רדיו קול חי

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
רדיו קול חי
Radiokolhi.jpeg
פרטי התחנה
שפה עברית
מדינה ישראל ישראלישראל
אזורי קליטה ותדרים
אזור קליטה אזור המרכז, אזור ירושלים והדרום
נקלט בתדר 93FM\92.8FM\102.5FM
http://www.93fm.co.il
כתב הרדיו לשעבר אברהם פרסטר משדר מהלוויית הרב חיים פינחס שיינברג בהר הזיתים

רדיו קול חי היא תחנת רדיו ישראלית בעלת אופי חרדי, המשדרת במסגרת הרדיו האזורי, לרדיו יש שני אולפנים, האולפן המרכזי בבני ברק ועוד אולפן קטן בירושלים.

התחנה נוסדה בשנת 1996. מנכ"ל התחנה הוא אבי רוזן. יו"ר הדירקטוריון הוא עידו ליבוביץ', המנכ"ל הקודם של הרדיו[דרוש מקור]. באמצע 2016 אבי בר נכנס כשותף בתחנה[1].

אודות התחנה[עריכת קוד מקור | עריכה]

התחנה משדרת 24 שעות ביממה, שישה ימים בשבוע, למעט שבתות וחגים. היא משדרת תוכניות אקטואליה, בידור, מוזיקה חסידית ומזרחית חרדית וחדשות. תדרי התחנה הם 93FM 92.8FM ו102.5FM.

מהדורות חדשות משודרות בכל שעה החל משבע בבוקר ועד חצות הלילה.

תוכניות ושדרנים[עריכת קוד מקור | עריכה]

התחנה משדרת תוכניות אקטואליה, שיעורי הלכה, מוסר, השקפה ופרשת שבוע. מספר שדרנים מגישים תוכנית יומית בתחנה ובניהם: ידידיה מאיר בתוכנית התעוררות- אקטואליה בשילוב דבר תורה; מרדכי לביא, מנחם טוקר;
טובים השניים - תוכנית בידור בהגשת אלעד כהן ויהודה שוקרון; יומן חדשות המוגש על ידי אבי מימרן.
ב-2015 החלו לשדר את שיעורו השבועי של הרב יצחק יוסף במוצאי שבת מבית הכנסת היזדים.
כתבי החדשות בתחנה: בנצי לייזרוביץ (משטרה), קובי פינקלר (צבא וביטחון), שלמה ריזל (חוץ וערבים) וצבי טסלר (כלכלה), איתי גדסי (פוליטי). ב- 2016 פוטרו חמישה מתוך שבעת הכתבים הקבועים בתחנה[1].

קהל היעד[עריכת קוד מקור | עריכה]

לוח התוכניות נועד לפנות לא רק לציבור החרדי, אלא גם לדתיים לאומיים ולמסורתיים. עקב כך, הרייטינג של התחנה נפגע מהקמתן של "קול ברמה" ו"גלי ישראל" הפונות גם כן לאותו קהל. בסוף שנת 2014 עמד אחוז ההאזנה לתחנה על 5.1%.[2] בשנת 2015 חזרה התחנה להיות המובילה בציבור החרדי.[3] בשנת 2017 פורסם בסקר TGI כי שיעור ההאזנה של קול חי עמד על -31.5% לעומת רדיו קול ברמה 22.3%[4]

קישורים חיצוניים[עריכת קוד מקור | עריכה]

הערות שוליים[עריכת קוד מקור | עריכה]