סטאר נגד כוחות הרשע

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
סטאר נגד כוחות הרשע
Star vs. the Forces of Evil
Starvstheforcesofevillogo.png
לוגו הסדרה
שיר הנושא "I'm from Another Dimension"
סוגה אנימציית קומדיה
הרפתקאות
מדע בדיוני
יוצרים דארון נפסי
מדבבים עדן שר, אדם מקארת'ור, אלן טדיק, ארט באטלר, ניה ורדלוס, ג'ני סלייט, מיניי נוג'י, גריי גריפין, נייט טורנס, מייקל סי הול
מדבבים בעברית יובל אופיר, דניאל מגון, דן קיזלר, ניר טרטר, מיה קדוש, ענת ניב, גדי לוי, שירלי לילו, אלונה אלכסנדר, ערן מור, צביקה פורמן, עדן גמליאל
ארץ מקור ארצות הבריתארצות הברית  ארצות הברית
שפות אנגלית (דובב לשפות נוספות ובהן עברית)
מספר עונות 3
מספר פרקים 56
הפקה
מפיקים בפועל דארון נפסי
דייס ווסון
ג'ורנדה ארקין
חברת הפקה Disney Television Animation
Mercury Filmworks
Toon City
Rough Draft Korea Co. Ltd
אורך פרק כ-23 דקות (מורכב מ-2 פרקים משניים באורך כ-11 דקות)
שידור
רשת שידור ערוץ דיסני
דיסני XD
רשת שידור בישראל ערוץ דיסני ישראל
תקופת שידור מקורית 18 בינואר 2015 – רץ
תקופת שידור בישראל 1 בספטמבר 2015 – רץ
קישורים חיצוניים
אתר הסדרה
דף התוכנית ב-IMDb

סטאר נגד כוחות הרשעאנגלית: Star vs. the Forces of Evil) היא סדרת אנימציה המשודרת בערוץ דיסני החל מ-18 בינואר 2015 ובדיסני XD החל מ-30 במרץ 2015. שידורו הראשון של הפרק הראשון היה בערוץ דיסני אך שידורם הראשון של פרקים 2 ואילך היה בדיסני XD. המדבבים המקוריים הם: עדן שר, אדם מקארת'ור, ארט באטלר, גריי דהליז, ניה ורדלוס, ג'ני סלייט ואלן טדיק. בישראל הסדרה עלתה ב-1 בספטמבר 2015.

העונה הראשונה הסתיימה בארצות הברית ב-21 בספטמבר 2015 ובישראל ב-28 בינואר 2016. עקב סיבות לא ידועות, הפרק "The Banagic Incident" לא שודר בישראל ובמספר מדינות נוספות.

ב-12 בפברואר 2015, הסדרה חודשה לעונה שנייה עוד לפני הבכורה שלה בדיסני XD.[1] העונה עלתה בארצות הברית ב-11 ביולי 2016,[2] בישראל ב-30 באוקטובר 2016 ולה 22 פרקים.[3] העונה הסתיימה בארצות הברית ב-27 בפברואר 2017 ובישראל ב-3 בספטמבר 2017.

ב-4 במרץ 2016 הסדרה חודשה לעונה שלישית, עוד לפני הבכורה של העונה השנייה.[4] העונה עלתה ב-15 ביולי 2017 בספיישל המורכב מארבעת הפרקים הראשונים של העונה.[5][6] ב-13 ביוני 2017 נודע כי העונה תכלול 21 פרקים.[7] לאחר הבכורה ביולי, העונה חזרה לשדר ב-6 בנובמבר 2017.[8] בישראל העונה עלתה לשידור ב-14 בדצמבר 2017. העונה תסתיים בארצות הברית ב-7 באפריל 2018.

ב-28 בפברואר 2017 הסדרה חודשה לעונה רביעית, עוד לפני הבכורה של העונה השלישית.[5] עונה זו תכלול 21 פרקים.[7]

עלילה[עריכת קוד מקור | עריכה]

עונה 1[עריכת קוד מקור | עריכה]

סטאר באטרפליי‬, נסיכה ממימד אחר (מיוני) בעלת שרביט קסמים כל יכול, עוברת לגור עם משפחת דיאז בכדור הארץ כ"תלמידה בתוכנית חילופי תלמידים בין ממדיים". לצד החבר הכי טוב שלה, מרקו דיאז, סטאר באטרפליי יוצאת להרפתקאות קסומות במגוון ממדים פראיים. במקביל, לודו הרשע זומם לגנוב את השרביט שלה ולנצל את הכוחות שלו כדי להשתלט על היקום. בסוף העונה סטאר מאבדת מחצית מהכוכב שבשרביט שלה, דבר אשר מקשה על סטאר לשלוט על שרביטה.

