פמיניזציה (BDSM)

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
גבר בלבוש נשי.

פמיניזציה/ ניושאנגלית: Feminization), הידועה גם כסיסיפיקציה, היא פעילות פטישיסטית, בה גבר עובר תהליך בו הוא לומד להתנהג כאישה בעלת תפקידים ומראה מסורתיים. תהליך הניוש לרוב נעשה בליווי או בשליטה של אישה דומיננטית. הגבר אשר עובר את התהליך נקרא מנויש או סיסי.

הניוש יכול לקחת חלק בשני תחומים:

  • מראה-שינוי המראה החיצוני של המנויש באמצעות בגדי והנעלת נשים, שינוי שיער או פאה, לבישת חזייה (לרוב חזייה זכרית אשר מותאמת לגוף הזכרי) איפור ומניקור'
  • התנהגות - למידת התנהגות הצפויה באופן מסורתי מאישה, כמו ישיבה והליכה בצורה נשית, נטילת תפקידים נשיים ועוד

במהלך תהליך הניוש, ההתייחסות אל המנויש היא בלשון נקבה. לעיתים קרובות שמו של המנויש ישתנה לשם נשי לבחירתו. לרוב זו תהיה פרפרזה על שמו האמיתי - אלכס יהפוך לאלכסנדרה, דורון יהפוך לדורית, וכן הלאה.

תת-קבוצה של פמיניזציה היא "אימון נשיות", שבו בן הזוג הדומיננטי לאט לאט לאורך זמן מאמן את הכנוע להיות נשי יותר, גורם לו להתנהל עם התנהגויות "אולטרה-נשיות" ולהשתתף בפעילויות נשיות, בשל כך מקובל שהמנויש יחל לגלח שיער, לשים איפור על בסיס קבוע, ללבוש תחתוני נשים וחזיות זכריות, במקרים קיצוניים יהיו עליו ליטול תרופות שיהפכו אותו לנשי יותר.

ניוש כחלק מBDSM[עריכת קוד מקור | עריכה]

במקרים רבים, ניוש הוא חלק מאקט בדסמי, כאשר השולטת מכתיבה עבור המנויש מתי לעשות תהליך זה. לרוב כעונש או כפרס:

  • עונש - כאשר המנויש אינו רוצה לעבור את תהליך הניוש. לרוב מדובר באקט של השפלה עבור גברים שאינם מרגישים בנוח להתנהג או להראות בצורה נשית. לרוב העונש יתלווה עם אלמנטים נוספים, כגון כאב.
  • פרס - כאשר המנויש רוצה לעבור את התהליך, אך צריך להרוויח זאת. במקרים רבים, מדובר בקרוס-דרסרים (המכונים גם "מתלבשות"), אשר מתביישים לעשות זאת ללא ליווי או שליטה.

כמו כן, במידה והמנויש הוא אכן כנוע, הוא לרוב ישרת את השולטת באופן המצופה מנשים כנועות, תוך כדי נראות נשית. באינטראקציה כזו, נראה רבות לבוש של משרתת.

אינטראקציה מינית[עריכת קוד מקור | עריכה]

ניוש יכול להיות בעצמו מעורר מינית כפטיש, או לחלופין כחלק ממשחק תפקידים מיני.

במשחק התפקידים המיני, המנויש יקיים יחסי מין כפי המצופה מאישה, לרוב אישה כנועה. המנויש לרוב ייחדר באופן אנאלי באמצעות אביזרי מין שונים.

ישנם מנוישים אשר הולכים עם חגורת-צניעות אשר מונעת מהם לקיים יחסי מין או אוננות, ומדגישה עבורם את תפקידם המיני כדמויי אישה.

קישורים חיצוניים[עריכת קוד מקור | עריכה]

ויקישיתוף מדיה וקבצים בנושא פמיניזציה בוויקישיתוף
ערך זה הוא קצרמר בנושא מיניות. אתם מוזמנים לתרום לוויקיפדיה ולהרחיב אותו.