינגרט): בנם הבכור של איתמר וסמדר, המוצג כנער העסוק תדיר במשחקי מחשב, ולראשו אזניות נצחיות. בפרק ה-39 של העונה הראשונה, כשהוא נאלץ להסיר את האזניות ולחדול ממשחקי מחשב, אמירותיו הנאיביות כביכול, קולעות בנקודות רגישות של בני המשפחה, ומעליבות אותן עמוקות.
 • שלמה/שלומית פינקוס (דב גליקמן): אח של ריקי. טרנסג'נדר הומוסקסואל ששינה את מינו מהפרק האחרון של העונה הראשונה, התגרש מאשתו ורה וכעת נשוי לאלכס.
 • טובה יעקובסון (רבקה גור): אחותו של פנחס רוזן, שאינה מדברת עמו כבר כמעט שלושים שנה.
 • חנה פינקוס (רות גלר) (עונה 1-2): אמם של ריקי ושלמה, אשר מתוארת כ"פולנייה האולטימטיבית", אפילו יותר מבתה ריקי. נפטרה בפרק השני מסוף העונה הראשונה (פרק 41).
 • שמואל פינקוס (סימון רוזנפלד) (עונה 1): אחיה של חנה פינקוס. נפטר בפרק ה-17 של העונה הראשונה.
 • מלי טננבלט (אפרת רייטן) הוזכרה רבות לאורך העונות, אך למעשה הופיעה רק בעונה הראשונה. חברה של ריקי מהקאנטרי. אלמנה. נראית צעירה מאוד לגילה בזכות לא מעט ניתוחים פלסטיים שעברה. יצאה עם אדם, בנה של ריקי.

משפחת חסון[עריכת קוד מקור | עריכה]

 • רחל חסון (יונה אליאן): אם משפחת חסון, ובשלנית מחוננת. מבין תבשיליה מוזכרים רבות ה"מז'לוף" וה"בולטים" (תבשילים אלו הם פרי דמיונם של יוצרי הסדרה). היא נתפסת כאישה חמה ולבבית המסוגלת להתמודד עם דאגת כל אחד מבני המשפחה, לתמוך בו, לעודד אותו, עד שרוחו נרגעת.
 • סילבן חסון (יהורם גאון): נשוי לרחל, ולהם חמישה ילדים. סילבן הוא טיפוס משפחתי, ביתי וחם, היפוכונדר מעט, ונוטה להדגיש את דבריו בתנועות ידיים ובהטעמות קול. לסילבן ורחל ארבע בנות: שני רוזן, מירב, התאומות אורנה כץ ואפרת (שם משפחה לא ידוע), ובן הצעיר מכולן (פרט למירב), מנחם (מני).
 • מירב חסון (עדנה בליליוס): בתם הצעירה של סילבן ורחל. רווקה מובטלת אשר מתגוררת בבית הוריה. מירב מצליחה להוציא בתואנות שונות סכומי כסף נכבדים משלושת אחיה, אך היא חיה בעיקר על חשבונם של הוריה, המייחלים לנישואיה ועזיבתה את הבית. מירב מרבה ב"דייטים", ומנסה לעגוב על כל גבר פנוי הנקלע לסביבתה, וזו הסיבה שאדם רוזן מנסה להתחמק ממנה בכל פעם ששתי המשפחות המורחבות נפגשות. מערכות היחסים שמירב יוצרת הן לעולם קצרות ימים, ואחת דינן, להסתיים במפח נפש כבד של מירב. בסוף העונה השנייה התארסה למשה פרסטר וכנראה התגרשה לפני העונה השלישית. בסוף העונה השלישית עוברת לגור עם איתמר, בעקבות המעבר של שי ושני לאריזונה.
 • אורנה כץ (ימית סול): אורנה היא בתם של רחל וסילבן חסון. אחותה התאומה של אפרת, כאשר סימן ההיכר המבחין ביניהם הוא משקפי הראיה המונחים על אפה של אורנה. לאורנה יש נטייה ל"תאונות" קלות, אשר לרוב מסתיימות בהכתמת בגדיה החגיגיים.
 • משה כץ (עמי סמולרצ'יק): בעלה של אורנה. משה נחשב ל"טמבל" של המשפחה, וסילבן נוהג להכותו בעיתון מגולגל, ספק בצחוק, ספק ברצינות, כל אימת שהוא נתפס במעשה אווילי. אורנה מצידה נוהגת להגן על כבודו של משה וניכר בה שהיא אוהבת אותו מאוד.
 • מנחם (מני) חסון (קובי מרציאנו): בנם של רחל וסילבן, וקרוי על שם סבו (אבא של סילבן). נשוי לאלין, ולהם 4 ילדים, שלוש בנות בשם: אלה, מאיה ודריה, ובן זקונים בשם סיוון, הנכד היחיד ממין זכר של סילבן ורחל. מרבה לאכול מז'לוף ובהמשך אלין אוסרת עליו להביא אוכל הביתה בטענה שהמקפיא בביתם מלא באוכל שהביא בעבר.
 • אלין חסון (תמרה קלינגון): אשתו של מני. ממוצא רוסי. מעשית, חדה ונמרצת. במהלך הסדרה מפגינה פעמים רבות יכולת טכנית גבוהה.