עונה 2[עריכת קוד מקור | עריכה]

בעונה השנייה אנו מגלים שהחצי השני של הכוכב בשרביט נמצא בידי לודו. לודו לומד איך להשתמש בו באמצעות מונחון וספר הקסמים של סטאר שגנב ממנה בפרק "בון בון הליצן". במהלך העונה סטאר מתאהבת במרקו, בזמן שמרקו יוצא עם ג'קי לין תומאס. מרקו מגלה שסטאר מאוהבת בו בפרק האחרון של העונה. העונה נגמרת בחזרתה של סטאר למיוני, מכיוון שטופי חזר והשתלט על גופו של לודו, ועם החצי השני של הכוכב בשרביט, הוא שואב את כוחם של כל חברי המועצה העליונה.

עונה 3[עריכת קוד מקור | עריכה]

בעונה 3 סטאר ואמה (מון באטרפליי) צריכות להקים את חברי המועצה העליונה לתחייה ולפלוש לטירה במיוני. בעונה 3 מסופר גם על ילדותה של מון, שאמה נרצחה על ידי טופי, וכך מון נהפכה בגיל צעיר (בגילה של סטאר) להיות מלכה. גם מסופר על זה שמון נלחמה נגד טופי (האויב הכי חזק שלה ושל סטאר עד היום) ובקרב זה מון ניסתה להשמיד את טופי אך חתכה לטופי את האצבע באמצעות כישוף שלמדה מאקליפסה (מלכת האופל שהוקפאה על ידי רומבולוס קריסטל). בנוסף, לודו משתלט על ריבר ועל הטירה במיוני ולוכד את ריבר (אבא של סטאר) ואת מרקו (החבר הכי טוב של סטאר). בסוף הם מצליחים להשתחרר ולהשתלט על הטירה. לאחר שמסתבר שטופי נמצא בשרביט של לודו, סטאר מנסה להרוס את השרביט (כמו שעשתה בסוף עונה 1) כדי שטופי לא ישתלט יותר על לודו. סטאר כמעט מתה, ומון מקריבה את האצבע של טופי, שחתכה לו בילדותה תמורת זה שסטאר לא תמות. לבסוף, אנו מגלים שטופי שיקר לה, וסטאר מתה.

מון ומרקו מנסים להלחם בטופי לאחר שחזר לצורה המקורית שלו, ואז סטאר חוזרת מהמתים והורגת את טופי. ולבסוף,סטאר שולחת את לודו למימד אחר כמו שעשתה בסוף העונה הראשונה. בהמשך העונה איקליפסה יוצאת מהקרחון ומגיעה לארמון שם הים פוגשת את סטאר והן מתחברות אבל אז מון וחברי המועצה מגיעים וקובעים לאיקליפסה משפט להחליט האם היא תוקפא עוד הפעם בתוך קריסטל או לא. גברת היינוס פולשת למסיבה שסטאר ערכה, ומנסה לשאוב קסם ממרקו (הנסיכה מרקו) ולאחר שעל פניה מופיעים סימנים שיש לכל בנות משפחת באטרפליי נפתחת דלת מסתורית ובה רואים חדר של ילדה קטנה. גברת היינוס נזכרת בהכל, ומסתבר שהיא הבת של אקלפיסה והמפלצת, ושהיא חלק ממשפחת באטרפליי וששמה האמיתי הוא Meteora (מיטיאורה). איקליפסה טמון מחפשות את האמת על הבת של איקליפסה ונראה שבמהלך המסע הזה הן מתחברות. איקליפסה מועמדת למשפט בבית משפט לקסמים שם חברי המועצה מביאים את "הקוביה של האמת" ש נ.ב מגלה שחבר המועצה רביולוס דלוק על מון." כל אחד מחבריה המועזה שואל את איקליפסה שאלות דרך הקובייה ו היא צריכה לענות את האמת (כמו שהיה במסיבת הפיג׳מות של סטאר),איקליפסה מבקשת לשאול שאלה גם והיא שואלת "את חברי המועצה מה הם עשו עם הבת שלה,בהתחלה הם משקרים שהם לא עשו כלום ו אחרי זה הקוביה נועלת את כולם בתוכה בגלל שהם שיקרו ואז הם חושפים את האמת שחברים המועצה " נפטרו"מהבת של אישקליפסה לפני שנים רבות מכיוון שהם לא רצו ששרביט הקסמים יגיע לידיים של מפלצת אז הם החליפו אותה בילדה אחרת,אחרי זה מון (שלא ידעה מכל הסיפור על הבת של איקלפסה) אומרת "אז זה בדיוק כמו שציפינו" ואז חברי המועצה מגלים שמון וסטאר תכננו את כל המשפט מראש כי הן חשבו שהם מסתירים משהו ו אחרי זה סטאר מגלה שאיליפסה היא לא באמת סבתא שלה (כי הבת שלה הוחלפה) ו היא חושבת שהיא לא באמת נסיכה.

