שיחה:אלביס קוסטלו

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

NPOV?[עריכת קוד מקור]

נא ראו את הגרסאות הקודמות של הערך, שם תוכלו לראות את המקרה במלואו.

בערך היה כתוב כך:

במאי 2010 ביטל קוסטלו את שתי הופעותיו בישראל, שהיו מתוכננות להתקיים בחודשים יוני ויולי אותה שנה ‏‏[1]. קוסטלו פרסם באתרו הרשמי מכתב, שמסביר ביטול זה כצעד פוליטי, שבו הוא נוקט בשל הסבל שמסבה מדינת ישראל לפלסטינים חפים מפשע [2].

הערות שוליים[עריכת קוד מקור]

בתחילה Lostam ערך מידע זה באופן ענייני ושיפר אותו.

אז בא Hmbr, מחק פעמיים גם את הלינק למכתבו של אלביס קוסטלו, וגם את המשפט "קוסטלו פרסם באתרו הרשמי מכתב, שמסביר ביטול זה בסבל שמסבה מדינת ישראל לפלסטינים חפים מפשע", והחליף את הלינק למכתב ואת המשפט הנ"ל במשפט הלקוני "והסביר כי החליט לבטל את הופעותיו ממניעים פוליטיים".

בפעם הראשונה שמחק, הוא עשה זאת במסתרים ואפילו לא נתן הערת עריכה, ובפעם השניה שמחק, לאחר ששמתי הערת עריכה "יש לשמור את הלינק למכתבו של קוסטלו וכן יש להציג את עיקר דבריו במכתב http://www.elviscostello.com/news/it-is-after-considerable-contemplation/44", הוא מחק שוב והוסיף הערת עריכה "NPOV הקישור הנוכחי מספק".

לדעתי Hmbr שהשמיט את עיקר הדברים של קוסטלו, וגם השמיט את הלינק למכתב של קוסטלו שמסביר את ביטול ההופעה, הוא זה שבמחיקותיו פוגע בנקודת המבט הנייטרלית, שכן אנו נמצאים בערך שעניינו אלוויס קוסטלו, ולכן כאשר קוסטלו, בצעד חריג, מבטל את הופעותיו בישראל ומפרסם באתרו הרשמי מכתב הסבר, יש לתת בערך לינק למכתב ויש לציין בערך את עיקר הסברו של קוסטלו במכתבו. זאת יש לעשות גם אם כישראלים, או כדוברי עברית, לא נעים לנו לקרוא את הדברים.

זהו לדעתי תמצית המושג נקודת מבט נייטרלית.

תודה!

79.179.14.200 08:09, 23 במאי 2010 (IDT)

תיקנתי בהתאם לאמור כאן.

79.177.31.210 23:56, 1 ביוני 2010 (IDT)

עדכון ערך[עריכת קוד מקור]

גילוי נאות: עריכה זו נעשתה תמורת תשלום. Pinkdoron - שיחה 10:45, 8 ביולי 2018 (IDT)Pinkdoron

לעדכון לחצו כאן