במשפחת חסון מופיעות גם הדמויות הללו בתדירות מסוימת:

 • אפרת חסון (ימית סול): אחותה התאומה של אורנה. אפרת מתגוררת בלוס אנג'לס ולה בעל בשם מייק ושתי בנות, ג'יזל ורייצ'ל. עשתה ניתוח להגדלת חזה לפני העונה השלישית. חגגה לג'יזל בת מצווה רפורמית בירושלים בעונה השלישית. חוץ ממנה אף אחד מבני משפחתה לא יודע אף מילה בעברית.
 • שנטל כץ (אופיר נדבורני): בתם של אורנה ומשה. חברתה קורל תמיד עוזרת למשפחה עם בעיות של המחשב. בסוף העונה השנייה חגגה בת מצווה יחד עם בריתת הבת של שי ושני.
 • אהרון כץ (קובי פרג'): אחיו של משה כץ, נפגש מדי פעם עם המשפחה באירועים משפחתיים ובדרך כלל מעורר ויכוח.
 • יעקב (ששי קשת) (עונה 3): שכנם של רחל וסילבן, אשר סילבן חושד שרחל מנהלת רומן עמו.
 • מייק (יפתח אופיר) (עונה 3): בעלה של אפרת. דובר אנגלית בלבד. יהודי רפורמי.

שידור הסדרה[עריכת קוד מקור | עריכה]

הסדרה משודרת בערוץ 2 במסגרת "שידורי קשת". פרק הבכורה של הסדרה שודר ב-4 באוגוסט 2011 וזכה ל-27.9% רייטינג, פרק סיום העונה רשם נתון יפה של 29.1% רייטינג. ממוצע העונה הראשונה של הסדרה הוא 23.2%. העונה כללה 42 פרקים.

העונה השנייה עלתה לשידור ב-26 במרץ 2013 ושידרה 2 פרקים בימי שלישי ב21:00 ואחר כך, בימי שישי בשעה 22:00. פרק הבכורה זכה ל-23.9% רייטינג. העונה הופסקה לקראת הפרק האחרון בתחילת "מבצע צוק איתן" ב-11 ביולי 2014, והפרק האחרון שודר ב-19 בספטמבר 2014. העונה כללה 40 פרקים וממוצע של 22.3% אחוזי רייטינג.

העונה השלישית עלתה לשידור ב-11 במרץ 2016, יום שישי ב-21:30, ושידרה 2 פרקים בימי שישי ב21:30. פרק פתיחת העונה זכה ל-20.5% רייטינג. העונה הסתיימה ב- 5 באוגוסט 2016, פרק הסיום זכה ל-14.6% רייטינג. העונה כללה 40 פרקים.