דמויות[עריכת קוד מקור | עריכה]

 • סטאר באטרפליי - נסיכת מימד אחר (מיוני) בת ה-14, נשלחת על ידי הוריה לכדור הארץ כדי שתלמד כיצד לשלוט בשרביט הקסמים שלה משום שכמעט הרסה את מיוני בעקבות חוסר שליטה בשרביט. חברתו הטובה ביותר של מרקו. סטאר היא ילדה מאוד נחמדה ומרדנית. אוהבת להילחם במפלצות ולעבור בין ממדים, על אף שנאסר עליה לעשות זאת. בפרק האחרון של העונה הראשונה נאלצת סטאר להקריב את שרביט הקסמים שלה כדי להציל את מרקו מהשבי של טופי וכתוצאה מכך נחצה הכוכב שבשרביט שלה לשניים. סטאר מוצאת את השרביט שלה ובו חצי מהכוכב בו, ולודו מוצא את החצי השני בפרק "הפשיטה על המערה". בעונה השנייה לודו (שטופי משתלט עליו) מצליח לחטוף את מונחון ואת ספר הכישופים, ולכן סטאר נאלצת לנסות להחזיר את מונחון באמצעות קסם ,אך לאחר שנכשלת היא נאלצת לספר להוריה על כך שאיבדה את מונחון ואת ספר הכישופים ללודו. בפרק סיום העונה של עונה 2, סטאר מגלה למרקו שהיא מאוהבת בו מול כולם לפני שהיא עוזבת את כדור הארץ וחוזרת למיוני מכיוון שטופי חזר. בעונה השלישית סטאר מתה, אך חוזרת לחיים לאחר שהיא נוגעת בתבשיל של מונחון ומקבלת את הכנפיים הבוגרות שלה והורגת את טופי. בפרק "Stump Day" בעונה השלישית היא חוגגת את יום הולדתה ה-15.
 • מרקו הובלדו דיאז - מרקו בן ה-14, ילד למשפחת דיאז, מלמד את סטאר על כדור הארץ ונלחם איתה נגד המפלצות של לודו. מרקו מאוהב בג'קי לין תומאס, ומנסה בכמה פרקים לשבות את ליבה. בסופו של דבר הם נהיים לזוג רשמי וסטאר מתחילה לקנא בהם. לאחר שסטאר ברחה למיוני, הוא הלך למיוני לחפש את סטאר, שם המלך ריבר הביא לו גלימה. כאשר מרקו חזר לכדור הארץ, הוא לא הפסיק לדבר על סטאר וללבוש את הגלימה שלו. ג'קי נפרדת ממנו, והוא עובר לגור במיוני בגלל הגעגועים שלו. בפרק "Lava Lake Beach", אנו מגלים שמרקו מתחיל לפתח רגשות לסטאר. כמו כן, בסוף פרק זה אנו מגלים שזהו יום הולדתו של מרקו, ושסטאר שכחה ממנו.
 • לודו אווריוס - לודו הוא מפלצת הדומה לציפור, יש לו צבא מפלצות, אח קטן ששמו דניס (לעומת לודו הוא גדול ויש לו כנפיים[כנראה שללודו אין כנפיים כי הוא קטן]) וכל שאר שמות האחים שלו מסתיימים במילה "ודו" כמוהו (חוץ מדניס ולוציוס [אחד מאחיו הגדול של לודו]).לודו עושה הכל על מנת לחטוף את השרביט של סטאר כדי שיוכל לשלוט ביקום. הוא קטן ונמוך לעומת משפחתו, סטאר והשאר. בעונה שנייה הוא מוצא את החלק השני של השרביט שחסר. הוא חטף את מונחון ואת ספר הקסמים של סטאר,בסוף עונה 2 מסתבר כי טופי משתלט עליו דרך השרביט,שהוריו היו קשוחים איתו יותר מכל שאר הילדים שלהם ולודו גנב להם את הטירה (הוריו חושבים שלודו כפוי טובה אבל מסתבר שבמקרה גנב להם את הטירה). בעונה השלישית,נהפך למלך, גילה שטופי השתלט עליו ולאחר מכן, עוזר לחסל את טופי בכך שהפיל עליו עמוד.
