שיחה:אסתר פלד

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

המשתמש גלגמש מחק מידע שהוסף לערך בטענה שהגרסה הקודמת עדיפה. גלגמש, אנא הסבר את טענתך. אני מבקש עזרה - מי ה-admin של הערך הזה בבקשה?Tomehr - שיחה 19:21, 12 בפברואר 2018 (IST)

Tomehr, בויקיפדיה אין admin לאף ערך. זהו מיזם שיתופי, וכל העורכים שווים. גילגמש מחק את העריכה שלך כי הוא לא הסכים איתה (מכל סיבה שהיא). כאשר יש אי הסכמה כזו, דף השיחה של הערך הוא המקום לנהל דיון על השינוי המוצע. Dovno - שיחה 23:17, 12 בפברואר 2018 (IST)

תודה על ההסבר, Dovno. שחזרתי את המידע שמחק גילגמש. המידע הזה רלוונטי ומדויק, ותורם לדיוק הערך. להבא, אני מזמין לדון בהצעות למחיקת מידע בדף השיחה. Tomehr

Tomehr, כמה נקודות:
  1. כשאתה עונה בדף שיחה, תוסיף עוד נקודותיים (:) בתחילת השורה, על מנת להזיח את התשובה שלך (וכך קל לראות מי עונה למה). בסוף התשובה שלך תחתום ע"י כתיבת התו "~" ארבע פעמים (זה מתייג את המשתמשים שקישרת אליהם).
  2. במה שכתבתי קודם, התכוונתי לכך שגילגמש רשאי לבטל את עריכתך מכל סיבה שהיא. ברגע שהוא עשה את זה, אל תשחזר את העריכה שלך, אלא פתח בדיון כאן על מהות השינוי שאתה מציע ונסה להגיע להסכמה. ברירת המחדל היא תמיד הגרסה היציבה של הערך לפני השינויים המוצעים. אתה הצעת שינוי ומשתמש אחר התנגד לו. כעת עליך להוביל דיון על מנת להסביר מדוע השינוי שלך עדיף על הקיים.
בהצלחה! Dovno - שיחה 12:46, 13 בפברואר 2018 (IST)
תודה Dovno. הסברתי מדוע ערכתי ומדוע מחיקתו של גילגמש שגויה. ממתין לתשובתו של גילגמש. Tomehr - שיחה 17:03, 5 במרץ 2018 (IST)
Tomehr, שים לב ששם המשתמש של גילגמש הוא באנגלית. כדי לתייג אותו ושיקבל הודעה, יש לרשום את שמו כך: גילגמש. Dovno - שיחה 23:15, 5 במרץ 2018 (IST)
בסדר שיהיה ככה. גילגמש שיחה 05:53, 6 במרץ 2018 (IST)