צילומי העונה הרביעית החלו ב-20 באפריל 2017[4] והסתיימו ב-13 ביוני 2017[5]. העונה צפויה לעלות בקשת 12 ב-3 בנובמבר 2017.[6]

עונה מספר פרקים פרק בכורה פרק סיום ממוצע רייטינג
תאריך צופים תאריך צופים
עונה 1 42
4 באוגוסט 2011
27.9%[7]
24 בינואר 2012
29.1%[8] 23.1%
עונה 2 40
26 במרץ 2013
23.2%[9]
19 בספטמבר 2014
15.8%[10] 22.3%
עונה 3 40
11 במרץ 2016
20.5%[11]
5 באוגוסט 2016
14.6%[12] 27.8%

ביקורת[עריכת קוד מקור | עריכה]

אריאנה מלמד, בביקורת באתר ynet, כתבה כי צוות השחקנים של הסדרה כולל שחקנים מוכשרים, אך ביקרה לרעה את התסריט וכתבה כי "הדיאלוגים עבים, לחוצים, בלתי אמינים בעליל ומשמימים נורא". כמו כן, ציינה מלמד כי ההומור בסדרה מבוסס על אלמנטים עדתיים שעבר זמנם ואופייניים לראשית שנות ה-70[13].

זיו יצחקי כתב בביקורת בעכבר העיר כי "במקום ליהנות משפע הדמויות, האפיון השונה של כל אחת מהן וממטען הצד שנקרא ארוחת ערב, מתנהלת "סברי מרנן" כמו הקומדיות הבימתיות המייגעות שבהן בכל רגע נתון שניים מהשחקנים פורשים הצידה על מנת לנהל דיאלוג כה שטוח הן מבחינת הטקסט והן מבחינת הביצוע שלו, עד שגם האחראי על הצחוק המשומר לא יודע מה לעשות"[14].

רשימת הפרקים[עריכת קוד מקור | עריכה]

העונה הראשונה[עריכת קוד מקור | עריכה]

העונה הראשונה של סברי מרנן שודרה בין השנים 12–2011

העונה הראשונה
מס' מס'

בעונה

שם הפרק בוים על ידי תאריך שידור ראשון
1 1 "האח הגדול של הבייביסיטר" רובי דואניאס 4 באוגוסט 2011
2 2 "טעות ענקית" רובי דואניאס 4 באוגוסט 2011
3 3 "איציק השמח" רובי דואניאס 9 באוגוסט 2011
4 4 "ערב חג" רובי דואניאס 11 באוגוסט 2011
5 5 "שבת בבוקר יום קשה" רובי דואניאס 15 באוגוסט 2011
6 6 "תסמונת סטוקהולם" רובי דואניאס 28 באוגוסט 2011
7 7 "אין עזרה" רובי דואניאס 28 באוגוסט 2011
8 8 "אצא לי אל היער" רובי דואניאס 29 באוגוסט 2011
9 9 "עניין של חמש דקות" רובי דואניאס 12 בספטמבר 2011
10 10 "חתונה מוקדמת" רובי דואניאס 12 בספטמבר 2011
11 11 "כינים" רובי דואניאס 18 בספטמבר 2011
12 12 ראש השנה" רובי דואניאס 26 בספטמבר 2011
13 13 "ציור" רובי דואניאס 27 בספטמבר 2011
14 14 "מגדלי חסון" רובי דואניאס 2 באוקטובר 2011
15 15 "פטיש מסמר" רובי דואניאס 9 באוקטובר 2011
16 16 "טרוריסטה" רובי דואניאס 9 באוקטובר 2011
17 17 "הדוד שמואל" רובי דואניאס 18 באוקטובר 2011
18 18 "ביבר" רובי דואניאס 18 באוקטובר 2011
19 19 "קשר עקיף" רובי דואניאס 26 באוקטובר 2011
20 20 "ביסטרו" רובי דואניאס 27 באוקטובר 2011
21 21 "חס וחלילה ובעזרת השם" רובי דואניאס 31 באוקטובר 2011
22 22 "על רגל אחת" רובי דואניאס 2 בנובמבר 2011
23 23 "סבתא חנה" רובי דואניאס 8 בנובמבר 2011
24 24 "חמשת השלבים" רובי דואניאס 8 בנובמבר 2011
25 25 "פלסטיקה" רובי דואניאס 15 בנובמבר 2011
26 26 "כנס מחזור" רובי דואניאס 15 בנובמבר 2011
27 27 "קלאסיקה מודרנית" רובי דואניאס 24 בנובמבר 2011
28 28 "הסרוויס" רובי דואניאס 24 בנובמבר 2011
29 29 "עולש" רובי דואניאס 30 בנובמבר 2011
30 30 "מינשנגלדבאך נגד קייזרסלאוטרן" רובי דואניאס 30 בנובמבר 2011
31 31 "הפתעה ליום אחד" רובי דואניאס 6 בדצמבר 2011
32 32 "אומלל נולד" רובי דואניאס 6 בדצמבר 2011
33 33 "הצבי" רובי דואניאס 14 בדצמבר 2011
34 34 "שולחן ערוך" רובי דואניאס 14 בדצמבר 2011
35 35 "בסרט רע" רובי דואניאס 22 בדצמבר 2011
36 36 "אמא מעולה" רובי דואניאס 22 בדצמבר 2011
37 37 "סודות" רובי דואניאס 28 בדצמבר 2011
38 38 "משפחה כאילו" רובי דואניאס 28 בדצמבר 2011
39 39 "אחלה" רובי דואניאס 2 בינואר 2012
40 40 "השרוף" רובי דואניאס 9 בינואר 2012
41 41 "שלב שטונדה" רובי דואניאס 17 בינואר 2012
42 42 "שבעה מאוחרת" רובי דואניאס 24 בינואר 2012

