עופר סלע

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
אין תמונה חופשית

עופר סלע (נולד ב-18 באפריל 1959), שימש כמנכ"ל הסינפונייטה הישראלית באר שבע משנת 2005 ועד שנת 2017 ומאז מכהן כמנכ"ל התזמורת הסימפונית הישראלית ראשון לציון.[1]

ביוגרפיה[עריכת קוד מקור | עריכה]

בשנים 19821991 עסק סלע בהוראה וחינוך בבית הספר התיכון צפית בכפר מנחם ושימש כיושב ראש הוועד המנהל של בית הספר. בשנים 19931999 כיהן כמנהל עסקי של קיבוץ שדה יואב. בשנת 1999 מונה למנכ"ל אתר הספא חמי יואב ושימש בתפקיד במשך 6 שנים.

בשנת 2005 התחיל סלע את תפקידו כמנכ"ל הסינפונייטה הישראלית באר שבע. שם הוא העניק דגש מיוחד למיזמים הרבים של התזמורת המוקדשים להרחבת פעילותה החינוכית בקרב הדור הצעיר, הכוללות תוכניות מוזיקליות לילדים מהגיל הרך, דרך בתי הספר היסודיים והתיכוניים בנגב ועד למוסדות להשכלה גבוהה וכן לתוכניות מוזיקליות שהסינפונייטה מקיימת בקרב הקהילה.

בתקופת כהונתו כמנכ"ל הסינפונייטה הוא הכפיל את כמות המנויים של התזמורת וכיום יש מעל 3500 מנויים[דרוש מקור]. בזמן כהונתו של סלע נחתם הסכם קיבוצי מעודכן עם ועד נגני התזמורת והסתדרות העובדים. ההסכם נחתם לאחר שני עשורים ואחרי משא ומתן ממושך ומורכב.

חייו האישיים[עריכת קוד מקור | עריכה]

סלע חבר קיבוץ שדה יואב, נשוי ואב לשניים. מזה 25 שנה משמש בהתנדבות כסגן וממלא מקום ראש מועצה אזורית יואב וכממונה על החינוך במועצה. בעבר שימש כיושב ראש הוועד המנהל בבית הספר מבואות הנגב בקיבוץ שובל.

קישורים חיצוניים[עריכת קוד מקור | עריכה]

הערות שוליים[עריכת קוד מקור | עריכה]

  1. ^ בן שיף, מנכ"ל הסינפונייטה עופר סלע מסיים את תפקידו, באתר באר שבענט 25 במאי 2017