פיינל רזולושן (2012)

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
פיינל רזולושן (2012)

הפוסטר הרשמי של האירוע בכיכובו של ג'ף הארדי
מידע
ארגון Total Nonstop Action Wrestling
תאריך 9 בדצמבר 2012
עיר אורלנדו, פלורידה
אולם אימפקט זון
מספר צופים 1,100
סיסמה פרסומית Redemption
סדרת אירועי שלם וצפה של TNA
טרנינג פוינט פיינל רזולושן
(2012)
ג'נסיס
סדרת אירועי פיינל רזולושן
2011 פיינל רזולושן
(2012)
2013

פיינל רזולושן (2012) היה אחד מאירועי השלם וצפה של ארגון ההיאבקות האמריקאי, Total Nonstop Action Wrestling. האירוע נערך ב-9 בדצמבר 2012 באולם האימפקט זון שבאורלנדו, פלורידה. האירוע היה האירוע התשיעי בסדרת אירועי פיינל רזולושן והאחרון ששודר במתכונת שלם וצפה. באוקטובר 2017, עם השקת רשת ה-Global Wrestling Network, האירוע התווסף לספריית תוכני ה-VOD של הארגון.

שמונה קרבות התנהלו באירוע. בקרב המרכזי, ג'ף הארדי ניצח את בובי רוד ושמר על אליפות העולם במשקל כבד של TNA. עוד ברשימת הקרבות, כריסטופר דניאלס ניצח את AJ סטיילס, וטארה ניצחה את מיקי ג'יימס ושמרה על אליפות נשות הנוקאאוטס של TNA.

עלילות[עריכת קוד מקור | עריכה]

אישיויות אחרות על המסך
תפקיד: שם:
צוות השידור מייק טנאי
טאז
כרוז ג'רמי בוראש
שופטים רודי צ'ארלס
מארק "סליק" ג'ונסון
אנדרו תומאס
מראיין ג'רמי בוראש

האירוע כלל קרבות שנבעו מעלילות מתוסרטות מתוכניות Impact Wrestling.

הפיוד המרכזי לקראת האירוע היה בין בובי רוד ששם לעצמו למטרה לזכות באליפות העולם במשקל כבד של TNA של ג'ף הארדי. באירוע טרנינג פוינט, ג'יימס סטורם ניצח את AJ סטיילס ובובי רוד בקרב משולש אשר קבע את הטוען לכתר לאליפות העולם. בפרק העוקב של התוכנית Impact Wrestling, רוד קטע את נאום הניצחון של סטורם, כשתימרן אותו להניח על כף המאזניים את המועמדות שלו לאליפות העולם יותר מאוחר באותו הערב. בקרב שהתקיים בין השניים רוד ניצח והוא זה שקיבל את ההזדמנות להתחרות על התואר של הארדי באירוע פיינל רזולושן.

פיוד מתמשך לקראת האירוע היה בין AJ סטיילס לכריסטופר דניאלס. באירוע טרנינג פוינט, סטיילס ספג הפסד בקרב משולש אשר קבע את הטוען לכתר לאליפות העולם במשקל כבד של TNA, כשהמתאבק שעליו בוצעה ההצמדה נודה מתמונת המאבק על אליפות העולם עד לאירוע באונד פור גלורי 2013. ב-15 בנובמבר בפרק של התוכנית Impact Wrestling, סטיילס ביטא את רגשותיו על השנה שהוא חווה, כשהוא נאלץ להתמודד עם ההאשמות נגדו בנוסף לכך שהוא היה קרוב לזכות בסדרת באונד פור גלורי 2012. דניאלס וקאזריאן הכפישו את שמו הטוב של סטיילס, ואף קראו לו "כישלון". לבסוף, סטיילס איתגר את דניאלס לקרב אחרון ביניהם אשר יקבע מי הוא המתאבק הטוב מבין השניים. דניאלס, שהיה מלא ביטחון עצמי על השנה שאותה עבר ביחד עם קאזריאן, החליט לענות בחיוב לאתגר זה.

קרב הנוקאאוטס לקראת האירוע היה בין מיקי ג'יימס לאלופת נשות הנוקאאוטס של TNA, טארה. ב-15 בנובמבר בפרק של התוכנית Impact Wrestling, ג'יימס ערכה את קרב החזרה שלה בארגון, כשגברה על גייל קים, ODB, מדיסון ריין ומיס טמסאכר בקרב באטל רויאל אשר קבע את הטוענת לכתר לאליפות נשות הנוקאאוטס של TNA.

תוצאות[עריכת קוד מקור | עריכה]

מס' תוצאות התניות זמן
1 ג'יימס סטורם ניצח את קאזריאן קרב יחידים[1] 06:09
2 רוב ואן דאם (א) ניצח את קני קינג קרב יחידים על אליפות ה-X דיוויז'ן של TNA[1] 09:22
3 צ'אבו גררו והרננדז (א) ניצחו את ג'ואי ריאן ומאט מורגן בפסילה קרב זוגות על אליפות הזוגות העולמית של TNA[1] 10:36
4 אוסטין אריס ניצח את בולי ריי קרב יחידים[1] 13:08
5 טארה (א) ניצחה את מיקי ג'יימס קרב יחידים על אליפות נשות הנוקאאוטס של TNA[1] 07:53
6 גארט בישוף, קורט אנגל, סמואה ג'ו ווס בריסקו ניצחו את Aces & Eights (דיבון, D.O.C. ושני חברי קבוצה בלתי ידועים) קרב ארבעה נגד ארבעה[1] 11:22
7 כריסטופר דניאלס ניצח את AJ סטיילס קרב יחידים[1] 21:37
8 ג'ף הארדי (א) ניצח את בובי רוד קרב יחידים על אליפות העולם במשקל כבד של TNA[1] 23:00
(א) - מתייחס למתאבק/מתאבקים שהגיעו לקרב כאלוף/אלופים

הערות שוליים[עריכת קוד מקור | עריכה]