שיחה:אסטודיאנטס לה פלאטה

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

שכתוב ועריכה[עריכת קוד מקור]

שכתבתי את הערך, כך שנראה לי שאפשר להוריד את ההערה, אם יש הסתיגויות, אשמח לשמוע. AaronShapira - שיחה 13:17, 16 בנובמבר 2010 (IST)

חל שיפור, אמנם יש מקום לשיפור נוסף. משפטים מסויימים מנוסחים בצורה לא נייטרלית, למשל - "בשחקני התקפה מרשימים שזכו לכינוי הפרופסורים וכללו את השחקנים לאורי, סקופלי, סוסאייה, פריירה וגואייטה. חוליית התקפה זו נחשבת עד היום לאחת המבריקות בהיסטורית הכדורגל הארגנטינאי". כמו כן, רצוי לרשום את שמם המלא של השחקנים, או לפחות לקשר אל הערך שלהם (כלומר, אם ברצונך להציג רק את שם המשפחה שלהם, אז רצוי לעשות זאת כך - בקהאם). בנוסף, יש להוסיף סימוכין לאורך הערך. אגב, לא ברור מה משמעות המספרים "1, 55 & 57" לצד שם האצטדיון. עמרישיחה 13:30, 16 בנובמבר 2010 (IST)
אתה לא באמת חושב שלכל השחקנים האלה יש ערכים בויקיפדיה, נכון ? כמו"כ לא הבנתי את עניין הנייטרליות, נא באר לי. המספרים הם פשוט חלק מכינויו של האיצטדיון, אני לא רואה שום דבר לא ברור. AaronShapira - שיחה 16:25, 16 בנובמבר 2010 (IST)
מקובל ליצור קישורים גם את הערכים טרם נכתבו. קישור אדום למעשה "מזמין" אנשים להכחיל אותו. אם היינו מקשרים רק לערכים שנכתבו, הערכים שלנו היו כחולים לחלוטין. לגבי עניין הנייטרליות, המשפט מנוסח בצורה אוהדת מדי ("שחקני התקפה מרשימים", "אחת המבריקות..."), אפשר למצוא דרכים יותר אנציקלופדיות ונייטרליות לנסח את המשפט. לגבי עניין כינוי האצטדיון, זה כלל לא ברור שרצף הספרות הללו הוא הכינוי של האצטדיון (לפחות לא לקורא הישראלי). היות שאנחנו לא נוהגים לציין את כנויי האצטדיונים בתבנית הקבוצה, אפשר לוותר על הכינוי שם, ולהעביר אותו לגוף הערך. עמרישיחה 19:13, 16 בנובמבר 2010 (IST)
שיפרתי לפי המלצותיך. לגבי כינוי האיצטדיון, קשה לי להוריד, כי לי זה מובן, אבל אשמח לדעות נוספות ולהחלטה. AaronShapira - שיחה 14:59, 17 בנובמבר 2010 (IST)
העניין הוא שאנחנו לא נוהגים להוסיף את הכינוי של האצטדיון לתבנית. בפסקה הרלוונטית יש הסברים, וזה מספיק בהחלט. אגב, ראיתי שהוספת תבנית דרישה למקור במקומות מסויימים. קח בחשבון שנהוג להסיר טענות אשר דורשות מקור זמן כה רב, כך שעדיף להוסיף את המקור במקום לדרוש אותו, שכן המשפט עשוי להימחק בעתיד. עמרישיחה 14:52, 28 בנובמבר 2010 (IST)
לא הבנתי למה אתה מתכוון במילה "תבנית", אשמח להסבר. אם הכוונה למלבן בצד השמאלי העליון של הדף, בדקתי אקראית מס' ערכים (ברצלונה, ריאל, מילאן, מנצ'סטר) וכן מופיע בהם שם האצטדיון.AaronShapira - שיחה 15:27, 28 בנובמבר 2010 (IST)
תבנית היא קטע קוד המשותף לערכים רבים. במקום לחזור על הקוד בכל דף ודף, פשוט יוצרים תבנית אשר תחסוך את התסבוכת. אכן כוונתי במילה "תבנית" היא למלבן שבראש הערך. כוונתי הייתה להסיר את הכינוי של האצטדיון (1, 55 & 57) מהתבנית ולא את שם האצטדיון עצמו. עמרישיחה 15:38, 28 בנובמבר 2010 (IST)
סבבה, בוצע. תודה על ההסברים. AaronShapira - שיחה 13:32, 29 בנובמבר 2010 (IST)

הערת עריכה[עריכת קוד מקור]

שוב, אם אין למישהו התנגדות, אוריד את הערת העריכה. AaronShapira - שיחה 16:21, 12 בדצמבר 2010 (IST)