העונה השנייה[עריכת קוד מקור | עריכה]

העונה השנייה של סברי מרנן שודרה בין השנים 14–2013 העונה הופסקה לקראת הפרק האחרון בתחילת "מבצע צוק איתן" ב-11 ביולי 2014, והפרק האחרון שודר ב-19 בספטמבר 2014.

העונה השנייה
מס' מס'

בעונה

שם הפרק בוים על ידי תאריך שידור ראשון
43 1 "לוטו" רובי דואניאס 2 במרץ 2013
44 2 "פוני" רובי דואניאס 2 במרץ 2013
45 3 "שישו ושמחו" רובי דואניאס 9 במרץ 2013
46 4 "חגיגה בסנוקר" רובי דואניאס 9 במרץ 2013
47 5 "שוגון" רובי דואניאס 21 במרץ 2013
48 6 "קפה" רובי דואניאס 21 במרץ 2013
49 7 "סבתא חנה מכה שנית" רובי דואניאס 3 באפריל 2013
50 8 "שיפוצים" רובי דואניאס 3 באפריל 2013
51 9 "42.2" רובי דואניאס 28 באפריל 2013
52 10 "אמא אוי אמא" רובי דואניאס 30 באפריל 2013
53 11 "תומאס אדיסון כץ" רובי דואניאס 30 באפריל 2013
54 12 "אפרת" רובי דואניאס 7 ביוני 2013
55 13 "האוטו שלנו" רובי דואניאס 7 ביוני 2013
56 14 "מטרופקה" רובי דואניאס 7 ביוני 2013
57 15 "אמי הגנרלית" רובי דואניאס 19 ביוני 2013
58 16 "אחד באפריל" רובי דואניאס 19 ביוני 2013
59 17 "בגידות" רובי דואניאס 23 ביוני 2013
60 18 "דברים שרציתי לומר" רובי דואניאס 23 ביוני 2013
61 19 "שבוע לפני הלידה" רובי דואניאס 4 ביולי 2013
62 20 "סרט לידה" רובי דואניאס 4 ביולי 2013
63 21 "לבקר עם כוכבים" רובי דואניאס 12 ביולי 2013
64 22 "לפני שנה" רובי דואניאס 20 ביולי 2013
65 23 "שלוש ושליש" רובי דואניאס 23 ביולי 2013
66 24 "די.אן. איי" רובי דואניאס 23 ביולי 2013
67 25 "חלומות" רובי דואניאס 21 באוגוסט 2013
68 26 "רחל אמנו" רובי דואניאס 21 באוגוסט 2013
69 27 "אוכל" רובי דואניאס 23 באוגוסט 2013
70 28 "הקרב על הוועד" רובי דואניאס 23 באוגוסט 2013
71 29 "אחות שלו" רובי דואניאס 11 בנובמבר 2013
72 30 "ארוחה כפולה" רובי דואניאס 18 בנובמבר 2013
73 31 "חשיפה לדרום" רובי דואניאס 18 בנובמבר 2013
74 32 "להמר בגדול" רובי דואניאס 29 בדצמבר 2013
75 33 "משה כן משה לא" רובי דואניאס 29 בדצמבר 2013
76 34 "רומיאו ויוליה" רובי דואניאס 16 במאי 2014
77 35 "יום שישי ה-13" רובי דואניאס 23 במאי 2014
78 36 "עגלה" רובי דואניאס 30 במאי 2014
79 37 "החבר'ה ואני" רובי דואניאס 6 ביוני 2014
80 38 "יוצאים לטיול" רובי דואניאס 20 ביוני 2014
81 39 "שווה בשווה בשווה" רובי דואניאס 10 ביולי 2014
82 40 "בריתת מצווה" רובי דואניאס 19 בספטמבר 2014