 • מון באטרפליי - אמא של סטאר, בת זוגו של ריבר והמלכה של מיוני. בגרסה העברית לסדרה, שמה שונה לסהר. היא וריבר שלחו את סטאר לכדור הארץ לאחר שסטאר כמעט השמידה את מיוני בטעות. בפרק "לתוך השרביט" נתגלה שמון השתמשה בכישופים אפלים. היא נלחמה בטופי (לאחר הרבה שנים) בפרק "Starcrushed". בעונה 2 פרק 21, היא נפגשת עם ההורים של לודו, ובפרק 22 טופי משתלט על לודו והורג אותה, אך חבר המועצה "קנצלר" מחזיר אותה לחיים. בעונה 3 מתגלה כי טופי הרג את אמא שלה והיא הלכה לדבר עם המלכה של מיוני (אקליפסה) שהייתה קפואה ל-300 שנים וקיבלה ממנה את הלחש האסור: איך לחסל מישהו שלא יכול למות (אל-מוות). היא חתכה לטופי אצבע בעזרת אותו לחש אסור. בפרק 4 בעונה 3 היא הייתה צריכה לבחור או בלהחזיר לו את האצבע או שסטאר תמות. לאחר שמון החזירה לטופי את האצבע בלא ברירה, טופי שיקר וסטאר מתה, אך בסוף חזרה לחיים וחיסלה אותו.
 • טופי - נראה לראשונה בפרק "עוגיות מזל". הצטרף לצבא המפלצות של לודו אך נראה כי הוא עובד למען כוח רשע יותר מלודו. שונא את לודו. הוא אויבה הגדול ביותר של סטאר,ובעיקר של מון (אמא של סטאר). הופיע בסוף הפרק האחרון של העונה הראשונה ("מסתערים בסערה על הטירה") ומאז לקח בסדרה חלק חשוב מאוד. בפרק זה גם גנב את הצבא והטירה של לודו, וגירש אותו. בעונה 2 הוא השתלט על גופו של לודו באמצעות חצי השרביט של סטאר לאחר שמסתבר שסטאר לא באמת השמידה אותו. הוא הרג את אמא של מון, אך לאחר מכן, חבר המועצה "קנצלר" מחזיר אותה לחיים. טופי הושמד על ידי סטאר, לאחר שהיא קמה לתחייה לאחר שטופי הרג אותה.
 • אקליפסה באטרפליי - מלכה אפלה וכביכול מרושעת. אמה של מיטיאורה באטרפליי. היא התחתנה עם מפלצת והיא כתבה את הפרק האסור בספר הכישופים, אשר בו היה לחש הנקרא "הלחש אסור". היא הייתה קפואה בתוך קריסטל למשך 300 שנים מפני שהתאהבה במפלצת עד שמון (בצעירותה) רצתה שהיא תלמד אותה את הלחש האסור (איך להרוג מישהו שלא יכול למות [אל-מוות]), ואקליפסה הסכימה לבקשתה בתנאי שהיא תשוחרר, אך לאחר שהשתחררה, רומבולוס הקפיא אותה בחזרה. באמצעות הלחש האסור שלימדה את מון, מון חתכה לטופי את האצבע שלו. לאחר שנים רבות, (כשמון כבר הייתה מבוגרת) אקליפסה השתחררה מהקריסטל שהייתה בו והתחילה להתחבר עם סטאר בעונה 3.
 • טום לוסיטור - טום הוא החבר לשעבר של סטאר, שד והנסיך של העולם התחתון. מנסה לחזור לסטאר על אף שהיא לא מוכנה כי נפרדו (גם כי סטאר מאוהבת במרקו). בעונה 3 הם חוזרים להיות ביחד.
 • ג'אנה אורדוניה - תלמידה שמבלה עם סטאר ומרקו, אוהבת דברים אפלים, בעונה 2 מנסה להחיות את בון בון הליצן עם סטאר. בנוסף, מקבלת תפקיד נרחב יותר בעונה השנייה ובעונה השלישית מאשר בראשונה. ג'אנה אוהבת להציק למרקו, לצחוק עליו ו"לפלרטט" איתו, למרות שג'אנה דלוקה על משורר מהמאה ה-18 ששמו ג'ון קיטס.

