פוטג'וב

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
פוטג'וב לאיבר מין גברי
הגדלה

פוטג'ובאנגלית: Footjob. פירוש מילולי: עבודת כף־רגל) היא פעולה מינית שנעשית עם כפות הרגליים,[1][2] שמשמעה שפשוף איבר מסוים של הפרטנר המיני, בדרך כלל הפין הגברי, עם כפות הרגליים במטרה ליצור גירוי מיני ואורגזמה. פרקטיקה זו מתקשרת באופן אוטומטי אל תחום הפטיש לכפות רגליים,[3] בשל הריגוש המיני שחשים בעלי פטיש זה לכפות רגליים.

פוטג'וב נעשה לרוב על גבר כאשר האיבר המשתתף בפרקטיקה הוא איבר מינו, באמצעות כפות רגליה של הפרטנרית המינית שלו (בדרך כלל אישה). יחד עם זאת פוטג'וב יכול להתייחס גם לאיברים אחרים, כגון שפשוף השדיים או הפות של השותף המיני.[4]

הפרקטיקה[עריכת קוד מקור | עריכה]

פוטג'וב הוא סוג של ליטוף חושני ומיני בעזרת כפות הרגליים שנהוג לבצע במהלך משחק תפקידים של פטיש לכפות רגליים או במהלך יחסי מין עם בן או בת הזוג, הנוהגים לשלב פרקטיקות פוט פטישיסטיות ליחסים אלו. פעולת הפוטג'וב בדרך כלל נמשכת עד כאשר השותף מקבל אורגזמה.[5] מבצע הפוטג'וב יכול לבצע את פעולת העינוג עם כפות רגליו היחפות, עם עקבים גבוהים, עם מגפיים, עם סנדלים או עם גרבונים.

ישנן תנוחות רבות לביצוע הפוטג'וב.[5] שני השותפים יכולים לשבת פנים אל פנים, כאשר אחד מגרה את השני עם כפות רגליו. השותף המבצע יכול גם לשכב על הבטן בצד ההפוך של השותף שלו (בעיקרון של תנוחת 69), ולאחר מכן להשתמש בכפות רגליו כדי לאונן לו. בנוסף, השותף המקבל יכול לשבת או לעמוד אפילו גבוה יותר מאשר שותפו המבצע, שיושב על הכיסא או שוכב על המיטה בזמן ביצוע הפוטג'וב. או להפך, השותף המקבל יכול לשכב על הרצפה בזמן שהמבצע יושב על כיסא מעליו ומבצע את הפעולה.[5]

פוטג'וב מזכיר במידה מסוימת את פעולת האוננות, שבדומה לה נעשה על ידי גירוי איבר המין. אולם בשונה מאוננות שבדרך כלל מתבצע על ידי האדם על עצמו, פעולת הפוטג'וב נעשית על האדם על ידי אדם אחר. כמו כן, באוננות בדרך כלל פעולת הגירוי נעשית ביד, בעוד הפוטג'וב כאמור נעשה על ידי כפות הרגליים. הפעולה המקבילה לפוטג'וב שנעשית ביד אך על ידי אדם אחר נקראת "הנדג'וב" (מאנגלית: Handjob).

בתרבות הפופולרית[עריכת קוד מקור | עריכה]

ראו גם[עריכת קוד מקור | עריכה]

קישורים חיצוניים[עריכת קוד מקור | עריכה]

ויקישיתוף מדיה וקבצים בנושא פוטג'וב בוויקישיתוף

הערות שוליים[עריכת קוד מקור | עריכה]

  1. ^ Eric Danville. The Penthouse Erotic Video Guide. Grand Central Publishing. p. 263. ISBN 0-446-61293-6.
  2. ^ Angela Lewis. My Other Self: Sexual Fantasies, Fetishes and Kink. The Great American Publishing Society. p. 18.
  3. ^ Bruckner, A. (2010). Illustrated Foot Sex: Footjobs & Foot Fetishism. Brian Phillippe.
  4. ^ David Deida (2007). The Enlightened Sex Manual. Sounds True, Inc. p. 123. ISBN 1-59179-585-0.
  5. ^ 1 2 3 « Foot-job » (archive), sur Sex Info 101, 2011 (consulté le 4 mars 2013)
  6. ^ 1 2 Paszylk, Bartłomiej (2009). The pleasure and pain of cult horror films an historical survey. Jefferson, N.C.: McFarland & Co. p. 140. ISBN 9780786453276. נבדק ב-2 באוגוסט 2015. {{cite book}}: (עזרה)