שיחה:איתי אשר

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

הבהרת חשיבות[עריכת קוד מקור]

תבנית החשיבות הונחה על ידי חיים 7. לעניות דעתי, יש מקום לערך אנציקלופדי אודות עיתונאי שזכה בפרס עיתונות ושהוציא לאור ספר, ואין מקום למחוק ערך זה במחיקה מהירה. קולנואני - שיחה 21:51, 3 באוקטובר 2011 (IST)

עד כמה שאני זוכר צריך להוציא ספרים.. • חיים 7לכתוב לי • ו' בתשרי ה'תשע"ב • 13:09, 4 באוקטובר 2011 (IST)
חיים 7 צודק, אבל לדעתי, במקרה הזה, ספר אחד בתוספת עם פרס עיתונאי משלימים ביחד חשיבות אנציקלופדית. ‏Ovedcשיחהאמצו ערך יתום! 13:39, 4 באוקטובר 2011 (IST)
הדרישה להוצאת שני ספרים לפחות נוגעת לערכים העוסקים בסופרים. איתי אשר איננו סופר בלבד, אלא גם כן עיתונאי (שלא לומר: הוא קודם כל עיתונאי, ורק לאחר מכן סופר. או שמא איננו סופר כלל, אלא עיתונאי שהוציא לאור ספר?). כך או אחרת, פועליו והישגיו מספקים, לפחות אותי, על מנת שתהיה הצדקה לערך זה. יחד עם זאת, אני מוכן ומזומן לשמוע דעות שונות בנושא. קולנואני - שיחה 14:48, 4 באוקטובר 2011 (IST)

איתי אשר הוא גם עיתונאי וגם סופר - והמקצועות משתלבים זה בזה. בדומה לעיתונאים אחרים, ובעיקר לאור העובדה שזכה בפרס על פועלו בתחום העיתונות, יש צורך שיקבל ערך. בנוסף, ספרו, שזכה לתהודה רבה, העסיק רבות את העיתונים ומבקרי הספרות ולכן לדעתי, על אף שהוציא רק ספר אחד (אגב, ספרו השני נכתב בימים אלה) אין סיבה להוריד את הערך. Katomer b (שיחה | תרומות | מונה) שכח/ה לחתום

על פי נהלי ויקיפדיה אודות הליך הבהרת חשיבות, יש צורך כי משתמש אחד לפחות בעל זכות הצבעה, מלבד כותב הערך, יביע תמיכה בהשארת הערך. נכון לעכשיו - יש כבר שני תומכים (‏Ovedc ואני), ולפיכך אין מקום למחיקת הערך בדרך זו, אלא בהצבעת מחיקה (אם עדיין יש מי שרוצה בכך). קולנואני - שיחה 19:32, 4 באוקטובר 2011 (IST)
תומך בחשיבות מנימוקי Ovedc בברכה --Assayas שיחה 11:58, 7 באוקטובר 2011 (IST)
הפרס לא מעלה ולא מוריד לגבי החשיבות - לא נראה שמדובר בפרס משמעותי[1]. אם כי, נראה שמדובר בעיתונאי יחסית בולט. תומר - שיחה 07:33, 10 באוקטובר 2011 (IST)
דבריו של Ovedc נראים לי נכונים. כיכר השבתשיחהשָׁמוֹר וְזָכוֹר 09:53, 10 באוקטובר 2011 (IST)

העתק נאמן למקור[עריכת קוד מקור]

כחותנו של איתי, אבי אשתו ז"ל, אני מאשר את מהימנות העובדות

שהוצגו בדף הזה על כל פרטיו.


בריל מרק מכ"ס - כלכלן תעשיה, ופובליציסט בהתנדבות.