העונה השלישית[עריכת קוד מקור | עריכה]

העונה השלישית של סברי מרנן שודרה במהלך שנת 2016

העונה השלישית
מס' מס'

בעונה

שם הפרק בוים על ידי תאריך שידור ראשון
83 1 "פרסונה נון גרטה, חלק א'" רובי דואניאס 11 במרץ 2016
84 2 "פרסונה נון גרטה, חלק ב'" רובי דואניאס 18 במרץ 2016
85 3 "אמא'שך" רובי דואניאס 25 במרץ 2016
86 4 "הפונדק" רובי דואניאס 25 במרץ 2016
87 5 "קרנית" רובי דואניאס 1 באפריל 2016
88 6 "בין שני הרים" רובי דואניאס 1 באפריל 2016
89 7 "הבוררת" רובי דואניאס 8 באפריל 2016
90 8 "מקסיקני קרח" רובי דואניאס 8 באפריל 2016
91 9 "ליל הסדר, חלק א'" רובי דואניאס 15 באפריל 2016
92 10 "ליל הסדר, חלק ב'" רובי דואניאס 22 באפריל 2016
93 11 "ויצ'ואה" רובי דואניאס 30 באפריל 2016
94 12 "שלוש ארבע לעבודה" רובי דואניאס 30 באפריל 2016
95 13 "המשואה" רובי דואניאס 6 במאי 2016
96 14 "ארוחת ערב" רובי דואניאס 6 במאי 2016
97 15 "מיהו יהודי" רובי דואניאס 13 במאי 2016
98 16 "מזל טוב!" רובי דואניאס 13 במאי 2016
99 17 "נזדרוביה" רובי דואניאס 14 במאי 2016
100 18 "מבחנים" רובי דואניאס 14 במאי 2016
101 19 "בת מצווש" רובי דואניאס 20 במאי 2016
102 20 "שיפוץ" רובי דואניאס 20 במאי 2016
103 21 "ילד להשכיר" רובי דואניאס 27 במאי 2016
104 22 "שם המשחק" רובי דואניאס 27 במאי 2016
105 23 "הפורמט" רובי דואניאס 3 ביוני 2016
106 24 "ערב התרמה" רובי דואניאס 3 ביוני 2016
107 25 "נהיגה מונעת" רובי דואניאס 10 ביוני 2016
108 26 "מריימלה" רובי דואניאס 10 ביוני 2016
109 27 "מבצע ד'" רובי דואניאס 17 ביוני 2016
110 28 "שריפה, אחים שריפה" רובי דואניאס 17 ביוני 2016
111 29 "אינטרפוץ בפרצלציה" רובי דואניאס 24 ביוני 2016
112 30 "השכן הוולקני" רובי דואניאס 24 ביוני 2016
113 31 "יום כיפור" רובי דואניאס 1 ביולי 2016
114 32 "חתונת הפורמייקה" רובי דואניאס 8 ביולי 2016
115 33 "אינסטושי" רובי דואניאס 15 ביולי 2016
116 34 "שבדניצה הקטנה" רובי דואניאס 15 ביולי 2016
117 35 "דיקור" רובי דואניאס 22 ביולי 2016
118 36 "פילפל מיטר" רובי דואניאס 22 ביולי 2016
119 37 "התערבות" רובי דואניאס 29 ביולי 2016
120 38 "הרוגי מלכות" רובי דואניאס 29 ביולי 2016
121 39 "רילוקיישן" רובי דואניאס 5 באוגוסט 2016
122 40 "פניקס אריזונה" רובי דואניאס 5 באוגוסט 2016

קישורים חיצוניים[עריכת קוד מקור | עריכה]

מידע וכתבות:

ביקורות:

הערות שוליים[עריכת קוד מקור | עריכה]