דמויות משניות[עריכת קוד מקור | עריכה]

 • מר וגברת דיאז - מקסיקנים, הוריו של מרקו, ומארחים את סטאר בביתם.לאימו של מרקו קוראים אנג'י.
 • ראש פוני - החברה הכי טובה של סטאר מיקום מקביל. היא ראש מרחף של חד קרן והיא גם הנסיכה יורשת העצר של הממלכה של ראשי הפוני. נתנה לסטאר את המספריים המיימדיות שלה אותם מצאה בשירותים של מועדון הבאונס שם אקאפו (אחת מהמועצה הנציבות הגבוהה לקסם) שכחה אותם. לראש פוני יש המון אחיות (כמו לודו) שגם הן רוצות לקבל את המלוכה.
 • ריבר באטרפליי ג'והנסון - אבא של סטאר, בן זוגה של מון ,והמלך של מיוני, הוא ומון שלחו את סטאר לכדור הארץ. לפעמים יוצא מהארמון ונלחם במפלצות.הוא גם עצלן, שטותי ואוהב לאכול.בעונה 3 לודו משתלט על הטירה והופך למלך במקומו,ומעיף אותו. ריבר לא ממש טוב בלהיות מלך בעונה 3 כשמרקו הגיע מיליוני לחפש את סטאר ריבר ישר ביקש ממרקו עזרה כי הוא הסתבך עם כל המסיבות שערך עד שנתיניו החלו לשנוא אותו,אבל בסוף הוא תיקן את המצב עם משפט " if moon was here she was fixed all that with her magic, well she's not here but that doesn't mean we're gonna die,we don't need magic to survive because we have each other! " בתרגום:"אם מון (סהר) הייתה כאן היא הייתה מתקנת הכול עם הקסם שלה,ובכן,היא לא כאן אבל זה לא אומר שאנחנו עומדים למות,אנחנו לא צריכים קסם כדי לשרוד בגלל שיש לנו אחד את השני".
 • ג'קי לין תומאס - הנערה שמרקו מאוהב בה, אוהבת לגלוש על סקייטבורד. בעונה 2 יצאה לדייט עם מרקו בנשף בית הספר (מקבלת תפקיד נרחב יותר בעונה השנייה).בעונה השלישית היא ומרקו מדברים על הכל ולאחר מכן ג׳קי נפרדת ממרקו.
 • מונחון - ישות קסומה, עוזר לסטאר עם הקסמים שלה, הוא פגש את ג'נה בפרק "גיל המיוני" ופגש את אוסקר בפרק "סטאר על גלגלים" הוא אחראי על ספר הקסמים של סטאר (ושל כל משפחת באטרפליי). הוא נחטף על ידי לודו בפרק "בון בון ליצן יום ההולדת" ובפרק "הדרך הקשה" לודו מאלץ את מונחון ללמד אותו כיצד להשתמש בשרביט הקסמים. מונחון מת בעונה השלישית מפני שטופי השתלט על לודו וגרם לו לשרוף את הספר ומונחון הוא חלק מהספר. בהמשך עונה 3 מונחון חוזר לסדרה, והוא מתנהג כמו תינוק.
 • אוסקר - מוזיקאי משועמם שגר במכוניתו, חבר של מונחון, סטאר ומרקו. סטאר התאהבה בו עד חלק מסוים בעונה השנייה, שבה התחילה להתאהב במרקו. בניגוד לסטאר ומרקו, אוסקר הוא בן 16 וברח מביתו בגלל אימו.
 • גברת היינוס / מיטיאורה באטרפליי - המנהלת לשעבר של בית הספר המתקן סנט אולגה לנסיכות לא ממושמעות. בעונה השלישית (בפרק "Monster Bash") אנו מגלים ששמה האמיתי הוא מיטיאורה באטרפליי, ושהיא הבת של אקליפסה באטרפליי (מלכת האופל)

מדבבים[עריכת קוד מקור | עריכה]

