קובץ:ImmunoF.gif

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

ImmunoF.gif(512 × 512 פיקסלים, גודל הקובץ: 5.87 מגה־בייטים, סוג MIME‏: image/gif, בלולאה, 35 תמונות, 1.8 שניות)

תקציר[עריכת קוד מקור | עריכה]

רצף צילומים אימיונו פלרוסנטיים של שכבות בעובי 0.2 מיקרון, הצביעה (בירוק) היא של חלבון המרוכז בממרנת התא. צולם במיקרוסקופ קונפוקלי.

רישיון[עריכת קוד מקור | עריכה]

שימוש חופשי המשתמש שהעלה תמונה זו, יש לערוך תבנית זו ולציין את שם המשתמש, מצהיר בזאת כי הוא מוותר על כל זכויות היוצרים על התמונה, ומשחרר אותה לרשות הציבור. הודעה זו תקפה בכל העולם.

במספר מדינות (וייתכן שגם בישראל) זה אינו אפשרי מבחינה חוקית; במקרה זה:

המשתמש שהעלה תמונה זו, יש לערוך תבנית זו ולציין את שם המשתמש, מעניק לכל אחד את הזכות להשתמש בעבודה זו לכל מטרה, ללא תנאים כלשהם, אלא אם כן תנאים אלה נדרשים על ידי החוק.

העברה לוויקישיתוף תמונה זו סומנה כתמונה חופשית המועמדת להעברה לוויקישיתוף. שם תמונה זו תוכל לשמש מיזמים נוספים, בעברית ובשפות אחרות. לפני העברה יש לוודא שהתמונה אינה חסרה אישור OTRS, וכי כל הפרטים מופיעים בה. כמו כן, יש לוודא שלא מדובר בתמונה שאמורה להיות בשימוש הוגן, והועלתה בטעות ברישיון חופשי. אין להעביר לוויקישיתוף אם חסר מקור, אין אישור OTRS או שהתמונה איננה ברישיון חופשי.

ניתן להעביר את התמונה לוויקישיתוף באמצעות כלי בשרת הכלים. אם תמונה זו תועבר לוויקישיתוף, יש לסמן אותה באמצעות התבנית {{גם בוויקישיתוף}} על מנת שתוסר מוויקיפדיה. טיפים בהעברה לוויקישתוף

היסטוריית הקובץ

ניתן ללחוץ על תאריך/שעה כדי לראות את הקובץ כפי שנראה באותו זמן.

תאריך/שעהתמונה ממוזערתממדיםמשתמשהערה
נוכחית17:10, 30 בנובמבר 2005תמונה ממוזערת לגרסה מ־17:10, 30 בנובמבר 2005512 × 512 (5.87 מגה־בייטים)Itayba (שיחה | תרומות)רצף צילומים אימיונו פלרוסנטיים, הצביעה (בירוק) היא של חלבון המרוכז בממרנת התא.
  • אין באפשרותך לדרוס את הקובץ הזה.

הדפים הבאים משתמשים בקובץ זה: