פאוור ריינג'רס כוח הסערה

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
פאוור ריינג'רס כוח הסערה
סוגה פעולה/הרפתקאות לילדים
יוצרים חיים סבן ושוקי לוי
ארץ מקור ארצות הברית
מספר עונות 1 (עונה בפני עצמה)
מספר פרקים 40
הפקה
אורך פרק 22 דקות
שידור
רשת שידור Fox Kids
ABC
רשת שידור בישראל ערוץ ג'טיקס
תקופת שידור מקורית 9 בפברואר 200216 בנובמבר 2002
קישורים חיצוניים
האתר הרשמי
דף התוכנית ב-IMDb

פאוור ריינג'רס כוח הסערה (אנגלית: Power Rangers: Wild Force) היא סדרת פעולה/הרפתקאות אמריקאית לילדים מסדרת "פאוור ריינג'רס". הסדרה בת 40 פרקים והופקה לטלוויזיה על ידי חברת "סבן" לערוץ Fox Kids בשנת 2002 ואחר כך המשיכה את שידוריה ב-ABC Kids. זוהי למעשה עונת הפאוור ריינג'רס האחרונה שהופקה על ידי חברת "סבן" עד פאוור ריינג'רס סמוראי. בישראל שודרה התוכנית ב"פוקס קידס" (שונה אחר מכן לג'טיקס) עד 2008.

עלילת הסדרה[עריכת קוד מקור | עריכה]

הסדרה עוקבת אחר הרפתקאותיו של קול אוונס, בנם של שני מדענים אשר אבדו בג'ונגלים, אשר גדל בג'ונגל נידח יחד עם שבט ילידים במשך שנים רבות משום שהוא מנסה לגלות את ייעודו. בזמן שהותו שם קול מלגה את האנימאריום, מקום אשר רבים האמינו עד כה כי הוא רק אגדה. הוא מצטרף לארבעה נערים נוספים אשר מטרתם היא משותפת - להפוך לפאוור ריינג'רס כוח הסערה.

האנימאריום הוא אי אשר מרחף בשמיים ומעוצב כמו צב ענק. האנימריום הוא ביתו של הנסיכה שיילה, המורה הרוחנית של הריינג'רס.

צוות הפאוור ריינג'רס משתמשים בכוחותיהם כדי להביס את נבל בשם אורג- שליט ואת צבא המפלצות שלו.

בפרק: "אדומים לנצח", פרק ספיישל לציון 10 עונות, מציג את עשרת הריינג'רים האדומים מהעונות הקודמות, שמשתפים פעולה כדי למנוע את הרס כדור הארץ. האויבים הם העוזרים הנאמנים של המלך מונדו ("פאוור ריינג'רס זיאו") ששרדו והחליטו לנקום את מותו, הם מגיעים לירח למצוא את "סיפנטרה" הרכב של לורד זד ("מייטי מורפין פאוור ריינג'רס") ולהשמיד את כדור הארץ.

הריינג'רים האדומים: ג'ייסון (המקורי), טומי (זיאו), טי.ג'יי (טורבו), אנדרוס (חלל), ליאו (גלקסיה), קארטר (צוות הצלה), ווס ואריק (כוח הזמן) גם הפאוור ריינג'ר החייזר (ריינג'רס חייזרים) וקול אוונס בתור הריינג'ר האדום של העונה.

[הוריו של קול אוונס היו חברים של דוקטור אדלר שדוקטור אדלר הוא בעצם האורג- שליט. דוקטור אדלר הפף לאורג- שליט בכך שמצא את שרידיו של אורג- שליט האמיתי והמקורי, והשתמש בכוח השרידים נגד חבריו לשעבר- הוריו של קול אוונס. לאחר שתקף את חבריו, הפך לאורג שליט המזויף, אך לקראת סוף העונה צמחה לו הקרן ( הקרן מסמלת את העובדה שאותו יצור הוא אורג ) המקורית וכך הפך לאורג שליט המקורי.

צוות הפאוור ריינג'רס[עריכת קוד מקור | עריכה]

  • קול אוונס (Cole Evans) - ריינג'ר כוח סערה אדום, בעל הקריסטל של האריה, של הגורילה ושל הבז. בנם של שני מדענים אשר אבדו בג'ונגלים. הוא גודל על ידי שבט ילידים בלב ג'ונגל נידח עד אשר הוא מוזמן לאנימאריום כדי להפוך לריינג'ר כוח הסערה האדום. בעל כוח האריה. הזורד שלו גם הופיע בעונת הסופר מגה פורס. קול אוונס הוא בנם של המדענים שהיו חברים לשעבר של ד"ר אדלר שד"ר אדלר הוא אורג- שליט
  • טיילור ארהארט (Taylor Earhardt) - ריינג'רית כוח סערה צהובה, בעלת הקריסטל של הנשר, של דוב הקוטב ודוב הגריזלי. טייסת של חיל האוויר אשר איתרה את האנימאריום ממטוסה. בעלת כוח הנשר.
  • מקס קופר (Max Cooper) - ריינג'ר כוח סערה הכחול, בעל הקריסטל של הכריש ושל הג'ירף. נקלע למקום בו הוא מציל את חייהם של שתי ילדות ממפלצות. בשל כך הוא מוזמן לאנימאריום כדי להפוך לריינג'ר כוח הסערה הכחול. הצעיר שבחבורה. בעל כוח הכריש.
  • דני דלגאדו (Danny Delgado) - ריינג'ר כוח סערה השחור, בעל הקריסטל של התאו, הארמדיל והקרנף. בעל כוח התאו.
  • אליסה אנרילה (Alyssa Enrilé) - ריינג'רית כוח סערה לבנה, בעלת הקריסטל של הטיגריס, של הפיל ושל הצבי. תלמידת קולג' ותלמידת קראטה. בעלת כוח הטיגריס.
  • מריק בליטון (Merrick Baliton) - ריינג'ר כוח סערה כסוף, בעל הקריסטל של הזאב של כריש פשיט ושל התנין. אחד הלוחמים העתיקים שבתחילה אשר לחמו במפלצות לפני 3000 שנה. הוא זה שהביס את האורג שליט המקורי בקרב הגדול, הוא נכלא בתור רשע הנשלט על ידי מסיכת הזאב. על ידי מסיכת הזאב הביס מריק את אורג- שליט המקורי.

קישורים חיצוניים[עריכת קוד מקור | עריכה]