דמות מדבב/ת באנגלית מדבב/ת בעברית
סטאר באטרפליי עדן שר יובל אופיר
מרקו דיאז אדם מקארת'ור דניאל מגון
לודו אלן טדיק דן קיזלר (עונה 1)
ניר טרטר (עונה 2-)
מר באטרפליי גדי לוי
מר דיאז ארט באלטר
גברת דיאז ניה ורדלוס ענת ניב
ראש פוני ג'ני סלייט מיה קדוש
בריטני וונג מיניי נוג'י
גברת באטרפליי גריי גריפין
ג'קי לין ת'ומאס שירלי לילו (עונה 1)
אלונה אלכסנדר (עונה 2-)
פרגסון נייט טורנס ערן מור
טופי מייקל סי הול
ג'סטין ג'ף בנט צביקה פורמן
ג'אנה אבי אליוט עדן גמליאל

שידור[עריכת קוד מקור | עריכה]

עונה מספר פרקים תקופת שידור מקוריתארצות הבריתארצות הברית תקופת שידור בישראלישראלישראל
שידור ראשון שידור אחרון שידור ראשון שידור אחרון
1 13 18 בינואר 2015 21 בספטמבר 2015 1 בספטמבר 2015 28 בינואר 2016
2 22 11 ביולי 2016 27 בפברואר 2017 30 באוקטובר 2016 3 בספטמבר 2017
3 21[7] 15 ביולי 2017 7 באפריל 2018 14 בדצמבר 2017
4 21[7]

פרקים[עריכת קוד מקור | עריכה]

עונה 1[עריכת קוד מקור | עריכה]

מספר הפרק
(בסדרה)
מספר הפרק
(בעונה)
שם הפרק[9] תאריך שידור מקוריארצות הבריתארצות הברית תאריך שידור בישראלישראלישראל
1 1-א סטאר מגיעה לכדור הארץ 18 בינואר 2015 1 בספטמבר 2015
1-ב מסיבה עם פוני
2 2-א השדכנית 30 במרץ 2015 2 בספטמבר 2015
2-ב רוח בית הספר
3 3-א יד מפלצתית 6 באפריל 2015 3 בספטמבר 2015
3-ב התלמיד הזר האחר
4 4-א תתעודדי, סטאר 13 באפריל 2015 4 בספטמבר 2015
4-ב קווסט-ביי
5 5-א החופשה המשפחתית של משפחת דיאז 20 באפריל 2015 6 בספטמבר 2015
5-ב המסיבה של בריטני
6 6-א גיל המיוני 15 ביוני 2015 23 באוקטובר 2015
6-ב פיותיה
7 7-א צבתות סרטן 22 ביוני 2015 27 בנובמבר 2015
7-ב כישוף שינה
8 8-א נשף הירח האדום 20 ביולי 2015 7 בינואר 2016
8-ב עוגיות מזל
9 9-א יום קפוא 27 ביולי 2015 24 בינואר 2016
9-ב ביקור מלכותי
10 10 בית ספר המתקן סנט אולגה לנסיכות לא ממושמעות 10 באוגוסט 2015 25 בינואר 2016
11 11-א יום העצמאות של מיוני 17 באוגוסט 2015 26 בינואר 2016
11-ב The Banagic Incident לא שודר
12 12-א טיול כיתה בין ממדי 14 בספטמבר 2015 27 בינואר 2016
12-ב מרקו מצמיח זקן
13 13 מסתערים בסערה על הטירה 21 בספטמבר 2015 28 בינואר 2016

עונה 2[עריכת קוד מקור | עריכה]

מספר הפרק
(בסדרה)
מספר הפרק
(בעונה)
שם הפרק תאריך שידור מקוריארצות הבריתארצות הברית תאריך שידור בישראלישראלישראל
14 1-א השרביט החדש שלי 11 ביולי 2016 30 באוקטובר 2016
1-ב לודו בטבע
15 2-א אכפת למר קנדל 18 ביולי 2016 31 באוקטובר 2016
2-ב חגורה אדומה
16 3-א סטאר על גלגלים 25 ביולי 2016 1 בנובמבר 2016
3-ב תפסי!
17 4-א סטאר נגד אקו קריק 1 באוגוסט 2016 2 בנובמבר 2016
4-ב משרביט לשרביט
18 5-א אבק כוכבים 8 באוגוסט 2016 3 בנובמבר 2016
5-ב מחנאות
19 6-א סטארטף 15 באוגוסט 2016 12 בדצמבר 2016
6-ב בעבודה
20 7-א גובלינקניקיות 12 בספטמבר 2016 13 בדצמבר 2016
7-ב לפי הספר
21 8-א משחק הדגלים 19 בספטמבר 2016 14 בדצמבר 2016
8-ב טיול של בנות
22 9-א מסיבת פיג'מות 26 בספטמבר 2016 15 בדצמבר 2016
9-ב מתנה של כרטיס
23 10-א אויבים קרובים 3 באוקטובר 2016 23 בדצמבר 2016
10-ב זאת תעלומה
24 11-א לארי הרעב 10 באוקטובר 2016 26 בפברואר 2017
11-ב עכביש במגבעת
25 12-א לתוך השרביט 7 בנובמבר 2016 27 בפברואר 2017
12-ב שטות של פיצה
26 13-א הופך הדף 14 בנובמבר 2016 28 בפברואר 2017
13-ב נאיסאיה
27 14 בון בון ליצן יום ההולדת 21 בנובמבר 2016 1 במרץ 2017
28 15-א הפשיטה על המערה 6 בפברואר 2017 2 במרץ 2017
15-ב טריקסטאר 7 בפברואר 2017
29 16-א תינוקת 8 בפברואר 2017 7 במאי 2017
16-ב לרוץ עם מספריים 9 בפברואר 2017
30 17-א קסמתמטיקה 13 בפברואר 2017 8 במאי 2017
17-ב טרקלין הקפיצות 14 בפברואר 2017
31 18-א איש הגביש 15 בפברואר 2017 9 במאי 2017
18-ב הדרך הקשה 16 בפברואר 2017
32 19-א היינוס 20 בפברואר 2017 10 במאי 2017
19-ב כל החגורות כשרות 21 בפברואר 2017
33 20-א נזק משני 22 בפברואר 2017 11 במאי 2017
20-ב רק חברים 23 בפברואר 2017
34 21 תתמודדי עם המוזיקה 27 בפברואר 2017 2 ביולי 2017
35 22 סטאראהבה 3 בספטמבר 2017

עונה 3[עריכת קוד מקור | עריכה]

מספר הפרק
(בסדרה)
מספר הפרק
(בעונה)
שם הפרק[9] תאריך שידור מקוריארצות הבריתארצות הברית תאריך שידור בישראלישראלישראל
36 1-א חוזרים למיוני 15 ביולי 2017 14 בדצמבר 2017
1-ב מון חסרת פחד
37 2-א ספר היעלם 18 בדצמבר 2017
2-ב מרקו והמלך
38 3-א מגן השלולית 19 בדצמבר 2017
3-ב המלך לודו
39 4 טופי 20 בדצמבר 2017
40 5-א ניחוח הסווטשירט 6 בנובמבר 2017 7 בינואר 2018
5-ב נוח על הפודינג בשלום
41 6-א משחקים בנשף 7 בנובמבר 2017 29 במרץ 2018
6-ב סכנת זרים
42 7-א Demoncism 8 בנובמבר 2017
7-ב Sophomore Slump
43 8-א Lint Catcher 9 בנובמבר 2017
8-ב Trial by Square
44 9-א Princess Turdina 13 בנובמבר 2017
9-ב Starfari
45 10-א Lava Lake Beach 14 בנובמבר 2017
10-ב Sweet Dreams
46 11-א Death Peck 15 בנובמבר 2017
11-ב Ponymonium
47 12-א Night Life 16 בנובמבר 2017
12-ב Deep Dive
48 13 Monster Bash
49 14-א Stump Day 2 בדצמבר 2017
14-ב Holiday Spellcial
50 15-א The Bogbeast of Boggabah 3 במרץ 2018
15-ב Total Eclipsa the Moon
51 16-א Butterfly Trap 10 במרץ 2018
16-ב ?Ludo, Where Art Thou
52 17-א Is Another Mystery 17 במרץ 2018
17-ב .Marco Jr
53 18-א !Skooled 24 במרץ 2018
18-ב Booth Buddies
54 19-א !Bam Ui Pati 31 במרץ 2018
19-ב Tough Love
55 20 Divide 7 באפריל 2018
56 21 Conquer

קישורים חיצוניים[עריכת קוד מקור | עריכה]

הערות שוליים[עריכת קוד מקור | עריכה]